dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie Wita Was inż. Święty Mikołaj. A grzeczne byłyście Forumowie dzieci i dorośli?

    Drodzy, Wspaniali Forumowicze,
    jak co roku wita Was inż. Święty Mikołaj. Odwiedzam to Forum co roku z radością, bo spotykam tu dziatki pracowite i wesołe. Mam dla Was prezenty - kubki Forum Muratora. Kubek czeka na każde grzeczne dziecko w dowolnym wieku, które napisze w tym temacie, jaki prezent mikołajkowy dostało - jaki najbardziej zapamiętało, jaki był najbardziej trafiony albo niezwykły.

    Worek inż. Świętego Mikołaja zawiera 20 kubków.

    Wszystkiego dobrego, najlepszego od Świętego Mikołaja!

    I już teraz zapraszam na aukcję prac dzieci z Ogniska Marymont. Już po raz dziesiąty, jubileuszowa aukcja pięknych prac dzieci. Gorąco zapraszam do udziału!

    Nazwa:  bombka 6 duża.jpg
Wyświetleń: 478
Rozmiar:  43,0 KB


    A propos Świętego Mikołaja:



    Zobacz inne filmy murator.tv - Telewizji Budowlanej Muratora

    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-12-2015 o 21:12

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Zdarzyło się kiedyś, że podarowano mi....książkę kucharską Był to już trzeci egzemplarz tego samego wydania


  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Najbardziej niezwykłą rzeczą, jaką Mikołaj przynosił mnie i mojemu bratu, były... pomarańcze. Pojawiały się raz w roku, czasem dwa razy, w paczkach od Mikołaja albo/i od Aniołka. A teraz są czasem tańsze niż jabłka.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Prezent jaki najbardziej zapamiętałem, najbardziej trafiony i niezwykły...?
    Hmmm, dostałem taki jeden - czternaście lat temu.
    Jednak chociaż uważam go za mój najbardziej udany prezent właśnie świąteczny i taki w sam raz pod choinkę, to nie wiem, czy może być zaliczony w tym konkursie, bo rozpakowany był dopiero w Sylwestra, a nie w Mikołajki.
    ...no i dodać trzeba jeszcze, że prezent był płci żeńskiej i od żony, a Mikołaj zdecydowanie nie miał z nim nic wspólnego - i bardzo dobrze!!!

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Dostałam świnkę skarbonkę, ceramiczną! miałam z 8 lat i postanowiłam, że będę zbierała w niej na cegły, żeby wybudować kiedyś wymarzony domek z balkonem, bo zawsze na parterze mieszkałam i balkonu nie miałam, a koleżanki miały i było to świetne miejsce zabaw Świnkę mam do dziś i na drobne materiały budowlane już nieraz z niej wyciągałam ( nie trzeba jej rozbijać )

  6. #6
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Mikołaj czeka wciąż z workiem. Jest miła okazja...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Powiem o dwóch prezentach od Św. Mikołaja. pierwszy to moje życie a drugi życie mojego męża, bo nas bocian z worka Mikołajowego wyrzucił. Mnie dzień przed a męża dzień po. Reszta prezentów jakie dostałam w porównaniu z tymi nie jest warta opowiadań.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Mając z 8-9 lat, nie bardzo chciałam już wierzyć w Mikołaja..
    Postanowiłam nie spać .. i czekać... nie spałam...
    Co jakiś czas zaglądali do mnie to Babcia, to Dziadzio .. (mieszkałam wówczas u nich...) nie spałam, ale w końcu jak to dziecko padłam..
    Z silnym postanowieniem pilnowania Mikołaja obudziłam się w nocy.. i zobaczyłam koło łóżka wielki wór... czarny wór zawiązany...
    Oczywiście odpakowałam prezenty.. O rety.. takiego Mikołaja miałam po raz pierwszy i .. niestety ostatni.... Nigdy tego uśmiechu nie zapomnę...
    Czasami teraz Mikołaj o mnie zapomina.... a przecież mam już nawet dwa kominy ...

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    To ja w imieniu swojej szanownej małżonki się wypowiem i jakby co Mikołaju to prezent dla niej dostarcz. Na pweno się ucieszy
    Otóż moja szanowna małżonka dokładnie 6 grudnia 2009 dostała w prezencie od naszego synka Krzysia pierwsze mama. Ja co prawda tego nie słyszałem, ale jej wierzę. Na tamten czas synuś już dość mocno gaworzył. Oboje zgodnie uznajemy, że to najwspanialszy prezent na świecie.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    to i Krzysiowi się prezent należy ale Mikołaj na pewno to wie

  11. #11

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    A ja pamiętam pewien "prezent" pod poduszką od Mikołaja...
    Nie wiem dlaczego, ale wraz z bratem dostaliśmy rózgi przewiązane wstążeczką. Podobno byliśmy niegrzeczni .
    Ale, że byliśmy już w takim wieku, gdzie zaczęły nas ogarniać wątpliwości, czy Św. Mikołaj naprawdę istnieje, to przeprowadziliśmy małe dochodzenie w sprawie owych "prezentów".
    Widzimy rózgi więc myślimy: "To rodzice, nie Mikołaj!". Z pretensjami biegniemy do staruszków, że przecież grzeczne z nas aniołki i to na pewno rodzice nam rózgi podłożyli. A mama na to, że to nie oni, przecież takich czerwonych gałązek to u nas w ogrodzie niema. Wymknęliśmy się cichcem do ogrodu...szukamy...sprawdzamy.... No nie ma! U sąsiadów też nic takiego się nie czerwieni. Zwątpiliśmy... naszych podejrzeń, że to robota rodziców nie udowodniliśmy... Może ten Św. Mikołaj naprawdę istnieje?
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  13. #13
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Informacja od inż. Świętego Mikołaja: prezenty wysłane
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Orzeł wylądował.


    Śliczny ten kubek! Bardo podoba mi się jego kolor i nadruk pasuje. Co ważne, nie jest za wysoki do mojego wybrednego ekspresu, więc na kawusię się nada!
    I koszulka pasuje.
    Dziękuję!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Dziękuję serdecznie za piękny prezent. Miła niespodzianka po ciężkim dniu pracy


  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Drogi inż. Święty Mikołaju!

    Bardzo dziękuję za kubeczek (mój ci on!!!) oraz koszulkę w rozmiarze chyba nawet odpowiednim (muszę to sprawdzić) dla drugiego bohatera mojej opowieści o pewnym traumatycznym ranku w dniu Św. Mikołaja.

    Bardzo dziękuję/emy
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Święty Mikołaju

    Bardzo dziękuję za prezent
    Kubek bardzo mnie się podoba i jest mój, Koszulka jest dla mojego Bohatera Domu
    Jestem miło zaskoczona

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Prezent dotarł. Krzyś z kubeczka przeszczęśliwy. Żeby mamusi nie było smutno dostała koszulkę. Mama stwierdziła, że trochę na nią za duża na co w odpowiedzi usłyszała to daj tatusiowi. On ubierze a ty będziesz oglądać i podziwiać
    Mnie tata opcja pasuje

  19. #19
    Banned
    wera.1989

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Bujaków
    Kod pocztowy
    43-356
    Posty
    50

    Domyślnie

    najbardziej pamięta się prezenty z dzieciństwa... ja pamiętam śliczny, czerwony rowerek...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony