dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 62
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy to jest normalne, budze sie w nocy z nowym pomyslem.
    Wyrwany ze snu licze, zmieniam. Moze cos przegapilem?
    Wiekszosc rozmow w domu poruszana jest temat budowy.
    Kazda wolna chwile spedzam na dzialce.
    Jakikolwiek poniesiony wydatek nie zwiazany z budowa przeliczam ile to by sie zrobilo dodatkowo na budowie itd.
    Cale szczescie ze rodzina to znosi, ale jak dlugo.
    A jak to jest u was?
    Maciej





  2. #2

    Domyślnie

    identiko, tylko lekarstwa na to nie ma, skuteczny bywa czasami klin (czytaj kolejna budowa), ale to już nie choroba, lecz prawdziwy obłęd!
    wytrwania!
    Finiszant

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Skąd ja to znam ...... ?
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Zaczynam budowę i mam już pierwsze objawy-uzależnienie od Forum oraz obawa,że dom jest za mały i się w nim nie pomieszczę.Przeżywaliście też ten stan

  5. #5

    Domyślnie

    Poczekajcie jak Was choroba wykończeniowa dopadnie....

  6. #6

    Domyślnie

    Dziuba, czy myślisz, że jest to cięższa odmiana budowy?

  7. #7

    Domyślnie

    Moim zdaniem O WIELE CIEŻSZA!!!! Tyle możliwości, kolorów, stylów.
    Parkiecik czy wykładzinka, płytki kwadratowe czy prostokątne, w karo czy normalnie ułożone??? A może jedna ściana ciemniejsza??? Zasłonki czy żaluzje??? MDF czy drewno w kuchi, a może kuchnia murowana??? Suficik podwieszany.... na całości czy tylko częściowo??? Halogeniki czy może cóś innego?????????

    itp., itd. aż do oczopląsu, zbolałych nóg, wściekłych min (bo każdy ma swój gust i upodobania i na ogół w sklepie dochodzi do konfrontacji...) a w ostateczności sprowadzeni na ziemię pojemnością portfela oglądamy promocje, lub poddajemy się bo po którejś wizycie na Bartyckiej wszystko już wygląda tak samo...

    Ale tak ogólnie to jest to WIELKA RADOCHA!!!! Ja wciąż ja sobie dozuję w małych ilosciach - chyba się uzależniłam....

  8. #8

    Domyślnie

    EDZIA - mam dokładnie takie same 2 ob(j)awy ja Ty!
    1. Uzależnienienie od Forum: przed pracą, w pracy, po pracy, nawet po powrocie z budowy w nocy o północy... ale z tym jakoś sobie radzę
    2. Jak wylałem fundamenty to wydają mi się takie MALUTKIE a domek 135 m2 + 23 m2 garaż (na 2+1, na razie). Już mi się bardzo chce przywracać przynajmniej 1 (choćby w części, tylko nad wykuszem) z dwóch usuniętych w czasie adaptacji projektu balkonów. Nawet się zastanawiam, czy nie adoptować garażu na przestrzeń mieszkalną........

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Ckwadrat obawę qurna to mam jedną, że przez to moje budowanie na ekranie /monitora/ to mnie z pracy wywalą.U mnie wyglada to tak Włączam komputer, zaparzam kawę,otwieram Forum-Muratora oczywiście i tak zostaje do końca pracy ciągle na podglądzie. Czy to nie nazywa się przypadkiem obłęd .

  10. #10

    Domyślnie

    Edziu, to napewno nie jest obłęd. Nazwałabym to raczej radosną twórczością, bo przecież całe te działania na forum w końcowym efekcie uświetniają nasze dzieło. "Cel uświęca środki"!
    Ku pokrzepieniu serc powiem, że jest nas tu przecież sporo więc nie może to być obłęd zbiorowy. No, chyba, że jest to choroba zakaźna?
    Pozdrawiam jeszcze przed poranną kawą Jola

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Dzięki Jolu za pokrzepienie mam nadzieję,że to jest takie konstruktywne napięcie przed rozpoczęciem "dzieła".Ty też chyba po wylaniu fundamentów miałaś obawy związane z powierzchnią domu, czy to Ci już przeszło w miarę jak mury poszły do góry ?

  12. #12

    Domyślnie

    Jeszcze jedno. W przyszłym roku planujemy wykończeniówkę i co poźniej?

  13. #13

    Domyślnie

    Do uzależnienia dodam jeszcze, że jak tylko na 4 dni wyjechałem nad morze, to oczywiście nie wytrzymałem i musiałem zaraz szukać kawiarenki internetowej.... Jak wpadliśmy z opalem do jednej na Helu to przepychaliśmy się do kompa prawie jak na ruskim targu

  14. #14

    Domyślnie

    PS. Teraz też zaraz jadę w to samo miejsce i oczywiście nie mogłem sobie darować kilku postów...

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Ckwadrat ja Cię chyba przebiłam - w czasie urlopu za granicą po tygodniowej absencji komputerowej byłam na wystawie sztuki wspólczesnej wokól ludzie bardzo uduchowieni a ja gdzieś w piwnicy gmachu teatru odkryłam mlutką salkę do której ustawiła się kolejka jak 20 lat temu po mięso był tam internet.Stałam 45 min po to żeby sprawdzić co nowego na Forum . i dokonać wpisu oczywiście

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-07-30 08:31 ]</font>

  16. #16

    Domyślnie

    Ja chyba nie pojadę nad to morze, czy możecie mi wyłączyć komputer? POMOCY!!!

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Rozumiemy to a może jakiś laptop z modemem.

  18. #18

    Domyślnie

    Ludzie, co sobie "zdrowi" o nas pomyślą. Ja od pół godziny bezskutecznie (beznadziejnie) staram sie odłączyć (odpępnić?)
    Finiszant

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: dnia 2002-07-30 08:39 ]</font>

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie zostawiajcie mnie samego!!!!!
    Po co sie meczyc i zyc w niepewnosci, a na forum tyle sie dzieje.
    To tak jak dla palacza dzien bez papieroska.
    Maciej

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Maćku spoko jak znam życie ja do 13 zostanę z Forum
    Ewa

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony