dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Witajcie.
    Anjap.
    Podobnie jak Miedziannik i Mistalova również głosuję za większym grzejnikiem, bez wentylatora.
    Bezinteresownie.
    Rodzice na pewno będą zadowoleni.
    Pozdrawiam.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    miedziannik

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Tarnów Opolski
    Kod pocztowy
    46-050
    Posty
    1.098

    Domyślnie

    Jeszcze jest opcja dołożenia drugiego grzejnika,ale zależy jak instalacja zbudowana,co łatwiej,wymienić niż dostawić.
    To wszystko może ocenić instalator na miejscu,tu można tylko gdybać
    Pozdrawiam.

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anjap

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    126

    Domyślnie

    Niestety drugiego grzejnika nie da się dołożyć. Możemy dać dłuższy o jakieś 10-15 cm ( z jednej strony jest ściana a z drugiej drzwi balkonowe). Głębszy tylko na siłę, bo będzie wystawał spod parapetu.
    Tak że zdecydowane - kupujemy wentylatory z Aliento. Dam znać jak się sprawują. Oczywiście jak tylko sezon grzewczy ruszy.
    Jeszcze raz dziękuję za wszelkie uwagi i sugestie.

  4. #24

    Domyślnie

    witam
    Chciałem zapytać autora wątku czy juz zakupił w/w urządzonko i zdążył przetestować?
    Jakieś opinie może?

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał miedziannik Zobacz post
    Witam.
    Anjap,też bym radził kupić przewymiarowany (dużo większy.bądź głębszy) grzejnik płytowy,niż konwektor z wentylatorem=mniej kurzu i nie trzeba za prund płacić,który zużywa
    Bez przesady, jaki kurz? Kurz to może być przez pierwsze kilka sekund działania tego wentylatora. W dodatku prądu pobierze na około 10zł miesięcznie. Na sezon nie są to spore koszty, rym bardziej że te wiatraki będą raczej pracować sporadycznie.

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anjap

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    126

    Domyślnie

    No to wracam z wieściami o wentylatorach. Póki co zimnych dni było raptem kilka , ale urządzenie podłączone i "użyte" kilka razy. Działa z powodzeniem, pracuje cichutko, prawie go nie słychać. Włączane było sporadycznie - wieczorem i rano przez te kilka dni. Pokój dogrzany Sądzę że koszty prądu jaki pobierają będą znikome - gdzieś czytałam na stronie producenta, że przy pracy 8 godzin dziennie, przez ileś tam dni w roku ( chyba chodziło o cały sezon grzewczy) to koszt będzie rzędu kilku złotych. Rodzice na razie nie używali tego 8 godz non stop, nie było takiej potrzeby.

  7. #27

    Domyślnie

    Witam. Temat stary Ale teraz ja mam taki problem jak Ty wtedy. Może masz jeszce konto tutaj i prosiłbym o potwierdzenie lub zaprzeczenie oponi o wentylatorkach . Dziękuje
    PC SDC 9Kw 3 fazy. Okolo 60 m2 podłogowki na parterze + 4 grzejniki typ 22 oraz poddasze 3 grzejniki typ 33+ 10 m2 podłogowki w łazience.Dwie PO Alpha 2.Dom 136 m2 użytkowej. 174m2 grzewczej. Ściany 15cm styropian. Poddasze 25 cm wełny mineralnej. Okna 2 szybowe.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    BrodowskiG

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Wilda
    Posty
    2.350

    Domyślnie

    napisz wiadomość prywatną to może dostanie powiadomienie na maila.

  9. #29

    Domyślnie

    Witam. Ja zamontowalem te wentylatorki. Jeden rok temu a jeden teraz. Źródło wcześniejsze kocioł na węgiel. Teraz PC. Wentylatorki podniosły temp w pokoju od 1.5 do 2 st C w pokoju przy takim samym zasilaniu. U mnie to wystarczyło. Zakup udany

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redox7

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    198

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony