dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Brama segmentowa Wiśniowski-pęcherze na okleinie

    Witam, mam bramę rok po gwarancji. Przy myciu bramy zauważyłem liczne pęcherze na segmentach, niektóre mają z 8 cm długości, większość do 2-3cm . Wszystkie są przy krawędziach segmentów. Skąd one się wzięły co dalej robić? Bo rozumiem, że producent już nie pomoże?...

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Witam wykopałem stary wątek , gdyż po 6 latach i mnie to spotkało, podniosłem wątek może ktoś wie jak to naprawić , albo co z tym zrobić?
    Zamieszczę zdjęcia, aby ukazać jakość bramy która po okresie gwarancji wygląda coraz gorzej.
    Zapewne producent WIŚNIOWSKI zdaje sobie sprawę , że będę pisał na forum i przestrzegał o ich produkcie, nie zrobię tego ze zawiści, ale dlaczego ktoś ma kupić taki lub podobny produkt i być zawiedziony - nie co do jakości, ale estetyki co widać na załączonych zdjęciach.
    Brama sama w sobie jest ok , zamyka się, spełnia swoje zadanie - jako brama, podłączony napęd potrafi bez trudu ją odmykać i zamykać pomimo , że robi to ok 6-8 razy dziennie ale.....aby po kilku latach brama która jest pod okapem, nie narażona na deszcz, nie niszczona przez mechaniczne czynniki robiła się w pęcherze? co stanie się gdy to pęknie, a okleina odejdzie - aż boję się pomyśleć - brama to kawał elewacji nowego domu co jest pod spodem? może rdza? jakaś przyczyna musi tego być.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pęcherz 2.jpg
Wyświetleń:	884
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	428067Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pęcherz 4.jpg
Wyświetleń:	441
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	428068Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pęcherz 5.jpg
Wyświetleń:	317
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	428069Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pęcherz 6.jpg
Wyświetleń:	248
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	428070
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    i kolejne
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pęcherz 7.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	428071Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pęcherz 8.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	428072Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pęcherz 9.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	76,1 KB
ID:	428073Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wiśniowski.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	428074

    Może ktoś wie co z tym zrobić?
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kysztof_2

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-330
    Posty
    119
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zwrócił bym się do producenta ,ewentualnie do tego sprzedawcy od którego kupiłeś. Najpierw ładnie, grzecznie, po dobroci. A w razie braku odpowiedzi dać do zrozumienia ze można przecież przestrzec innych na forum przed kupnem takich bram. Przecież to nie jest sklep z pieczywem a bramy nie wymienia się co parę lat

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grv

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mała Nieszawka
    Kod pocztowy
    87-103
    Posty
    417

    Domyślnie

    Ups, widzę chyba moją bramę i to w dodatku w tym samym kolorze. Na szczęście póki co u mnie nic się nie dzieje (dopiero 2 lata).
    Projekt TK44 piętrowy, 153m2 pow. użytk., pow. netto 182 m2; ściany Porotherm, Polstyr 15cm 0,38; podłoga EPS100 17cm 0,38; strych Isover 0,41 30cm; dachówka Roben; kocioł Buderus GB072 14kW + RC300 + pogodówka + termostaty Salus + głowice Salus, Galmet 140l.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał kysztof_2 Zobacz post
    Zwrócił bym się do producenta ,ewentualnie do tego sprzedawcy od którego kupiłeś. Najpierw ładnie, grzecznie, po dobroci. A w razie braku odpowiedzi dać do zrozumienia ze można przecież przestrzec innych na forum przed kupnem takich bram. Przecież to nie jest sklep z pieczywem a bramy nie wymienia się co parę lat
    Czyli wg Ciebie "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" i gwarancja ma być dożywotnia albo szantaż..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #7

    Domyślnie

    Zazwyczaj Wiśniowski, wymieniał taki wadliwy płaszcz bramy nieodpłatnie nawet po upływie gwarancji w dobrej woli, dbając o swoją reputację. Robił to mimo, że nie musiał. Natomiast jak podejdą do tematu w tym przypadku, jak ktoś zaczyna sprawę od szantażu w internecie, to nie wiem. Sorry ale ja bym chyba nie wymienił...

  8. #8

    Domyślnie

    Temat trochę stary ale miałem pochwalić Wiśniowskiego więc pochwalę. Po 8 latach od założenia bramy również problem z okleiną, wyblakła i zaczęła się łuszczyć.. Dbając o dobrą reputację uznali reklamację i wymienili nieodpłatnie płaszcz bramy. Miło z ich strony.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawekk1980` Zobacz post
    Temat trochę stary ale miałem pochwalić Wiśniowskiego więc pochwalę. Po 8 latach od założenia bramy również problem z okleiną, wyblakła i zaczęła się łuszczyć.. Dbając o dobrą reputację uznali reklamację i wymienili nieodpłatnie płaszcz bramy. Miło z ich strony.
    Jaki miałeś kolor? tłoczenie? strukturę? Pytam z ciekawości. A za takie zachowanie firmy zasługują wyłącznie na pochwały.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #10

    Domyślnie

    U mnie był orzech wysokie tłoczenie woodgrain

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Aż dziwne, one uchodzą za teoretycznie lepsze, mniej na nich widać taką wadę..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony