dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 93
  1. #1

    Domyślnie

    Ile będzie mnie kosztować robocizna za pokrycie dachu (folia, kontrłaty, łaty, dachówka cementowa, obróbki blacharskie, orynnowanie). Dach jest prosty, czterospadowy, bez udziwnień, niecałe 200 m<sup>2</sup>.
    Przeszukałem Forum i natknąłem się na rozpietość cen od 14 do 40 zł za m<sup>2</sup>. Ile daliście za tę robotę?

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie to kosztowało 30 zł/m2. Dach taki sam: czterospadowy, prosty powierzchnia 210m2 plus jeden daszek nad wejsciem okolice Warszawy. Oczywiście sama robocizna.Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Ceny są bardzo różne. Nabliższe realności to właśnie 30,-zł mkw + 15,- zł mb obróbki.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam
    Wlasnie dzis podpisalem umowe na zrobienie dachu. 205 m2 dwuspadowy, jedyne udziwnienie to 3 okna dachowe 78x140 - 2 kominy do obrobki. Cena za calosc - laty/kontrlaty, folia, dachowka cementowa, obrobki komina, wstawienie okien, orynnowanie, nabicie desek czolowych, ocieplenie 20 cm welna, pokrycie folia od wewnatrz - 8000.

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    A w jakim rejonie budujesz?

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem ze Szczecina. Za pokrycie dachu ok. 245 m2 dachówką betonową zapłaciłam 12 000 zł

  8. #8

    Domyślnie

    czesc,

    Ja wlasnie mam zamiar podpisac umowe za calosc dachu koperta z jednym kaferkiem, malym daszkiem nad wejsciem i 5 oknami 31zl/m2 na gotowo z rynnami - miejsce Poznań

  9. #9

    Domyślnie

    Witam,
    No to wychodzi na to, że wynegocjowałem dobrą cenę. U mnie za krycie Braasem bez rachunku zapłacę 17 zł/m2 +10 zł za metr obróbek.Fachowiec sprawdzony.Dom w okolicach Łodzi.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Witam,
    No to wychodzi na to, że wynegocjowałem dobrą cenę. U mnie za krycie Braasem bez rachunku zapłacę 17 zł/m2 +10 zł za metr obróbek.Fachowiec sprawdzony.Dom w okolicach Łodzi.
    Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    mala korekta cena 31 a wlasciwie juz 36 (za prace na wyjezdzie)to koszt razem z wiezba

  12. #12

    Domyślnie

    Okolice Wrocławia ,więźba ,krycie Robenem ,obróbki, orynnowanie bez podbitki 30 zł m2.Dach 280 m2 =8400 /be rachunku/.


  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja buduję w Warszawie. Za dach 2-spadowy ok. 300 m pokryty dachówką ceramiczną mam zapłacić 7500 zł. W cenę wliczone jest położenie foli, łat, kontrłat, dachówki oraz obróbki blacharskie i umocowanie rynien.

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ramona

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    9

    Domyślnie

    Za pokrycie dachu o powierzchni 240 blachodachówką zapłaciłam 3500 zł. (bez rachunku).
    Zakres prac: łaty, kontrłaty, folia, blacha, obróbki blacharskie, orynnowanie (bez podbitki).
    Ekipa pracowała 5 dni i była bardzo solidna. Polecił nam ją producent blachodachówki. Codziennie przyjeżdżali na budowę z miejscowości oddalonej o 120 km.

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    On 2002-08-27 21:20, Ramona wrote:
    Za pokrycie dachu o powierzchni 240 blachodachówką zapłaciłam 3500 zł. (bez rachunku).
    Zakres prac: łaty, kontrłaty, folia, blacha, obróbki blacharskie, orynnowanie (bez podbitki).
    Ekipa pracowała 5 dni i była bardzo solidna. Polecił nam ją producent blachodachówki. Codziennie przyjeżdżali na budowę z miejscowości oddalonej o 120 km.
    a skąd ta ekipa? możesz podać jakieś namiary?

  16. #16

    Domyślnie

    W Gdyni koleś za zrobienie więźby chce 12zł/m2 za przybicie łat i kontrałat oraz krycie folią 3zł/m2, pokrycie blachą i obróbki 15zł/m2. Czyli za całość 30zł/m2.
    Pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Olsztyn-- ekipa z ok. W-wy pokrycie IBF 16,- za m2
    Ekipa spi na budowie

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ramona

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dokładnych namiarów na dekarzy nie mam (nie mam od nich rachunku). Ekipa była z okolic Radomia, a polecił nam ją producent blachodachówki ze Rzgowa, firma "PRUSZYŃSKI"
    Tel. 0-42 227-80-70, 0-42 214-27-42.

  19. #19

    Domyślnie

    U mnie wygląda to tak:
    -postawienie więźby, zaimpregnowanie i pomalowanie drewnochronem,
    -ułożenie dachu: folia, dachówki cementowe Euronit,
    - wstawienie okna dachowego 1 szt. i wyłazu kominiarskiego 1 szt.,
    - zrobienie i pomalowanie podbitek,
    - zrobienie obróbek blacharskich wokół kominów: 3 kominy,
    - zaimpregnowanie kominów od góry,
    - montaż rynien - bez rur spustowych.
    Razem: 8 300 zł, okolice Katowic. Dach dwuspadowy i dodatkowy
    pulpitowy nad garażem, jedna lukarna i jeden daszek 2-spadowy nad wejściem.
    Powierzchnia dachu ok. 230 m2

    Pozdrowienia,
    Marek

  20. #20

    Domyślnie

    Koszty robocizny to:
    1) konstrukcje dachu - 4500
    2) deska + papa - 1200
    3) blacha + rynna - 8000

    Razem 13700

    Rodzaj dachu:
    310 metrów dachu, 4 spadowy, mocno łamany.

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony