dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 56 z 56
Pokaż wyniki od 1.101 do 1.113 z 1113
  1. #1101
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Witam,

    w wyniku zamieszania dopiero wczoraj dostałam do rąk własnych kartkę z życzeniami świątecznymi od Tomka i Majki, Tomek własnoręcznie napisał życzenia, czym ogromnie mnie wzruszył

    Tomku, Majko dziękuję!

    dużo zdrowia Kochani, radości i wszystkiego dobrego!

  2. #1102
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Zmiana miejsca zamieszkania także i u mnie była powodem późnego dostarczenia życzeń od Tomka i Majki...

    Tomku, dzielny Woju, pięknie napisałeś własnoręcznie życzenia

    Cały czas trzymam kciuki za postępy

  3. #1103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Ponawiam sie o adres od Zochny, bo wciaz wisze jej nalewke a ta konczy sie robic, prawie doszła

    Zoooochnaaaaaa hop hop, dawa adres

  4. #1104
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    heloł )

    czy my coś dla Tomka, Marymontu i innych ?


    buziaki!

  5. #1105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no wlasnie, mam nowy dom i potrzebuje przyozdobic go swiatecznie bedzie Marymont? z ubieglych edycji mam wieniec, bombke i eko choinke

  6. #1106
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kochani, dla Marymontu już jest corocznie udeptane, że aukcje zaczynają się w okolicach Św. Mikołaja, więc będzie trzeba zaglądać po, w okolicach, 6.12. na pewno się zacznie.
    Dla Tomka Komtura tutaj jest piękna akcja Chefa Paula
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...rill-dla-Tomka
    W kolejce czekają Dziewczynki Mirka, we wątku Dziewczynek Mirek wspominał, że zbierają na kolejną operację, która ma być gdzieś w kwietniu, i na ten cel muszą uzbierać 20.000.zl. Czy coś z tym zrobimy do kwietnia? Jeśli tak, to proszę pisać we wątku Mirka Dziewczynek.
    Dawno na forum też nic nie było dla małego Frania, który wiadomo, też cały czas ma duże potrzeby.... We wątku Frania, też można od czasu do czasu pisać i wesprzeć chociaż słownie...
    Na pewno jeszcze nie jedną aukcję na forum uda się zrobić dla nich wszystkich, ja w to wierzę. A wiarę swoją na faktach opieram, a fakty są jakie są to każdy widzi..., bo Wy o nich pamiętacie...
    A więc, w grudniu mamy Marymont a dalej będziemy pilnować... i kibicować... Zaglądajcie tylko czasami do nich wszystkich, bo sam fakt, że ktoś pamięta dodaje człowiekowi siły.

  7. #1107
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Wiem, że u Tomka mogę, więc wklejam.

    Kochani, nasz Franio ma aukcję świąteczne na Allegro. Są tam, między innymi prace naszych Forumowiczek, bardzo proszę zerknijcie, bo warto!
    Przepiękne poduszki Agduś, cudowne serwetki Parbabki, są też kartki i dużo innych rzeczy na prezenty..., wszystko rękodzieło, każdy drobiazg to małe dzieło sztuki. Święta idą, pomagajmy proszę!
    http://charytatywni.allegro.pl/listi...nPurposeId=139

  8. #1108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Witam,

    czy w tym roku są aukcje na Ognisko Marymont?, bo szperam i szperam i się doszpera nie mogę

  9. #1109
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Cześć!
    Aukcja po raz drugi odbywa się na konkurencyjnym forum. Kończy się 17.12.2019r.
    Tak że niewiele czasu zostało...

    https://forum.budujemydom.pl/topic/3...e-i-licytacja/
    Ostatnio edytowane przez bpis ; 16-12-2019 o 13:20 Powód: adres

  10. #1110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    akurat bardzo załuje, ze sie z muratora przeniesli, tamci forumowicze mniej skorzy do licytacji a tu zawsze grało i buczało jak sie patrzy i kwoty jakby wyższe i licytujacych i fantow wiecej

  11. #1111
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    No fakt - mały ruch na licytacji, jakieś martwe tamto forum. To nie to, co kiedyś się działo na tym forum.

    Ale i na tym forum teraz jest nieciekawie. Pamiętam, gdy ludzie zgłaszali zaśmiecanie wątków, gdy ktoś umieścił link do licytacji...
    W ogóle ludzie zrobili się jakoś mniej skorzy do pomocy, szkoda...

  12. #1112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no bo teraz generalnie trend roszczeniowy i brania a nie dawania. widac to w kazdym aspekcie zycia codziennego, to co sie dziwic. co sie dzieje z tym forum, nie wiem, cos przy zmianach poszlo nie tak, byc moze nie w te strone co powinno. przyznaje ze tez sie zawinelam i sporadycznie bywam w zaprzyjaznionych watkach.

  13. #1113
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Halo, halo!
    Ostatni dzień aukcji dla dzieciaków z Ogniska Marymont!!!
    Zapraszamy
    (Adres we wpisie powyżej)

Strona 56 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony