dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 250
  1. #241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.206

    Domyślnie

    Uznana reklamacja! To dobitnie świadczy o tym jak firma Roben podchodzi do reklamacji! Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  2. #242
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Sabat
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-016
    Dzielnica
    Pomorzany
    Posty
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Uznana reklamacja! To dobitnie świadczy o tym jak firma Roben podchodzi do reklamacji! Pozdrawiam.
    To prawda, mam nadzieje że jakość nowszych dachówek będzie lepsza
    Projekt Lubiany IV z lekkimi zmianami. Mieszka się od 2015

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.206

    Domyślnie

    Proces technologiczny w fabryce sterowany jest komputerowo. Kontrola jakości odbywa się komputerowo. Człowiek ma już niewielki wpływ na przebieg procesu technologicznego. Czasami komputer czy maszyna mogą zawieźć. W takim przypadku liczy się podejście firmy do klienta. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  4. #244
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Sabat
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-016
    Dzielnica
    Pomorzany
    Posty
    155

    Domyślnie

    Niestety, przekładka miała być robiona koniec sierpnia początek września. Teraz dostałem informację że fabryka jedna nie działa i brak dachówki :/
    Jak mi do wiosny dach zjedzie..
    Projekt Lubiany IV z lekkimi zmianami. Mieszka się od 2015

  5. #245

    Domyślnie Jeśli nie Bergamo z Robena, to co?

    Dzień dobry, jestem tu nowa, więc z góry dziękuję za wyrozumiałość. Właśnie zastanawiam się nad pokryciem dachu i wstępnie decyzja padła na Bergamo od firmy Roben. Teraz czytam ten wątek i już sama nie wiem...? Czy ktoś może coś doradzić w tym temacie?

  6. #246
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Sabat
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-016
    Dzielnica
    Pomorzany
    Posty
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bea83 Zobacz post
    Dzień dobry, jestem tu nowa, więc z góry dziękuję za wyrozumiałość. Właśnie zastanawiam się nad pokryciem dachu i wstępnie decyzja padła na Bergamo od firmy Roben. Teraz czytam ten wątek i już sama nie wiem...? Czy ktoś może coś doradzić w tym temacie?
    Osobiście jeżeli bym miał jeszcze raz wybierać, wybrałbym inną dachówkę i innego producenta. Najlepiej wybrać sobie dachówkę i nalegać żeby zobaczyć realizację.
    Pal licho wygląd, jeżeli po 4 latach jest problem z ceramiką.. to kto mi zagwarantuje że za 4 lata znów nie będzie.
    Projekt Lubiany IV z lekkimi zmianami. Mieszka się od 2015

  7. #247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bea83 Zobacz post
    Dzień dobry, jestem tu nowa, więc z góry dziękuję za wyrozumiałość. Właśnie zastanawiam się nad pokryciem dachu i wstępnie decyzja padła na Bergamo od firmy Roben. Teraz czytam ten wątek i już sama nie wiem...? Czy ktoś może coś doradzić w tym temacie?
    W 2018 r. stałem przed podobnym wyborem płaskiej dachówki ceramicznej. Byłem już zdecydowany na Roben Bergamo, ale gdy zobaczyłem na własne oczy realizację szybko zmieniłem zdanie - dach był pofalowany i wyglądał co najmniej mało estetycznie. Ostatecznie zdecydowałem się na Braas Turmalin, wyszło trochę drożej, ale z dachówką nie mam najmniejszych problemów.

  8. #248
    Banned
    Dudi77

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    xxx
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał RRR. Zobacz post
    W 2018 r. stałem przed podobnym wyborem płaskiej dachówki ceramicznej. Byłem już zdecydowany na Roben Bergamo, ale gdy zobaczyłem na własne oczy realizację szybko zmieniłem zdanie - dach był pofalowany i wyglądał co najmniej mało estetycznie. Ostatecznie zdecydowałem się na Braas Turmalin, wyszło trochę drożej, ale z dachówką nie mam najmniejszych problemów.
    Chyba mamy różne doświadczenia. Ja budowałem dom w 2017, na dachu i jest ok (y)
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-06-2022 o 10:02

  9. #249
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Sabat
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-016
    Dzielnica
    Pomorzany
    Posty
    155

    Domyślnie

    No i dach po wymianie.
    Ekipa sprawna polecona przez Robena. Dodatkowo przerobili kominy. Dachówka, która dotarła wygląda lepiej na dachu teraz, jak się ułoży powinna jeszcze lepiej wyglądać
    Trochę to trwało ale warto było poczekać

    Załącznik 461635
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9743_DxO.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	461636  
    Projekt Lubiany IV z lekkimi zmianami. Mieszka się od 2015

  10. #250

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sabat Zobacz post
    No i dach po wymianie.
    Ekipa sprawna polecona przez Robena. Dodatkowo przerobili kominy. Dachówka, która dotarła wygląda lepiej na dachu teraz, jak się ułoży powinna jeszcze lepiej wyglądać
    Trochę to trwało ale warto było poczekać

    Załącznik 461635
    Witam mam pytanie odnośnie reklamacji. Czy firma Roben pokrywa koszty wymiany dachu czy to stoi po stronie inwestora. Mam tez problem z tą dachówką i czekam na rozpatrzenie reklamacji.

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony