dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ewaewa1

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-990
    Posty
    1

    Domyślnie nieuczciwy stolarz

    Uwaga!! Pan Tomasz Hajduk, TP-tippik, Milanówek, wziął zaliczkę 8 miesiecy temu, juz jest 6 miesięcy po terminie i zniknął, bez sądu nie ma szans na odzyskanie pieniędzy, nawet mam wątpliwości czy sąd pomoże.

  2. #2

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam tego "fachowca". Pan Tomasz jest w mojej opinii niesolidny (realizacje wiecznie do poprawki), nieterminowy (opóźnienia sięgające paru miesięcy), a co najważniejsze bierze zaliczki i znika bez kontaktu (potrafi miesiącami nie odpowiadać na telefony i maile). Telefon podany na jego stronie internetowej jest wyłączony, podaje jakieś zastępcze (co najmniej mam już cztery inne) pod którymi nie jest uchwytny. Zdecydowanie nie polecam.

    Klient Tomasza Hajduka TH-TIPPIK

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Pan Hajduk jest zwykłym złodziejem i oszustem. Nie dość ze wykonane przez niego rzeczy do niczego sie nie nadają (Krzywe fronty), to jeszcze były robione przez pół roku! Dodatkowo nie oddał nam nadpłaconej zaliczki w wysokości 2500 zł. Telefon wyłączony, totalny brak kontaktu! Sprawę kierujemy na policję!!!

  5. #5

    Domyślnie

    czy udało się wam odzyskać od niego zaliczki albo wyegzekwować wykonanie zlecenia? jestem w podobnej sytuacji, prawie pół roku bez zwróconej zaliczki i bez mebli.

  6. #6

    Domyślnie

    Niestety potwierdzam wszystko co napisali poprzednicy. Tomasz Hajduk to nie tylko zwykły oszust i złodziej, ale również partacz jakich mało. Nazywanie siebie stolarzem to w jego przypadku znaczne nadużycie! Niby zrobił nam to zamówiliśmy, ale z wielomiesięcznym opóźnieniem (schody skończył rok po terminie!), co spowodowało znaczne straty finansowe po naszej stronie. Poza tym kuchnia po niespełna roku nadaje się do wymiany. Dębowe fronty nie dość że są krzywe, niestarannie zamontowane, to po pół roku użytkowania popękały! W umowie mamy wpisane okucia Bluma, a ten oszust samowolnie zamontował inne, oczywiście tańsze (różnicy w cenie rzecz jasna nie zwrócił!). Teraz obiecuje nam, że te fronty wymieni na nowe, ale oczywiście jak to u niego - tylko czcze obietnice, a efektów póki co brak, mimo że uzgodniony termin wymiany minął! Fatalny kontakt – telefonów zwykle nie odbiera, ciągle zmienia numery, wiecznie ma inne ważniejsze sprawy i nieustannie coś mu staje na przeszkodzie żeby wziąć się do pracy. Nie zliczę ile nam różnych wymówek zdążył nazmyślać – męczymy się z tym krętem i kombinatorem już blisko dwa lata! Ale wzięliśmy już prawnika i nie darujemy temu oszustowi!

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Latosb

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-371
    Posty
    1

    Domyślnie

    chcialam przestrzec wszystkich ktorzy poszukuja stolarza. Pan Tomasz Hajduk, dziala dalej jako kretacz i oszust. Przyjaciel mojej corki znalaz tego Pana w internecie ( blad jego ze nie sprawdzil opini o nim w internecie rowniez). Wyjatkowa uprzejmosc i gotowosc do wykonania uslugi ( nie bylo rzezcy niemozliwych do wykonania dla tego pana) skusila do skorzystania z jego uslugi, Niestety po przyniesieniu czesci do szafek kuchennych, lazienkowych i szafy do sypilani, po skleceniu ich do kupy, stolarz poprosil o zaplate za calosc uslugi, bo wyjezdza na urlop i potzrebuje pieniedzy. a jak wroci z ulopu po 2 tygodniach to wszystko dokonczy. Przyjaciel mojej corki, ( z wyksztalcenia magister prawa ) dal mu cala kwote nie konsultujac tego z nikim ( no wlasciwie nie musial bo to on inwestowal soje pieniadze w te meble) Po urlopie czyli po uplywie 2 tygodni pan stoalrz nie pojawil sie wiecej, odbierla wparwdzie telefony ale ciagle mial cos pod gore i nie mial czasu ( tak wiec zamisat miec meble skonczone w czerwcu 2019) jest sierpien 30.2019 i inna ekipa kopnczy to co zaczal pan Hajduk. co do pieniedzy to oddal tylko 1200 zl ( wzial 29.500 PLN ). Nowa ekipa ktora weszal zeby dokonczyc prace stolarskie w mieszkaniu, byla mocno zdziwiona jak niska jest jakosc blatu w kuchni, i wogole materialow uzytych przez tego pana. szafka w lazience pod umywalka byla tak zamontowana, ze jakby sie ktos chcial nawet lekko oprzec na niej to sie zawali. Stoalrz chyba nie tylko jest oszustem ale ma cos z glowa nie tak. Radze unikac tego goscia jak diabel swieconej wody.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    exelo

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    grodzisk
    Kod pocztowy
    17-315
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jetem osobą poszkodowaną przez Tomasza Hajduka z Radonie Milanówek Grodzisk Mazowiecki na kilka tysięcy złotych pobrał pieniądze pracy nie wykonał wcale jestem w trakcie zakładania procesu sądowego jeżeli jest ktoś poszkodowany proszę o kontakt na PW.

  9. #9

    Domyślnie

    Chętnie dołączę się do pozwu. Ostrzegam przed tym wykonawcą

  10. #10

    Domyślnie

    Pan Tomasz Hajduk pobrał ode mnie zaliczkę na wykonanie altany ogrodowej. Zlecenia nie wykonał mimo wielu monitów i nie chciał oddać pobranej zaliczki.
    Ciągle obiecywał, że to zrobi i wyznaczał kolejne terminy, twierdząc, że nie ma teraz żadnych pieniędzy.
    Zaliczkę odzyskaliśmy dopiero po 3 latach, drogą sądową.

    Ostrzegam! Lepiej zatrudnić rzetelną firmę, która nie bierze zaliczek i ma dobre opinie.
    Ostatnio edytowane przez guestan ; 05-08-2023 o 13:02

  11. #11

    Domyślnie

    zgadzam się z opiniami, Th-tippik, sessile oak, Sessile Oak Art Patrycja Hajduk Radonie Grodzisk mazowiecki Milanówek tomasz Hajduk
    to złodzieje, bezczelni złodzieje, którzy wymigują się chorobą babci, używają dzieci do wymówek. Tomasz Hajduk nie dość, że to partacz to naciągać najgorszego rodzaju, zwykły pospolity złodziej! Bez szans na odzyskanie pieniędzy, gdyż ściga go nawet urząd skarbowy, można się jedynie ustawić w kolejce wierzycieli....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony