dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Farba strukturalna na paskudną ścianę

    Proszę o pomoc bo jestem w sprawach remontu totalnie zielona

    W mieszkaniu, które wynajmujemy po poprzednim właścicielu zostały tapety. Ściągnęliśmy je, wyczyściliśmy ściany itp i pomalowaliśmy na beż. Kiedy farba wyschła okazało się, że na ścianie widać mnóstwo bardzo malutkich dziurek i to na całej powierzchni. Pod ręką ściana wydawało się gładka, ale po nałożeniu wygląda ohydnie, zwłaszcza że pada na nią światło pod kątem i każda nierówność widać niemiłosiernie. Nie wiem co z tym zrobić. Przeczytałam, że najlepiej gładź albo tapety. Tapety odpadają bo nasz kot ich nie znosi i zaraz byłyby dziury, no a gładź jest dość kłopotliwa do nałożenia. Jest jeszcze opcja farby strukturalnej - czy np popularny baranek zakryje te ślady? Jakiego koloru użyć, żeby te mini dziurki były niewidocznie?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JarekKRK45
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Nowa Huta
    Posty
    829

    Domyślnie

    Farba strukturalna (baranek) w takich przypadkach na pewno pomoże , kolor najlepiej jasny .

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    możesz nałozyc gładką tapetę z włókna szklanego. Po pomalowaniu wygląda jak gładź. Kot się nie zorientuje.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #4

    Domyślnie

    zapytajcie tez kota o kolor tej farby. Tak pro forma, tylko zeby mu sie spodobała pozniej

  5. #5

    Domyślnie

    Pisząc, że kot tapet nie znosi miałam na myśli, że wystarczy że kawałek jest oderwany a bierze w pysk i ciągnie dalej
    Najgorsze, że u niego o oderwać takowy kawałek to żaden problem, bo ten egzemplarz kota uwielbia łazić na dwóch łapach trzymając się właśnie ścian.
    I to jest najgorsze, pod pazurami tapeta targa się idealnie, niestety mamy przykład w jednym pokoju

  6. #6

    Domyślnie

    Hmm a może jakiś efekt dekoracyjny? Są fajne efekty w nawet dobrej cenie które z pewnością by zakryły nierówności ja w kuchni między blatem a szafkami górnymi mam położony taki pasek efektu dekoracyjnego i później został on przykryty szybą. Ale nie trzeba go przykrywać szybą może to jest jakieś rozwiązanie?

  7. #7
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowna Pani,

    Ciekawym rozwiązaniem jest aplikacja na ścianie struktury dekoracyjnej, np. jednej ze struktur MAGNAT Style:http://www.magnatfarby.pl/produkty/?product-type=3 Można tu znaleźć m.in. produkty pozwalające na uzyskanie efektu naturalnego betonu czy też subtelnie imitujące powierzchnię aksamitu.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  8. #8

    Domyślnie

    Dobrym pomysłem będzie farba strukturalna. Na Bluecarpet znajduje się poradnik jak taką wybrać i zaaplikować na swoją ścianę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony