dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 139
  1. #1
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie Jeśienne Rewolucje czyli ...

    Witam .

    Mistrzowie nic nie gotują kompletne zero.Ten co mnie obraził to nawet swój temat olał.Dałem Państwu dwa nowe tematy by udowodnić ,że Temat Przepisy Kulinarne żyje.Myliłem się .Cóż może w Jesiennych Rewolucjach będzie lepiej.Dział potrzebuje witaminy nawet tej krytycznej ale potrzebuje.Jeden ukradł mi temat topiku i topik zasnął.Ale może czas na zmiany . Potrząśnijmy nim i popatrzcie co się będzie działo jak coś napiszę.

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Jak go czytam to mi ..........kuźwa się nic nie chce .Zniechęcił swą nachalnością , a potem niebytem.Strukturalny Pan.

  3. #3
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Do 23.09 .2015 już tuż tuż .Zdrowe gotowanie znowu zawita na moim stole , a z nim plejada gości witaminy lubiących. .Jak widzicie beze mnie ani rusz.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam .

    Mistrzowie nic nie gotują kompletne zero.Ten co mnie obraził to nawet swój temat olał.Dałem Państwu dwa nowe tematy by udowodnić ,że Temat Przepisy Kulinarne żyje.Myliłem się .Cóż może w Jesiennych Rewolucjach będzie lepiej.Dział potrzebuje witaminy nawet tej krytycznej ale potrzebuje.Jeden ukradł mi temat topiku i topik zasnął.Ale może czas na zmiany . Potrząśnijmy nim i popatrzcie co się będzie działo jak coś napiszę.
    Sorry ale jakoś nie dostrzegasz, że wszyscy maja gdzieś te twoje "rewolucje". Kilometrowe posty ze zdjęciami marchewki i ziemniaków.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #5
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Sorry ale jakoś nie dostrzegasz, że wszyscy maja gdzieś te twoje "rewolucje". Kilometrowe posty ze zdjęciami marchewki i ziemniaków.
    Niech biją w tarabany .Wybacz perm ale jesteś zaprzeczeniem gotowania.Miałem niesmak to jak mnie potraktowałeś, a potem wykasowałeś post ,olać cię totalnie- zupełnie.Nie przedstawiasz dla mnie żadnej wartości w żadnym moim topiku.Nie będzie kilometrowych postów co uderzy jeszcze bardziej w ciebie.Będą krótkie Jesienne Moje Rewolucje bo ty oprócz steka nie potrafisz nic.Wybacz ale nawet jak tu wlazłeś potwierdziłeś ,że nie masz honoru za grosz.Proszę nie pisz nic w moim nowym topiku .EOT

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Niech biją w tarabany .Wybacz perm ale jesteś zaprzeczeniem gotowania.Miałem niesmak to jak mnie potraktowałeś, a potem wykasowałeś post ,olać cię totalnie- zupełnie.Nie przedstawiasz dla mnie żadnej wartości w żadnym moim topiku.Nie będzie kilometrowych postów co uderzy jeszcze bardziej w ciebie.Będą krótkie Jesienne Moje Rewolucje bo ty oprócz steka nie potrafisz nic.Wybacz ale nawet jak tu wlazłeś potwierdziłeś ,że nie masz honoru za grosz.Proszę nie pisz nic w moim nowym topiku .EOT
    Może zamiast oceniać innych oceń siebie? Nie zauważyłeś, że jakoś nie ma chętnych, by pisać w twoich rewolucjach? Jesteś zupełnie bezkrytyczny wobec siebie. Każesz innym podziwiać, po pierwsze twoje dziwaczne i większości niezrozumiałe dywagacje na tematy okołokuchenne, po drugie dania, które w większości nie wyglądają apetycznie i zniechęcają do gotowania zamiast zachęcać. Zaj..stym twoim patentem są zdjęcia talerza z resztkami. Szykujesz kolejny wątek z kilometrowymi postami o niczym. Najpierw zdjęcie marchewki, potem ziemniaków, potem ziemniaków z marchewką, co, jak wynika z twoich komentarzy jest szczytem sztuki kulinarnej. Rano na śniadanie zjadłeś kanapki - pięć zdjęć, na obiad coś tam z woka, który jest super tylko dlatego, że go kupiłeś, bo większość tu nawet o czymś podobnym nie słyszała, do kompletu dziesięć zdjęć, z góry, z dołu, z boku i co tam jeszcze, potem twoja kolacja, oczywiście z kilkoma zdjęciami. Załóż sobie bloga i prezentuj podobne pierdoły.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Może zamiast oceniać innych oceń siebie? Nie zauważyłeś, że jakoś nie ma chętnych, by pisać w twoich rewolucjach? ......Załóż sobie bloga i prezentuj podobne pierdoły.
    A jak nierozważnie ktoś zapyta
    Cytat Napisał Pikol12 Zobacz post
    Można poprosić o przepis U nas w domu ja gotuję ;p Zrobię żonie niespodziankę
    to dostanie odpowiedź
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Dlaczego wybrałeś tą???.To inspiracje sieciowe bez opisu. Nie rozumiem cie.
    oraz
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    To se zamów zupę .W Poznaniu nie dowożą jak pizze???

  8. #8
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie


    Pierożki chłopskie .

    Węgierka przesmażona a na nie lody waniliowe .

    Naleśniki biszkoptowe z twarogiem i brzoskwiniami

    Wołowina jako Jesienna moja Rewolucja w przygotowaniu.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 13-09-2015 o 11:34

  9. #9
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Talerz obfitości.Jak jesień to dużo i smacznie na talerzu .

















    Wołowina dusiła się pod przykryciem w piekarniku w papryce i cebuli 45 min.Zupa zamieniła się w sos.Bardzo dobra jak została dodana w mniejszej ilości wody do kurek na maśle duszonych..Dużo szczypioru i kopru.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 13-09-2015 o 16:46

  10. #10
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Pomocnik ,krajobraz w drodze na Rewolucję .Rewolucja.Gotowanie i pokaz tego co udało się stworzyć właśnie w temacie kulinarnym i właśnie na FM to nie blog itp. li tylko przerywnik dla mocno strudzonych w codziennych zmaganiach w budowaniu swojego upragnionego gniazdka.Zrozumie to ten kto to widzi jak ja.To jest forum budowlane , a kilka inaczej pokazanych przepisów by poprawić humor , nikomu nie przynosi ujmy na honorze.Blog to blog a FM to FM.




    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 21-09-2015 o 11:00

  11. #11
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Jestem i dzieńdoberek .a właściwie nocdoberek.Moi mili Państwo czas Rewolucji już tuż tuż.

  12. #12
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    bardzo zasmuciła mnie sytuacja pewnej forumowicz-ki to odreaguje i zrobię gyrosa - kebaba - shoarmę , taką w Rewolucjach.Będzie śmiesznie i wesoło na talerzu i w przygotowaniu.Zepsułem podstawkę na ręczniki jednorazowe i postanowiłem zrobić na niej w/w.Dlaczego w trzech osobach bo trzy różne przyprawy do każdej z nich.

  13. #13
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Dzieńdoberek .

    Trzy przyprawy do gyrosa , kebaba i shoarmy .Dokładnie wymieszałem .Porcje z kurczaka odkorowałem od kości , posypałem przyprawami i zalałem jogurtem naturalnym.Pozostawiłem w lodówce do skruszenia.Nadziałem na w/w stojak .Efekt jest taki.








    W międzyczasie zauważyłem ,że na tarasie po raz kolejny datura mi zakwitła.







    Przyrząd jest to może następnym razem gyros , kebab , shoarma z mięsa wołowego w Jesiennych mych Rewolucjach sprawdzi się lepiej , choć tak zrobiony kurczak w temp.200 stC w termoobiegu jest delikatny i smakuje dobrze.

  14. #14
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Z ostatniej chwili dzieńdoberek.

    Jutro rano wyjeżdżamy na Pardałówkę do swojego apartamenciku.Aż na tydzień .Odpoczynek. Ten co mi ukradł temat topiku powinien ponieść karę.Ale nic to .Da się radę.Fotki z pitraszenia w nim i nie tylko będą. Kodu miejscowości nie podaje bo jakiś patafian chce robić z tego użytek.To jakiś baran bez szkoły. .Pisze mi jakieś głupoty na prv. Tu się rewolucyjnie prosto gotuje. , a on jakiś namolny jest. Zgłoszę to adminowi.Tak być nie może.Jutro jadą na spotkanie to po spotkaniu Fm wkleję fotki Rewolucji Jesiennej.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 25-09-2015 o 15:05

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Jesienna śniadaniowa rewolucja na tarasie. Jesień mam, taras jest , rewolucja np. parówka w panierce z majonezu i krakersów jest, tylko pada...







    Zaleje parówki czystym octem do jutra, będa bardziej rewolucyjne.

  16. #16
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Rewolucji nie będzie ponieważ moderator nie wysłuchał mojej prośby. Będzie za to co innego.CDN...............

  17. #17
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Po przyjeździe z Zakopca znowu piękny dzień. .Rewolucyjnie się zaczyna to znak ,że Rewolucje Jesienne - moje znowu na wokandzie co widać i czuć..Znowu w swojej ulubionej karcmie.


    Zapytałem czy mogę zrobić kilka fotek na FM .Otrzymałem odpowiedź."Nawet powinienem"


    Weszliśmy fajnie uchach-ani a nawet nieco zrobieni po wstępnych napojach .

    Kwaśnica z żebrem i prund 72 st. .Nie te czasy ale zieńciunio gulgnął ze mną. Znowu Krupówki po 1,5 h były nasze.Nawet Panowie z ochrony nic nie mówili.



    Żurek z ziemniakami .



    Barszcz i krokiet .





    Wielkie brawa dla Pani Magdy .Zrobiła świetną Rewolucję.W ulubionej karcmie znowu zaświtało.dania znane ,proste zrobione z gustem bez zbędnego przepychu .
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 04-10-2015 o 09:00

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Straśnie drogo ta śliwowica


  19. #19
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Straśnie drogo ta śliwowica
    Piękna kobieto.Rachunek nie kłamie. Ale nie o to mi chodziło.Nie szukam z tobą zwady.Widziałem zdjęcia.Przepraszam i szacun .................. jaki należny jest kobiecie o wieku której nie należy prawić.Wiem ,że zdjęcia nic nie tłumaczą ale szacunek wielki i trzymaj się zdrowo.Pomyliłem się w rozmowach ............Jeszcze raz przepraszam za zbędną polemikę.

  20. #20

    Domyślnie

    Prawie tyle co dobra jesienna wołowina.


Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony