dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał c-m
    ZBYCH ja ci wierze, ale to najtanszy (bylem na www). Sprawdzales tez te drozsze?
    I czy moze orietujesz sie jak dlugo "pozyje" ten pilot? Dzieki z gory.

    pozdro c-m
    Ale co droższe? możesz sprecyzować swoje pytanie?
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  2. #22

    Domyślnie

    Polecam coś, nieco innego i prawdopodobnie nie licującego z siatką w ogrodzeniu, ale może ktoś się rozmyśli.... www.stanpor.prv.pl

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał _ZBYCH_
    Odnośnie napędu, to najlepsze rozwiązanie ma Wisniowski, bo napęd do bram ich produkcji jest zabudowany w słupku nośnym, a tym samym złodzieje nie mają co ukraść
    Zgadzam się, że to najlepsze rozwiązanie od strony wizualnej (zwłaszcza, że od niedawna lampę sygnalizacyjną mają wbudowaną w zwieńczeniu słupka - bardzo fajnie) i zabezpieczenia przed kradzieżą. Ale mam wrażenie (jako kilkumiesięczny użytkownik), że produkty tej firmy to mieszanka bardzo dobrych rozwiązań i szczypta tandety. Na przykład kluczowy element w sprzęgle to wielowpust wykonany w blaszce jak z puszki po konserwach. Po kilku otwarciach słupka (montaż i kodowanie kolejnych pilotów) sprzęgło się rozsypało. Nie odradzam ale sugeruję uwagę.
    Druga sprawa, to rada, której sam niestety od nikogo nie usłyszałem: brama samonośna NIE powinna znajdować się tuż nad ziemią (2-3 cm) - wiatr + piaseczek po niedawnej budowie skutecznie kilkukrotnie zablokował mi bramę. Myślę, że gdyby szyna była przynajmniej 8-10 cm nad ziemią to nie byłoby takiego efektu.

  4. #24

    Domyślnie

    Witam,

    też chciałbym samonośną, bo widzę, że częściej ją chwalicie, ale chłopaki od Wiśniowskiego mówią, że takiej u mnie nie da się zrobić....

    Muszę mieć bramę na 6m i "mechanizm samonośności" podobno nie wytrzyma takich przeciążeń... ???

    Macie podobnej długości bramy samonośne? Może inni producenci robią takie bez problemu?

    Poprosze o komentarz
    Marcin proj. FIESTA MTM

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubaa123 Zobacz post
    Macie może do polecenia jakąś firmę, która wykonuje montaż bram wjazdowych w Warszawie? Polecono mi firmę - może macie z nimi jakieś doświadczenia i moglibyście mi doradzić?

    mi zakładała ta firma:
    http://www.tanieogrodzenia.com.pl/kontakt.php

    wszystko ładnie chodzi.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 10-10-2019 o 22:18 Powód: Reklama w cytowanym poście

  6. #26
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    mi zakładała ta firma:
    http://www.tanieogrodzenia.com.pl/kontakt.php

    wszystko ładnie chodzi.
    Jak chodzi tak jak ich strona to ja bym chyba podziękował

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar XCEL
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin Czyczerski Zobacz post
    Witam,

    też chciałbym samonośną, bo widzę, że częściej ją chwalicie, ale chłopaki od Wiśniowskiego mówią, że takiej u mnie nie da się zrobić....

    Muszę mieć bramę na 6m i "mechanizm samonośności" podobno nie wytrzyma takich przeciążeń... ???

    Macie podobnej długości bramy samonośne? Może inni producenci robią takie bez problemu?

    Poprosze o komentarz

    Firma XCEL wykonuje tego typu konstrukcje do światła wjazdu 6,0 mb.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony