dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zygi72

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    ostróda
    Kod pocztowy
    14-100
    Posty
    265

    Domyślnie Jakie źródło światła nad lustro w łazience

    Proszę o podpowiedź jakie źródło światła będzie najlepsze jako światło nad lustro w łazience. Miałem zamiar kupić led ale znalazłem parę wiadomości, że to nie koniecznie dobry pomysł. podpowiedzcie proszę.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar soled
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-701
    Posty
    2

    Domyślnie

    To może kompletne lustro z podświetlanymi wypiaskowanymi wzorami?

  3. #3

    Domyślnie

    w łazience powinno moim zdaniem panować równomierne oświetlenie. Stojąc przed lustrem również lepiej, żeby twarz była równomiernie oświetlona. zatem może dwie lampki po dwóch stronach lustra, z kinkietami i świetlówkami, takie najlepiej oświetlą twarz przed lustrem

  4. #4

    Domyślnie

    tez mi się podoba podświetlane lustro i jeszcze mozna gdzieś załozyć pasek ledowy.

  5. #5

    Domyślnie

    Można kupić ciekawe z wypiaskowanymi/wymatowanymi pasami, które fajnie oświetlą łazienkę i nadadzą ciekawy klimat. Istnieje bardzo dużo modeli luster led, więc warto się im bliżej przyjrzeć zanim zacznie się montować kinkiety które są już trochę staromodne...
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 19-04-2021 o 18:14

  6. #6

    Domyślnie

    Najważniejsze to DUŻE LUSTRO! Nie oszczędzaj na wielkości. Tak jak napisali poprzednicy jeśli chcesz mieć dobrze oświetloną twarz, aby dobrze zrobić makijaż czy wycisnąć... no wiesz to najlepiej żeby twarz była dobrze oświetlona z każdej strony.
    Może więc lustro okrągłe? Są takie z oświetleniem od wewnątrz, które równomiernie doświetlą buzię.
    Jeśli nie, to dobrze, aby cała łazienka była dobrze oświetlona, a nad lustrem powieciś oświetlenie które doświetli twarz - na przykład , który nieco kierujemy w stronę lustra, które odbije światło i skieruje je na twarz
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 19-04-2021 o 14:17

  7. #7

    Domyślnie

    Jak lustro, to jak największe Ja niestety mam tylko małe lustro, które totalnie mi utrudnia poranne rytuały ale przymierzam się do kupienia czegoś większego.

  8. #8
    Banned
    krysz00

    Zarejestrowany
    Jul 2021
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-090
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja mam dokładnie to oświetlenie i sprawdza się całkiem ok. Możesz powiedzieć co nie tak jest w ledach Twoim zdaniem?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 14-07-2021 o 12:09

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony