dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Question Jakiego producenta rolety zewnętrzne podtynkowe najlepiej założyć? (Kraków)

    Witam,

    Proszę o informację, które firmy polecacie(lub których nie polecacie)? Jestem już pewien tej inwestycji tylko nie wiem, które wybrać? Czy jakieś zwykłe, polskiego producenta (2 lata gwarancji), czy np. francuskie (7 lat gwarancji, ale 2x droższe).

    Planuję montaż rolet podtynkowych, z napędem elektrycznym na przycisk - instalacja jest gotowa.

    Proszę o rzetelne porady - będę bardzo wdzięczny. Proszę bez autoreklamy, bez odpowiedzi użytkowników, którzy mają mało postów.

    Dziękuję!

  2. #2

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Przecież wykluczyłeś z udziału w dyskusji użytkowników z małą liczbą postów.. a ktoś kto jest na forum pare lat, ale nie odzywa się często i ma "tylko" kilkadziesiąt postów może się właśnie poczuć wykluczony...
    Nawsze posty (ludzi z branży) mogą mieć z kolei znamiona autoreklamy (przynajmniej tak to ja odebrałem).. więc się nie dziw

    O jakich francuskich roletach mówisz? A nie miałeś przypadkiem na myśli silników?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4

    Domyślnie

    Piszę o [moderowano]. W sumie to nie ma nigdzie żadnych opinii, wszędzie można poczytać czy montować czy nie, ale jeżeli chodzi o pytanie które, to już bardzo ciężko.

    Wykluczyłem tych co mają po kilka postów i średniej jakości marketingiem wirusowym śmierdzi na kilometr .
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 16-06-2018 o 07:02 Powód: z perspektywy czasu post wyglądał jak typowa reklama

  5. #5

    Domyślnie

    Polecam Niemieckiego producenta, firmę MODEROWANO. Dobry produkt za przystępną cenę. Na terenie Krakowa rolety zewnętrzne tego producenta można zamówic w firmie Szybko i tanio.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 15-06-2018 o 10:37 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał screw Zobacz post
    Wykluczyłem tych co mają po kilka postów i średniej jakości marketingiem wirusowym śmierdzi na kilometr .
    Myślę, że śmiało można cię zaliczyć do tej grupy. Moderator powinien usunąć markę reklamowanego producenta już dawno.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie zawsze wymienienie marki musi oznaczać typową, opłaconą reklamę i czasem niektórym dajemy szansę Ta faktycznie się nie sprawdziła..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Skoro już kotlet odgrzany to ciężko się zdecydować na konkretnego producenta, bo jest setki małych firm klepiacych rolety w garażu.Ja mialem do czynienia z roletami Portos ale srednio u nich z jakością, Dako ale ceny rolet zabijają, a także z innymi małymi firmami których bym nie wybrał.
    A muszę wybrać w najbliższym czasie.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Skoro już kotlet odgrzany to ciężko się zdecydować na konkretnego producenta, bo jest setki małych firm klepiacych rolety w garażu.Ja mialem do czynienia z roletami Portos ale srednio u nich z jakością, Dako ale ceny rolet zabijają, a także z innymi małymi firmami których bym nie wybrał.
    A muszę wybrać w najbliższym czasie.
    Ja mam z Krispola, od września mieszkamy i do tej pory wszystko ok. W zasadzie zależało mi na tym, żeby kolor rolet był taki sam jak okien, no i plusem jest to że sąsiad tym handluję, więc ewentualny serwis mam obok. Wszystkie rolety sterowane radiowo, jeden duży pilot z możliwością sterowania każdej rolety z osobna, przyporządkowanie do różnych grup lub całościowo.
    Generalnie wszystko działa i jesteśmy zadowoleni, szczególnie w salonie gdzie mamy dosyć duże przeszklenia.
    Parterówka - 120 m2, Porotherm 25cm +20 cm białego, strop drewniany 35 cm wełny, podłoga 20 cm, okna 3 szybowe+rolety, 100% podłogówki, Immergas Victrix 12 ERP (pogodówka+car), WM Reku Comair, Gree Lomo Luxury 3,5 kW, kubatura 320m3, PV 5,91kWp

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam wycenę miejscowego producenta z silnikami inel, cena raczej konkurencyjna, muszę zrobić kilka wycen.
    Sam jeszcze nie wiem czy chce silniki zwykłe czy radiowe, od kilku firm slyszalem że zwykłe klawiszowe mniej awaryjne.Instalacje mam zrobioną przy każdym oknie oraz kabel puszczony do wiatrolapu który jednym klawiszem zamknie wszystkie na raz.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony