dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Plan nowej lazienki - prosba o konsultacje

    Hej,
    chciałbym się z Wami podzielić planem mojej łazienki i skonsultować z Wami jej układ a przede wszystkim odstęp między wanną a WC który wynosi 63.5cm oraz wanną a umywalką - ok 68cm

    Czy wg was to będzie wygodne rozmieszczenie armatury? jeśli tak to zostawię, to zyskam spory blat na umywalkę ok. 1.5m a pod nią szuflady

    Jestem ciekaw Waszych opinii za które z góry dziękuję

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	344482
    Ostatnio edytowane przez vi7o ; 25-01-2016 o 09:58

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    Mam bardzo podobną łazienkę U mnie planuję takie rozwiązanie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ŁAZIENKA.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	21,9 KB
ID:	344492
    Wanna pod oknem na całą szerokość łazienki z szybą do połowy, aby mogła spełniać również funkcję prysznica.
    Wszystko planuję zabudować po prawej stronie od wejścia (raczej nie będę miała tam pralki ale myślę , że też spokojnie się zmieści)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Figusiol Zobacz post
    Witam,
    Mam bardzo podobną łazienkę U mnie planuję takie rozwiązanie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ŁAZIENKA.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	21,9 KB
ID:	344492
    Wanna pod oknem na całą szerokość łazienki z szybą do połowy, aby mogła spełniać również funkcję prysznica.
    Wszystko planuję zabudować po prawej stronie od wejścia (raczej nie będę miała tam pralki ale myślę , że też spokojnie się zmieści)
    Dziękuję za odpowiedź Uwierz, że w pierwotnym projekcie developera był właśnie układ jak u Ciebie. Zrezygnowaliśmy z niego ponieważ uznaliśmy że będzie mało miejsca na umywalkę z blatem. Dostęp do okna mógłby być trochę trudniejszy...

    Pralkę chcemy zabudować w narożniku obok wejścia.

    Konsultowałaś Twoje rozwiązanie?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam w projekcie takie ustawienie:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	10,5 KB
ID:	344493

    Okno nad wanną mi osobiście w ogóle nie przeszkadza Poza tym jeszcze się nie zdecydowałam czy będzie to na 100% wanna z funkcją prysznica czy sam prysznic pod całą ścianą z oknem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Figusiol Zobacz post
    Ja mam w projekcie takie ustawienie:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	10,5 KB
ID:	344493

    Okno nad wanną mi osobiście w ogóle nie przeszkadza Poza tym jeszcze się nie zdecydowałam czy będzie to na 100% wanna z funkcją prysznica czy sam prysznic pod całą ścianą z oknem
    W tym projekcie podoba mi sie ilosc miejsca na blat z umywalką Jeśli chodzi o mój projekt obawiam się że będzie ciasno np przy umywalce... stąd mój post o konsultacje i opinie

  6. #6

    Domyślnie

    A nie da rady przesunąć trochę drzwi , tak aby były na środku? Wtedy po 1 stronie wanna i wc a po drugiej ciąg umywalek ( lub 1 z długim blatem i zabudowaną pralką ?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Figusiol Zobacz post
    A nie da rady przesunąć trochę drzwi , tak aby były na środku? Wtedy po 1 stronie wanna i wc a po drugiej ciąg umywalek ( lub 1 z długim blatem i zabudowaną pralką ?
    Nie pomyślałem o Tym ale dzięki za trop

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony