dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie naprawa okna pcv

    Od dłuższego czasu mam następujący problem z oknem pcv (uchylne od góry). Pewnego dnia zablokowało się i teraz otwiera się tylko normalnie na bok natomiast nie da się go uchylić od góry. Co więcej, zablokowało się w ten sposób, że od góry jest spora szpara, której nie można domknąć. Idzie zima a mi wieje zimnem do mieszkania więc czas coś z tym zrobić. Co mogło być przyczyną zablokowania okna i jak naprawić?

  2. #2

    Domyślnie

    Przyjrzałem się jeszcze raz dokładnie wczoraj temu oknu i zlokalizowałem problem. Otóż okucie okna na jego bocznej części, w miejscu nad klamką a poniżej górnego bolca, dosyć odstaje jak widać na zdjęciu poniżej. Kiedy docisnąłem ten element, coś stuknęło i okno dało się szczelnie domknąć. Po otwarciu znów ten element odskakuje i potem ten sam efekt, brak możliwości domknięcia okna. Co z tym zrobić?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151028_163103.jpg
Wyświetleń:	319
Rozmiar:	51,0 KB
ID:	335504
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151028_163225.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	36,8 KB
ID:	335505

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety jakość wykonawstwa jest typu polskiego - stąd problemy: "uchylając okno otwieramy na oścież" i wisi na jednym dolnym zawiasie.
    Nie widać jak odstaje ale pozostaje możliwość dokręcenia śrub w wypraskach ryglójących (na lakier stabilizujący) w optymalnym położniu .

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i chyba nie do końca zrozumiałem co mam teraz zrobić. Mam odkręcić to odstające okucie i coś pod spodem dokręcić? Czemu to ciągle odskakuje?

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    antons

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-579
    Posty
    7

    Domyślnie

    Zepsuł mi się mechanizm zamykania w drzwiach balkonowych. W sensie zamyka się, ale okno jest nieszczelne. Czy można to jakoś naprawić? Chodzi o ten ząbek który nie przeskakuje na zawleczkę.

  6. #6
    Banned
    wodanm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał antons Zobacz post
    Zepsuł mi się mechanizm zamykania w drzwiach balkonowych. W sensie zamyka się, ale okno jest nieszczelne. Czy można to jakoś naprawić? Chodzi o ten ząbek który nie przeskakuje na zawleczkę.
    Nie wiem czy sam to naprawisz ale raczej nie.Polecałbym skontaktować się w tym celu z serwisem. Niech serwis zobaczy Twoje okna oraz naprawi. Najlepiej teraz bo z dnia na dzień robi się w końcu coraz zimniej i jednak warto aby okna spełniały swoją grzewczą rolę prawda? Nie wiem skąd jesteś ale na montażu okien dobrze zna się
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 09-12-2015 o 10:37 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KamilK9

    Zarejestrowany
    Jul 2020
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-778
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja polecam Zakład Usług Wnętrzarskich Jarosław Kołacz. Świetny fachowiec, szybko naprawił mi okno.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    AnonimowyAlkoholik

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-747
    Posty
    136

    Domyślnie

    Fascynujące. Więcej reklam nie masz w swojej ofercie?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony