dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Ktoś z was skorzystał z MDM?

    Jestem ciekawa opinii osób, które skorzystały z tych dopłat na zakup mieszkania albo budowę domu.
    Czy waszym zdaniem opłaca się starać o to dofinansowanie?

  2. #2

    Domyślnie

    Sama nie korzystałam, bo cały czas wynajmuję, ale znam kogoś kto skorzystał.
    Szczerze mówiąc, jeśli mieszkanie kosztuje mniej niż 200 tysięcy, to moim zdaniem szkoda zachodu. Więcej z tym problemów niż korzyści. Natomiast jeśli chodziłoby o budowę domu, a jest sporo takich projektów, które spełniają wymogi MDM, na przykład w mają takich mnóstwo, już bym się zastanowiła nad tym dofinansowaniem. Wtedy dopłata będzie proporcjonalnie większa i to już daje się odczuć na racie kredytu.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 29-04-2016 o 10:27

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie widzieliśmy że w nowy smolcu są mieszkania w mdm i coraz intensywniej zastanawiamy się nad zakupem mieszkania właśnie tam. Jakieś uwagi macie, co powinniśmy się dowiedzieć?

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    amzuza

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-631
    Posty
    3

    Domyślnie

    Właśnie też zastanawiam się nad zakupem mieszkania może domu z dopłatą MDM. Ciekawa jestem tylko czy trudno uzyskać takie dofinansowanie. Zapewne jest dużo biegania przy tym i wypełniania mnóstwa papierków. A niestety ale nie lubię tego. Z drugiej jednak strony jest to duża szansa na zakup własnego m

  5. #5
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Ktoś wie może jakim innym programem będzie zastąpiony MdM?

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kriskzn

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-205
    Posty
    1

    Domyślnie

    z tego co wiem nie wiadomo jeszcze czym zostanie zastąpiony, ale ja osobiście czekam cierpliwie na projekt, bo jest zapowiedziany i ma gwarantować lepsze warunki

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcin.prawda

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    54-217
    Posty
    10

    Domyślnie

    W sumie to nawet do końca nie wiem o co chodzi w tym MDM, w 2016 roku trzeba składać dokumenty na 2018 rok, a to tak duży okres czasu, że nie wiem co się wydarzy

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    roksa_zla123

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Janowice Wielkie
    Kod pocztowy
    58-520
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nie korzystałem, ale słyszałem, że to korzystny program. Na pewno wiele osób młodych na nim skorzysta.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobek81 Zobacz post
    Ktoś wie może jakim innym programem będzie zastąpiony MdM?
    mieszkanie plus ?

  10. #10

    Domyślnie

    Serio już z takim wyprzedzeniem trzeba składac wnioski?? przeciez tyle sie zdarzyć może

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia234 Zobacz post
    mieszkanie plus ?
    Tak, mieszkanie plus. Do którego tak licznie przybywają chętni Mam takie zdjęcie, zrzut z ekranu jak było spotkanie odnośnie rozpoczęcia jednej budowy z mieszkania plus, a tam przez "mównicą" jedna babuleńka stała.

  12. #12
    Banned
    waleck

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    5

    Domyślnie

    Wszyscy się śmieją z tego mieszkania plus ale sam pomysł jest całkiem niezły trochę zjechany z UK ale dobry pod warunkiem że te mieszkania powstaną w dużej ilości i będą w miarę łatwo dostępne a nie że na takie mieszkanie będzie się czekać po 4 lata.

  13. #13

    Domyślnie

    to nigdy nie dojdzie u nas do skutku, nie ma nawet co marzyć. ale plan sam w sobie bardzo dobry, aż jestem pod wrażeniem.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony