dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42

Temat: Kontraktony w oknach dachowych.

  1. #21
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Witam,

    Termin wykonania okna wyposażonego w kontaktron jest niestety dłuższy - jest to na ten moment wykonanie niestandardowe.
    Jeżeli zapotrzebowanie na tego typu wykonanie będzie coraz większe może okazać się konieczne wprowadzenie tej opcji do oferty podstawowej - w takiej sytuacji termin realizacji będzie krótszy.

    W roletach zewnętrznych długość kabla wynosi 2,5m - wydaje się, że przy takiej długości można spokojnie przeprowadzić kabel przez połać dachu.
    W roletach wewnętrznych mamy 1,5m kabla zasilającego co też wydają się całkiem sporym zapasem.

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ekspert FAKRO Zobacz post
    Witam,



    W roletach zewnętrznych długość kabla wynosi 2,5m - wydaje się, że przy takiej długości można spokojnie przeprowadzić kabel przez połać dachu.
    W roletach wewnętrznych mamy 1,5m kabla zasilającego co też wydają się całkiem sporym zapasem.

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO
    1,5 m spory zapas... bez komentarza Przeprowadzi się przez połać dachu i co?? u mnie przewodu starcza ledwo co na strych, a tam chce go połączyć z zasilaniem bo chyba logiczne że takiego połączenia nie powinno robić się w zabudowie gk. Dajecie przewodu jak ostatni żydzi na STYK i potem człowiek musi kombinować. Zaprosiłbym jednego z drugim konsultanta zza ciepłego biurka na budynek i zobaczylibyśmy czy wtedy 1,5-2,5 m przewodu to by nadal był "spory zapas".

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ekspert FAKRO Zobacz post
    Witam,

    samodzielny montaż jest możliwy ale może okazać się problematyczny dlatego też w pierwszej kolejności proponujemy montaż fabryczny na etapie produkcji okna - jest to najwygodniejsza forma montażu dla Klienta
    Dla wszystkich chętnych którzy zdecydują się na montaż samodzielny udostępniamy nasze zalecenia montażowe lub możemy zaproponować montaż w formie usługi serwisowej. Szczegóły do ustalenia z naszym działem serwisu.

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO
    Witam,
    wysłałem wiadomość w tej sprawie. Proszę o odpowiedź.

  4. #24
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamil.bereda Zobacz post
    wysłałem wiadomość w tej sprawie. Proszę o odpowiedź.
    Witam,

    wiadomość została przesłana

    Pozdrawiam
    Konsultant FAKRO

  5. #25

    Domyślnie

    Wysłałem wiadomość w grudniu, niestety do dziś nie dostałem odpowiedzi.
    Czy mogę prosić forumowiczów o przesłanie zaleceń dla okien PTP oraz FTS?
    Z góry dziękuję.

  6. #26
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebe10 Zobacz post
    Wysłałem wiadomość w grudniu, niestety do dziś nie dostałem odpowiedzi.
    Czy mogę prosić forumowiczów o przesłanie zaleceń dla okien PTP oraz FTS?
    Z góry dziękuję.
    Witam,

    dzisiaj wiadomość została przesłana - mam nadzieję że tym razem dotarła bez przeszkód

    Pozdrawiam
    Konsultant FAKRO

  7. #27

    Domyślnie

    Witam

    Czy mógłbym prosić o przesłanie instrukcji montażu kontaktronów w oknach:
    - Fakro okno 06 78x118 FTP-V szyba U4, 87DF06
    - Fakro okno 06 78x118 PTP-V szyba U4 PVC, 87DJ06

    oraz w wyłazie:
    - Fakro Wyłaz Avaline WGI-X Fakro 46x75, 56363

    Z góry dziękuję

    Marcin Lewandowski
    Ostatnio edytowane przez Marcin Lewandowski ; 12-02-2019 o 17:46 Powód: rozszerzenie pytania

  8. #28
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin Lewandowski Zobacz post
    Witam

    Czy mógłbym prosić o przesłanie instrukcji montażu kontaktronów w oknach:
    - Fakro okno 06 78x118 FTP-V szyba U4, 87DF06
    - Fakro okno 06 78x118 PTP-V szyba U4 PVC, 87DJ06

    oraz w wyłazie:
    - Fakro Wyłaz Avaline WGI-X Fakro 46x75, 56363

    Z góry dziękuję

    Marcin Lewandowski
    Witam,

    instrukcja została dzisiaj przesłana - przypomnę tylko wszystkim kolejnym chętnym że udostępniamy instrukcję montażu kontaktronów dla okien drewnianych

    W przypadku okien PVC samodzielny montaż nie jest zalecany ponieważ okna wzmocnione są rdzeniem stalowym.
    Dla okien PVC proponujemy montaż fabryczny lub w przypadku okien zamontowanych montaż poprzez serwis FAKRO (płatna usługa serwisowa)

    W przypadku wyłazu WGI obawiam się że nie mamy systemowego montażu - skrzydło wyłazu to aluminiowy profil, nie będzie miejsca na montaż kontaktronu.

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO
    Ostatnio edytowane przez Ekspert FAKRO ; 15-02-2019 o 14:28

  9. #29

    Domyślnie

    Witam,
    Można prosić o przesłanie instrukcji? Wiadomość wysłana na prv.
    Pozdrawiam

  10. #30
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Witam,

    proszę o adres e-mail na prv

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

  11. #31

    Domyślnie

    Wysłane. Proszę o informację.
    Pozdrawiam

  12. #32
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Witam,

    wiadomość wysłana

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

  13. #33

    Domyślnie

    Poszła wiadomość, prośba o instrukcję. Pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie

    Witam,
    Chciałbym również prosić o wysłanie instrukcji montażu kontaktronów dla okien drewnianych.

    Pozdrawiam
    Grzegorz

  15. #35

    Domyślnie

    Uprzejmie proszę o instrukcję montażu kontaktronów w oknach PTP-V U4.

    pozdrawiam
    M.

  16. #36
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    proszę o adres e-mail na prv

    Pozdrawiam
    Ekspert FAKRO
    infolinia 18 444 0 400
    [email protected]

    Z poważaniem
    Ekspert FAKRO

  17. #37
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dawidr

    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Skąd
    Duczki
    Kod pocztowy
    05-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Czy można prosić o instrukcje?

  18. #38
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawidr Zobacz post
    Witam,
    Czy można prosić o instrukcje?
    Dzień dobry,
    instrukcja zostanie przesłana na priv.
    infolinia 18 444 0 400
    [email protected]

    Z poważaniem
    Ekspert FAKRO

  19. #39

    Domyślnie

    Witam,
    Również proszę o instrukcję.
    Przesłałem adres email na PW.

  20. #40
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    instrukcja została przesłana na priv.
    infolinia 18 444 0 400
    [email protected]

    Z poważaniem
    Ekspert FAKRO

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony