dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Przestrzegam przed zakupami drzwi w firmie RUCK ZUCK

    Mimo zapewnień o wysokiej jakości usług, współpraca z FIRMĄ RUCK ZUCK (salon przy ul. Malborskiej w Warszawie) okazuje się ciągiem katastrof.
    Podpisaliśmy umowę na montaż 2 szt drzwi wew na początku sierpnia 2015. Na umowie termin montażu to 5-6 tygodni.
    Mija już 14 tydzień i nie ma ani drzwi ani pieniędzy. Co więcej, firma nie jest w stanie określić terminu montażu.
    We wrześniu firma tłumaczyła opóźnienie uszkodzeniem jednej ościeżnicy podczas transportu. Cierpliwie czekaliśmy na informację, kiedy nastąpi montaż. Pod koniec października firma umówiła się na montaż, fachowcy przyjechali i w trakcie montażu zorientowali się, że ościeżnice nie pasują do skrzydeł. Ktoś coś źle zamówił? źle wyprodukował? do tej pory nie uzyskaliśmy od firmy żadnego wyjaśnienia, nawet słowa PRZEPRASZAM.
    Pieniądze wpłacone przed samym montażem (warunek z umowy), w mieszkaniu stoją zafoliowane 2 skrzydła i dalsze losy montażu nie są znane.
    Codziennie dzwonimy do firmy z pytaniem - kiedy? Codziennie ktoś obiecuje, że jak zdobędzie informacje to oddzwonią. Na obietnicach się kończy.
    Sytuacja patowa.

    Dlatego gorąco przestrzegam potencjalnych klientów przed korzystaniem z usług tej pseudo firmy. Chyba, że chcecie sobie zafundować dużą porcję nerwów i odczucie bycia traktowanym jak śmieć.

    Czy może ktoś ma jakiś pomysł jak wyegzekwować to co nam się należy od tej firmy?

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JuliaM

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    13

    Domyślnie

    Kurcze to szkoda. Bo sama korzystałam z usług RZ ale z salonu w Jastrzębiu i wszytsko poszło ok. Kupowałam panele podłogowe i listwy. Montaż w terminie, w sumie żadnych niedociągnięć nie zauważyłam. Ale w Twoim wypadku to system nie działą i dział reklamacji. Ogólnie sam asortyment wydaje mi się ok i usługa montażu również.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    JuliaM - Jakoś dziwnie reklamujesz tę firmę w co najmniej ostatnich 10 postach.
    Firma zamiast wydawać kasę na nieudolny szeptany marketing (wykopaliska postu sprzed 5 lat!), mogłaby poprawić po prostu obsługę klienta.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony