dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Aranżacja salonu z aneksem kuchennym 30m2

    Witajcie!

    Wspólnie z narzeczoną niedawno dokonaliśmy zakupu naszego pierwszego M i stanęliśmy przed wyzwaniem w postaci urządzenia salonu połączonego z kuchnią. Wydawało nam się, że na powierzchni 30m2 bez większego problemu zmieści się stół dla 4 osób, tv i jakiś komplet wypoczynkowy, jednak aktualnie to zadanie nas odrobinę przerasta:) W poszukiwaniu inspiracji trafiłem na to forum, gdzie przeglądając podobne tematy zauważyłem, że odwiedzają je osoby z doświadczeniem w projektowaniu wnętrz - może ktoś będzie w stanie coś doradzić? Jak rozmieścić stół, sofę, tv żeby wszystko miało ręce i nogi?



    Na rysunku jest przykładowa aranżacja kuchni z wyspą - w miarę możliwości chcielibyśmy zachować wyspę (prawdopodobnie nieco węższą, na pewno bez płyty grzewczej), ale ważniejsza jest dla nas ergonomia salonu.

  2. #2

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dodałabym płytkie witrynki na ścianie po drugiej stronie wyjścia tarasowego w kuchni

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki! Całkiem ciekawe to rozwiązanie z telewizorem na wyspie (chyba dość nietypowe, bo nie znalazłem zbyt dużo przykładowych zdjęć / wizualizacji w internecie) - z całą pewnością weźmiemy je pod uwagę O witrynkach już myśleliśmy - najprawdopodobniej się tam znajdą.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie












  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Szarny

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    13

    Domyślnie

    Elfir, jak Ty tego szukasz!

    Niechcący również mi bardzo pomogłaś z moim ściankowatym problemem ^^

  7. #7
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Pomysł na wyspę z telewizorem jest bardzo ciekawy. Warto jednak zaznaczyć że jest to rozwiązanie nietypowe i ścianka wyspowa przez swoją bliskość z kuchnią może się szybciej brudzić. Przy zastosowaniu takiego rozwiązania warto zastosować farby Kuchnia-łazienka. Łatwiej będzie z nich zmyć ewentualne zabrudzenia powstałe w wyniku użytkowania wyspy.
    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał lmac Zobacz post
    Witajcie!

    Wspólnie z narzeczoną niedawno dokonaliśmy zakupu naszego pierwszego M i stanęliśmy przed wyzwaniem w postaci urządzenia salonu połączonego z kuchnią. Wydawało nam się, że na powierzchni 30m2 bez większego problemu zmieści się stół dla 4 osób, tv i jakiś komplet wypoczynkowy, jednak aktualnie to zadanie nas odrobinę przerasta W poszukiwaniu inspiracji trafiłem na to forum, gdzie przeglądając podobne tematy zauważyłem, że odwiedzają je osoby z doświadczeniem w projektowaniu wnętrz - może ktoś będzie w stanie coś doradzić? Jak rozmieścić stół, sofę, tv żeby wszystko miało ręce i nogi?



    Na rysunku jest przykładowa aranżacja kuchni z wyspą - w miarę możliwości chcielibyśmy zachować wyspę (prawdopodobnie nieco węższą, na pewno bez płyty grzewczej), ale ważniejsza jest dla nas ergonomia salonu.
    z takim salonem nie będziesz miał problemów, jest ustawny, ja bym zrobił np. tak:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	imac Model (1) copy S.jpg
Wyświetleń:	862
Rozmiar:	71,4 KB
ID:	333121  

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Patryk86

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    34-234
    Posty
    13

    Domyślnie

    Jakie oświetlenie będzie fajne do salonu z kuchnią? Myślałem nad lampą (spam) która wygląda jak sztuczne okno i wyglądało by jak szyberdach ale jeszcze muszę się zorientować jak to wyjdzie cenowo

    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 08-09-2020 o 16:35

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Widzę, ze spamerzy przenieśli się z budujemydom.pl z tymi lampami

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Widzę, ze spamerzy przenieśli się z budujemydom.pl z tymi lampami
    Dziwne że tu się przenieśli bo tam nie żadnej moderacji i jest na wszystko przyzwolenie dla wybrańców

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ponieważ jestem i tu i tam, widzę te fale spamerów, którzy próbują atakować jednocześnie na dwa fora.
    Jak reklama pojawia się na budujemy to wiem, że za chwile wyskoczy u nas.
    Ale akurat ci, widzę, reklamują się po kolei a nie naraz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony