dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 281 do 296 z 296
  1. #281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiaczek06 Zobacz post
    U nas fundamenty 8 tys., podniesienie 5 warstw bloczków i ogólnie do stanu zero 7 tys, a od stanu 0 po dach i ścianki działowe (z dachówką i kominami wykończonymi łupkiem 52 tys. Także generalnie projekt wydaje się zwykły prosty, ale kasa idzie naprawdę szybko. Okna mamy mieć za miesiąc wstawiane Oknoplast Winergetic premium z automatycznymi roletami (roleta również na trójkątne okno) 37 tys. A okno w salonie mamy PSK, więc trochę tańsze...
    W jaki sposob zrobiliscie rolete na trojkat? My tez mamy okna z oknoplastu ale nie bylo u nich szans na rolete trójkątną. Jedynie salva nam wycenila ta rolete na ok 30 tyś zl (tak, drozej niz wszystkie okna)

  2. #282

    Domyślnie

    Do wszystkich niezdecydowanych - ten projekt jest naprawdę piękny i oryginalny (w wersji oryginalnej bez zmian ukladu pomieszczen i proporcji), wszyscy ktorzy widza dom sa zachwyceni. My rowniez idealny dla 4 os rodziny.

  3. #283
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gosiaczek06

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Budujemy dom Zobacz post
    W jaki sposob zrobiliscie rolete na trojkat? My tez mamy okna z oknoplastu ale nie bylo u nich szans na rolete trójkątną. Jedynie salva nam wycenila ta rolete na ok 30 tyś zl (tak, drozej niz wszystkie okna)
    Przepraszam, nieświadomie wprowadziłam w błąd. Mówiąc "okno trójkątne" miałam na myśli całe to duże w salonie, bo czytałam że część z forumowiczów świadomie rezygnowała z rolety na całe to okno zostawiając sobie wyjście awaryjne. U nas roleta zaczyna się pod tym trójkątnym oknem i jest zbudowana jakby na konstrukcji, wygląda to fajnie. Firma, która robiła nam okna, na to trójkątne zaproponowała nam roletę, która zapaskudziła by zupełnie moją koncepcję (pomijając fakt, że koszta też były spore). Mam nadzieję, że nikt mi się nie włamie przez ten trójkąt

  4. #284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiaczek06 Zobacz post
    Przepraszam, nieświadomie wprowadziłam w błąd. Mówiąc "okno trójkątne" miałam na myśli całe to duże w salonie, bo czytałam że część z forumowiczów świadomie rezygnowała z rolety na całe to okno zostawiając sobie wyjście awaryjne. U nas roleta zaczyna się pod tym trójkątnym oknem i jest zbudowana jakby na konstrukcji, wygląda to fajnie. Firma, która robiła nam okna, na to trójkątne zaproponowała nam roletę, która zapaskudziła by zupełnie moją koncepcję (pomijając fakt, że koszta też były spore). Mam nadzieję, że nikt mi się nie włamie przez ten trójkąt
    To my mamy tak samo. Roleta na prostokąt, pod trojkatem myslalam że bedzie źle wygladac ale nie wyobrazam sobie nie miec rolety na tak duzym oknie. Wyglada fajnie, zupełnie niezauważalnie

  5. #285

    Domyślnie

    Cześć wszystkim, przymierzam się do budowy domu , mam zamiar zacząć na wiosnę i pytanie czy znajdzie się tu jakaś osoba która buduje ten domek na Podkarpaciu i nie miała by nic przeciwko by pokazać dom

  6. #286
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gosiaczek06

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    24

    Domyślnie

    Jesteśmy po pierwszym spotkaniu ze stolarzem,któremu przedstawiłam moją wizję schodów i antresoli. Zastanawiam się czy ktoś z Was zdecydował się na zabudowę antresoli szybami, tak żeby jakby efekt przestrzeni został, ale akustyka została ograniczona. Tu jakby to o co mi chodzi. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2 (1).jpg
Wyświetleń:	307
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	434239Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2 (2).jpg
Wyświetleń:	258
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	434240

  7. #287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiaczek06 Zobacz post
    Jesteśmy po pierwszym spotkaniu ze stolarzem,któremu przedstawiłam moją wizję schodów i antresoli. Zastanawiam się czy ktoś z Was zdecydował się na zabudowę antresoli szybami, tak żeby jakby efekt przestrzeni został, ale akustyka została ograniczona. Tu jakby to o co mi chodzi. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2 (1).jpg
Wyświetleń:	307
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	434239Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2 (2).jpg
Wyświetleń:	258
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	434240
    Rowniez sie zamawialismy nad szklem, jednak uznalismy ze jest zbyt ciezkie w utrzymaniu porządku, zwlaszcza mycie szyby od tylu. Aczkolwiek na zdjeciach wyglada to pięknie

  8. #288
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grytka3

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Kod pocztowy
    84-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Mam pytanie okładzina kamienna na komin i elewacje jaka macie?

  9. #289
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grytka3

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Kod pocztowy
    84-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    Na jakim jesteście już etapie w budowie? Czy wykończenia. Pochwalcie się

  10. #290

    Domyślnie

    Dzień dobry wszystkim w wątku - planuje postawić Artemisa, czy jest tu może ktoś z Warszawy lub okolic? Chętnie zobaczyłabym dom z zewnątrz jeżeli ktoś zechciałby mi go pokazać lub po prostu podać adres gdzie mogłabym podjechać i obejrzeć go z zewnątrz. Będę wdzięczna za informację i pomoc

  11. #291

    Domyślnie

    Czy ktoś zamienił miejscami łazienkę i pokój na piętrze?
    Czy jest tu jeszcze ktoś aktywny?

  12. #292

    Domyślnie

    witam
    jest to mój pierwszy wpis Jestem z woj pomorskiego.
    Buduję ARTEMIS II lustro z małymi zmianami.Budowa jest na etapie stanu surowego zamkniętego. Dokładnie na piętrze łazienka hall i część pokoju tworzą jedno otwarte pomieszczenie - antresolę.
    Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę przesłać parę fotek.
    Ostatnio edytowane przez ARTEMIS i Adam ; 16-07-2020 o 21:42

  13. #293

    Domyślnie

    Cytat Napisał ARTEMIS i Adam Zobacz post
    witam
    jest to mój pierwszy wpis Jestem z woj pomorskiego.
    Buduję ARTEMIS II lustro z małymi zmianami.Budowa jest na etapie stanu surowego zamkniętego. Dokładnie na piętrze łazienka hall i część pokoju tworzą jedno otwarte pomieszczenie - antresolę.
    Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę przesłać parę fotek.
    Witaj, nasz projekt jest na etapie adaptacji, start na wiosnę jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli. Artemis I z powiekszonym garazem, też lustro.
    Chętnie zobaczę zdjęcia!

  14. #294

    Domyślnie

    witam
    Mam już zbudowany w stanie surowym zamkniętym. parter prawie cały zgodny z projektem ale góra bardzo zmieniona. Tam gdzie miała być łazienka jest otwarta przestrzeń z widokiem na salon a łazienka jest w miejscu jednego z pokoi. Mam lustrzane odbicie, podwójny garaż i bez kominka wewnątrz i na zewnątrz.
    Jeżeli jesteś zainteresowana to mogę przesłać parę fotek z realizacji budowy. .

  15. #295

    Domyślnie

    witam
    Mam już zbudowany w stanie surowym zamkniętym. parter prawie cały zgodny z projektem ale góra bardzo zmieniona. Tam gdzie miała być łazienka jest otwarta przestrzeń z widokiem na salon a łazienka jest w miejscu jednego z pokoi. Mam lustrzane odbicie, podwójny garaż i bez kominka wewnątrz i na zewnątrz.
    Jeżeli jesteś zainteresowana to mogę przesłać parę fotek z realizacji budowy. .

  16. #296
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Macio591

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    83-110
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Czy mogę prosić o zdjęcia ?
    Pozdrawiam

Strona 15 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony