dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 72
  1. #1

    Domyślnie Robot kuchenny - warto inwestować?

    Warto inwestować jakąś większą kasę w robota kuchennego?
    Zastanawiam się do jakiego pułapu cenowego warto wybierać, a powyżej jakiej kwoty płaci się już tylko za markę.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar FILANTROP
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gręboszyce
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    z żoną kupoiwalismy robot za ok. 300 zł, ona lubi piec, więc bardzo się przydał. Myśmy natrafili na promocję, więc może warto sprawdzac od czasu do czasu, czy właśnie nie ma promocji.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Magda.Duo

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-741
    Posty
    3

    Domyślnie

    Robot kuchenny na pewno się przydaje i można go kupić w przedziale już od 200 zł w górę. Dla osób, które lubią piec i częściej korzystają z robota polecam zainwestować nieco większe pieniądze, ale nie więcej niż 500 zł. Moim zdaniem nie opłaca się wydawać więcej na robot kuchenny, bo jak zainwestujemy mniej to łatwiej będzie nam go kiedyś wymienić na inny. Moim zdaniem nie trzeba koniecznie kierować się markę, bo ja akurat mam w domu małe agd typu toster, blender czy robot firm, które nie są popularne i jestem bardzo zadowolona

  4. #4
    Banned
    marynarzyk

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    75-001
    Posty
    6

    Domyślnie

    ja kupiłam mój robot w ... rossmanie xD Kosztował ok. 350 zl i do dziś śmiga, a ma już 4 lata. Także może rozejrzyjmcie się też za robotami w nietypowyych miejscach

  5. #5

    Domyślnie

    W sumie wolałabym kupić robota kuchennego w specjalistycznym sklepie AGD jak np. wspomniany Rtv Euro Agd, niż w rossmanach czy temu podobnych drogeriach. No nie wiem, ale wychodzę z założenia, że kosmetyki kupuję w drogeriach, agd w sklepach agd, a masło w spożywczym a nie zabawkowym.
    Może sie mylę, ale w przypadku jakiejś awarii prędzej rozpatrzy ją czy naprawi sprzęd sklep z agd, niż drogeria,...

    Robot kuchenny za 300-500 zł w zupełności wystarczy

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar amankowska70
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-685
    Posty
    4

    Domyślnie

    Tak samo jak każdy człowiek ma różne potrzeby tak samo każdy człowiek ma inne aspiracje kulinarne... Możliwe, że przy takim codzienny, "przeciętnym" gotowaniu, to do 500 zł wystarczy, ale jeżeli przyjmujecie wielu gości, i dodatkowo uwielbiacie popisywać się swoim gotowaniem, to przygotowywanie obiadu bez porządnego sprzętu, jak na przykład thermomix, świetny parowar czy doskonałe garnki... jest możliwe, ale to męka może być! Także wszystko wg potrzeb. Jeżeli ktoś gotuje sporo to 3-3,5 tys. optymalnie..

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kazziorowy

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Radomice
    Kod pocztowy
    26-026
    Posty
    10

    Domyślnie

    ja mam robot kuchenny za ok. 800 zł, marki Siemens. Opłaciło się, chodzi niesamowicie dobrze już 3 lata

  8. #8

    Domyślnie robot kuchenny

    Roboty Kuchenne się baaardzo przydają Można z nimi zrobić praktycznie wszystko. Ja też nie miałam zbyt wielkiego budżetu i przeczytałam na jakimś blogu o Robocie Aura, russell hobbs. Kosztował 320zł, wiec zaryzykowałam i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona. Blenduje, cieka, ubija, szatkuje. Do każdego dania go teraz używam ) Polecam, naprawdę fajny sprzęt, a nie kosztuje fortuny.

  9. #9

    Domyślnie

    Ma ktoś Kitchen Aid? Warte swojej ceny? Mąż nie jest przekonany, a mi się bardzo podoba.

  10. #10

    Domyślnie

    nie posiadam i nie słyszałem,ale robot kuchenny to fajna sprawa. nie trzeba wszystkiego ręcznie kroić czy trzeć, można swój czas zaoszczędzić.

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateuszratajczyk

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Warszwa
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał kalendarium Zobacz post
    Warto inwestować jakąś większą kasę w robota kuchennego?
    Zastanawiam się do jakiego pułapu cenowego warto wybierać, a powyżej jakiej kwoty płaci się już tylko za markę.
    Może jak robisz placki codziennie to się opłaca. Osobiście nie wydałbym 3k pln na robota kuchennego. Wolałbym coś kupić za te pieniądze do domu. Granicą akceptowalności jakość / cena było by może dla mnie EKM4200.

    "Nie wydałabym na to więcej niż 4-5 stówek. "

    Na blender nie. Natomiast w przypadku robotów planetarnych za te pieniądze masz chiński bubel.

  12. #12

    Domyślnie

    Wszystko zależy do czego ma posłużyć ten robot bo są takie jak na przykład wspomniany wyżej roboty wieloczynnościowe do których można kupić przystawki do mielenia mięsa czy do robienia makaronu. Taki robot znajdzie zastosowanie niemal każdego dnia. Dlatego jak ktoś spędza dużo czasu w kuchni i lubi gotować to warto zainwestować w takie cacko

  13. #13
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Denderys

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Znajomi na maksa polecają termomixa, ale w sumie czasem wystarczy dobry blender. Za połowę ceny tego cuda kupiłam rewelacyjny na maksa blender: terapiasokami.pl/blender-counter-intelligence-premium Nie wyobrażacie sobie nawet, jaki czadowy pył robi z lodu... Miałam śnieg latem

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał markarw Zobacz post
    Ma ktoś Kitchen Aid? Warte swojej ceny? Mąż nie jest przekonany, a mi się bardzo podoba.
    solidny i wytrzymały(porządna przekładnia planetarna), piękny, ale cena z kosmosu. Jak kupować to tylko w Niemczech.

  15. #15

    Domyślnie

    to zalezy co się chce robić, jak często będziesz używał,
    Moim zdaniem warto wydać nawet więcej. My robimy często ciasta drożdżowe, nic tak dobrze nie wyrabia jak robot kuchenny

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    solidny i wytrzymały(porządna przekładnia planetarna), piękny, ale cena z kosmosu. Jak kupować to tylko w Niemczech.
    A co, w Niemczech tańsze są?
    Czy lepsza jakość, o co chodzi?

  17. #17

    Domyślnie

    Jak dla mnie robot kuchenny to fajna sprawa. Jest ich spory wybór za wcale nie duże pieniądze. Jednak jak już kupować to faktycznie w profesjonalnym sklepie a nie w jakiś drogeriach. Na pewno zaoszczędza się z nim na czasie.

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mantia

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-984
    Posty
    6

    Domyślnie

    ja mam robota kuchennego i tylko stoi w szafie i się kurzy . Calkowicie zbędny wydatek w domu

  19. #19

    Domyślnie

    Mantia, ludzie mają dużo zbędnych sprzętów w domu. Dlatego przed zakupem, zwłaszcza droższej rzeczy, należy się zastanowić, co do potrzeby.
    U mnie akurat robot wykorzystuje się, choćby do robienia makaronów.
    Pzdr

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał markarw Zobacz post
    A co, w Niemczech tańsze są?
    Czy lepsza jakość, o co chodzi?
    Tańsze

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony