dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Prawidłowy montaż okien

  1. #1

    Domyślnie Prawidłowy montaż okien

    W większości opinii i poradników z jakimi spotkałem się w internecie znalazłem stwierdzenie, że prawidłowy montaż okien jest często ważniejszy od samego okna i od niego zależy bardzo wiele. Jak zatem ocenić prawidłowość montażu okien, na co zwrócić uwagę. Czy jako laik mogę mieć jakoś wpływ na to ?

  2. #2

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Rzeczywiście, nawet najlepiej wykonane okno może utracić swoje walory użytkowe w przypadku źle wykonanego montażu okien. Dlatego też ze szczególną starannością należy podejść do każdego z etapów montażu.
    Są nimi:

    1. Precyzyjny pomiar okien z uwzględnieniem informacji nt. charakterystyki budynku i innych przydatne informacji montażowych

    2. Ustawienie i mocowanie stolarki przez ekipę montażową

    3. Uszczelnienie okna


    Przed montażem warto się zwrócić do producenta okien z pytaniem jak powinien wyglądać montaż okien w Państwa przypadku. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z montażystami OKNOPLAST przez wysłanie emaila na adres [email protected]

    W OKNOPLAST przywiązujemy szczególną uwagę do kwestii związanych z montażem i dbamy, aby nasi Partnerzy Handlowi posiadali najbardziej wykwalifikowaną grupę montażową.

    Każdy z montażystów odbywa specjalny kurs w centrum szkoleniowym w Aleksandrowie Łódzkim. Po jego ukończeniu uzyskuje certyfikat, a następnie montaże są poddawane audytowi gdzie jest sprawdzana ich poprawność wykonania.



    Pozdrawiam,
    Grzegorz Bułat
    Kierownik Technologii OKNOPLAST Sp. z o.o.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony