dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 281 do 287 z 287
  1. #281

    Domyślnie

    do gory. pamietamy o tobie

  2. #282

    Domyślnie

    A jak się ma do tego wszystkiego 10 letnia gwarancja na okna sprzedane przez "Jar-eko" ??? Widzę że na forum Muratora aktywnie działa Jareko. Pracuje u siebie czy u kogoś ?

  3. #283

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	39,8 KB
ID:	433847Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	20,8 KB
ID:	433848Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	33,8 KB
ID:	433849Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	16,0 KB
ID:	433850 Problem dotyczy wszystkich dwuskrzydłowych, trzech kompletów drzwi balkonowych.Popękane środkowe poprzeczki w drzwiach. Profil Schuco Si 82 RONDO producent wtedy Hekaplast obecnie AWILUX z Leszna
    Ostatnio edytowane przez Glicynka ; 22-08-2019 o 13:10

  4. #284

    Domyślnie

    Ktoś czyta ten temat czy wszyscy już spłaceni i zadowoleni ?

  5. #285
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Glicynka Zobacz post
    Ktoś czyta ten temat czy wszyscy już spłaceni i zadowoleni ?
    Odpowiem
    Nie spłaca i szans na spłacenie nie widzi, chyba że wygra w lotto
    Realnie facet bez jakiejkolwiek płynności finansowej, z racji wieku i przebytej choroby nie działający z takim rozmachem jak za czasów świetności jego firmy - gdyby tak było to wyszedlby z czasem na prostą i to w dość krótkim czasie. Była wtedy jeszcze szansa i pisałem o tym wielokrotnie, ale była i się zmyla i nie ma co do tego wracać

    Fakt, że w Pana balkonach rozeszły się poprzeczki jest niezaprzeczalny i zarazem zaskakujący biorąc pod uwagę producenta i sam profil. Szczerze mowiac przez 23 lat wspolpracy z producentami na Schuco u Pana zdarzylo sie to po raz pierwszy i jedyny, i zaskakujące, że we wszystkich skrzydlach z poziona poprzeczka. A Jareko był na tyle głupi, że wierząc w jakość przedłużył gwarancję z 5 do 10 lat. Wszystkiego bym się spodziewał ale nie takiej usterki i to we wszystkich Pana balkonach. Zresztą w zeszłym roku rozmawialiśmy mailowo tak jak i kontaktował się Pan z fabryką
    I to nie tak, że nie chce usunąć tej w sumie prostej choć czasochłonnej i wymagającej siły usterki tylko gdy planowałem przyjazd do Kętrzyna zawsze coś stawało na drodze. A to pomocnik rezygnował, a to kasy nie było, a to choroba i bynajmniej nie są to wymówki tylko tak się to wszystko układało, a teraz jest jeszcze gorzej.. Sam tego nie zrobię a i narzędzi już pozostało niewiele. Kontakt między nami się urwał nie z mojej winy bo sądzę, że biorąc pod uwagę moje ograniczenia to wspólnie temat byśmy ogarnęli
    To że się tu udzielam....Cóż...jakoś chęć służenia rada innym pozostała .Chociaż w ten sposób mogę część swych win odkupić bo wiedza jaką posiadam szkoda by się zmarnowała

    Odnawianie tematu szczerze mówiąc jest mi obojętne choć chyba lepszym rozwiązaniem byłoby napisać do mnie wprost maila i jakoś wspólnie wypracować sposób na usunięcie tej usterki
    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez jareko ; 23-08-2019 o 18:04

  6. #286
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar andro4
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Na swoim, mazowieckie
    Posty
    42
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Glicynka Zobacz post
    Ktoś czyta ten temat czy wszyscy już spłaceni i zadowoleni ?
    Niestety nie wszyscy już spłaceni i zadowoleni. Co więcej - niektórzy zostali prawdopodobnie "zapomnieni" przez dłużnika !!!
    Parterówka 176 m2, ogrzewanie 144 m2 podłogówka + ogrzewanie ścienne w dwóch łazienkach, garaż 32 m2 nie ogrzewany. Pompa ciepła Alpha Innotec 7.7 kW (odwierty 2x85 m), Rekuperator AirPack 400.

  7. #287
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał andro4 Zobacz post
    Niestety nie wszyscy już spłaceni i zadowoleni. Co więcej - niektórzy zostali prawdopodobnie "zapomnieni" przez dłużnika !!!
    Wystarczy przeczytać wypowiedź z sierpnia 2019
    Nic od tego czasu się nie zmieniło i się już nie zmieni
    Szansę by cokolwiek się zmieniło są zerowe

Strona 15 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony