dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 134
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie RODZYNEK, czyli dom z rynku wtórnego

    Dawno, dawno temu..... Jakoś tak za "niemca" to jeszcze było, pewnemu czarnoksiężnikowi nudziło się okrutnie. W przerwach gdy, się nie opi..dzielał, rozmyślał jaką by tu przyjemność sobie i rodzinie własnej sprawić. I szczęście w nieszczęściu się stało, że ślepy los skrzyżował jego drogę z naszą. Gdy już opadł ostatni kurz po tym "skrzyżowaniu", czarnoksiężnik rzekł do nas w te mniej więcej słowy: "Wy macie coś co chciałbym mieć. Oddajcie to mnie, a sprawię, że będziecie niebawem szczęśliwi!"
    Hmmmm, prosił, prosił i wyprosił. "A masz co żeś chciał, ino pamiętaj coś nam przyrzekł!" Czarnoksiężnik odpowiedział: "U mnie słowo droższe pieniędzy. Czekajcie, a niedługo od szczęścia się nie opędzicie. Na dowód moich dobrych zamiarów, daję wam garść srebrników"
    Mijały dni i noce, tygodnie i miesiące. No i co? No i nic! Nie działo się nic, tylko czarnoksiężnik wymyślał co raz to nowe wymówki, aby usprawiedliwić nie dotrzymanie terminu. Ech.
    cdn.......

    PS
    Wybaczcie, że taki "nierób" co na gotowe poszedł, między budujących się wcina, ale nie mogłem miejsca dla siebie gdzie indziej znaleźć Już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem takiego "niedziennika niebudowy", ale zawsze było jakiś "ale". Przede wszystkim nie wiedziałem gdzie, a po wtóre, w ogóle po co? W końcu dojrzałem do napisania. No bo ileż można tylko czytać i zazdrościć, że inni mają o czym pisać, a ja nie.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Cytat Napisał gustav.pl Zobacz post
    cdn.......
    Żartowałem Nie mam pomysłu i gadany co by tę bajkę ciągnąć(za przeproszeniem ) dalej. Chciałem po prostu trochę zaistnieć .
    A przechodząc do meritum.....
    W krótkich, chłoporobotniczych słowach, chciałbym podzielić się ze światem moją radością.... JEST! JEST! JEST!
    W końcu mamy nasz długo oczekiwany DOMEK! Tzn. mamy go na razie na papierze, bo przekazanie i przeprowadzka "dopiero" w przyszłym tygodniu
    No właśnie. Solid i "przeprowadzka" umówione. Niestety zawiedziony jestem ślusarzem. Całkiem o mnie zapomniał Z jednej strony rozumiem, bo nasza rozmowa była jakby niezobowiązująca, a teraz ma jakąś dużą robotę, na ok. 2 m-ce. Ale z drugiej strony dwa tygodnie(od naszej rozmowy) beztrosko czekałem na niego, a mógłbym w tym czasie rozejrzeć się za kimś innym
    W sumie to nie mamy szczęścia do fachowców z forum. Przed zakupem domku, byliśmy umówieni z kominiarzem i on też nas olał Niby godziny spotkania mu się pomyliły czy cóś takiego. No nic, jak się przeprowadzimy, będzie miał jeszcze jedną szansę by się zrehabilitować
    Przeprowadzki, które wzieliśmy też były polecane na forum Jutro podpisanie umowy i dostarczenie kartonów. Pożyjemy zobaczymy. Jak to mówią inwestorzy, do trzech firm sztuka

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie Blisko, coraz bliżej....

    Pierwsze pudła spakowane. Jednak czuć, że już kilka lat fizycznie się nie przepracowywałem Mam nadzieję, że działka da mi się we znaki Jak by nie liczyć, to będzie/jest prawie 15 arów
    No i przy okazji pakowania, w przepastnych czeluściach "meblościanki", natrafiłem na kilka kaset magnetofonowych. Niestety nie są to jakieś "skamieliny", tylko już takie bardziej współczesne, ale i tak łezka się w oku zakręci O ile się nie mylę, to kupowałem je na początku lat 90-tych na bazarze pod PKiN-em.

    Miłego weekendowania
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    No, większość spakowana. Tak się teraz zastanowiłem, że już dawno nie było, bym dopiero o 19-tej odpalał kompa
    I żeby nie było, że zdjęć domu nie pokazuję, to proszę, na razie takie cóś
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	termo.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	348108
    Myślę, że na następną zimę trzeba będzie powtórzyć seans termowizyjny z jakąś profesjonalną firmą. Bo teraz przed zakupem domu, co prawda był gość z kamerą, ale zdjęcia robił dosyć oszczędnie, w przeciwieństwie do rachunku, jaki sobie zawinszował
    Ech, może przydałoby się iść już spać, bo jutro pracująca niedziela. Qźwa, zachciało się komuś przeprowadzek......
    edit
    Z tą skalą temperatur na zdjęciu, to raczej jest coś nie halo, bo na dworzu, o ile pamiętam, było chyba niecałe -10°C.
    Ostatnio edytowane przez gustav.pl ; 09-03-2016 o 22:15
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie Powiało chłodem

    Zamówiliśmy dziś lodówkę. Jak wszystko w ostatnich dniach czyli bez rozpoznania i na ostatnią chwilę. No i dosyć szczęśliwie, bo sprzedawca stwierdził, że lodówka nie ma interesującej mnie funkcji, a później wyczytałem, że jednak jest. I w ten sposób, po raz kolejny potwierdza się moje uprzedzenie do salonu RTV EURO AGD w KEN CENTER na ul. Ciszewskiego. Kiedy bym tam nie poszedł, to albo nie mają czego chcę, albo obsługa jest........ hmmm, rozkojarzona
    Ach, bym zapomniał. Zakupiona lodówka nie ma powłoki antybakteryjnej. I tak się zastanawiam czy w związku z tym, któregoś pięknego dnia, mikroby nie skonsumują nas żywcem
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie TV or not TV

    My tu gg; a zapomniałem o jednej z ważniejszych rzeczy W czwartek czy w piątek, załatwiliśmy sprawę "talerza" Nie mogłem się zdecydować co wybrać: Cyfrowy Polsat czy NC+ ??? Parametry internetu mają dosyć podobne. Jeśli biega o kanały TV, NC+ jest bogatsze od polsata o programy własne, takie z + ino drożej tu jest i pakiet FilmBox jest dodatkowo płatny, co w Polsacie jest w abonamencie. Sprawa wyboru dokonała się sama W Polsacie do podpisania umowy potrzebne są dwa dokumenty. Oprócz dowodu, może być prawko lub karta bankomatowa. Ja nie chciałem brać tego na siebie, żona miała tylko dowód....... i tak zostaliśmy klientami NC+
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Powiem tak - liczniki spisane, protokół zdawczo-odbiorczy podpisany, klucze przekazane Jutro przeprowadzka No, jednak gdyby nie było jakiegoś "ale", to dzień byłby stracony. Po pierwsze primo, panowie z NC+ ze względu na śliski dach nie zmienili konwentera w antenie i mamy na razie podłączony tylko 1 telewizor. Po drugie primo - okazuje się, że na internet będzie podpisywana oddzielna umowa z Orange(jutro) i od chwili gdy podpisana umowa dotrze z powrotem do Orange, usługa będzie włączona do 7 dni Niestety, o takich niuansach panowie z NC+ nie poinformowali nas, ani my nie zainteresowaliśmy się tym wcześniej. Nic to, aby tylko takie problemy były
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie W nowym miejscu

    A więc mieszkamy w domku. 1 marca była pierwsza noc na nowym
    Niestety nie mamy na razie internetu i wpisów na bieżąco nie mogę uskuteczniać. Dobrze, że w starym mieszkaniu kablówkę mamy jeszcze do 1 kwietnia, więc póki co, stąd będę pisał gdy po coś przyjedziemy.
    Nie wiem dlaczego, ale nie mogę dodać zdjęć. Teraz nie mam już zbytnio czasu na kolejne próby, więc spróbuję przy najbliższej okazji.
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie Kto mi pomoże?!

    Mamy w końcu internet w domu. Z teoretycznej prędkości(bodajże 112Mb/s) jaką nam oferowano w pakiecie Superpremium+, na kompie stacjonarnym mamy ok. 50, natomiast na moim lapku uzyskuję zawrotne 16Mb/s
    Ale wracając do tematu tego postu. Nadal nie mogę wrzucić zdjęć. Jak mi się udało wcześniej wrzucić zdjęcie z termowizji, to nie mam pojęcia Poniżej wpiszę co mam zamiast zdjęcia, przy edycji tego starego posta w którym zamieściłem ową fotkę:

    [ATTACH=CONFIG]348108[/ATTACH]

    Tekst rozdzieliłem emotką, żeby ponownie nie pojawiała się ta fotka.Może ktoś mi pomoże co mam zrobić, żeby dodać zdjęcie z komputera. Ja robię tak, że klikam na ikonkę ramki między kliszą, a chyba globusem, pojawia się okienko z tytułem dodaj zdjęcie, wchodzę w zakładkę "z komputera", wybieram zdjęcie i po kliknięciu w napis "dodaj plik" pojawia mi się komunikat: "Założenie grupy nie powiodło się. Naciśnij 'wstecz' by powrócić do formularza." Już szlak mnie jasny na to wszystko trafia
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Ha! Jestem niesamowity i skromny zarazem Wiem dlaczego nie mogłem wrzucić fotek Więc zacznę teraz to nadrabiać.

    Tak było......
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.jpg
Wyświetleń:	582
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	349525

    Tak jest teraz i jeszcze przez jakiś czas się nie zmieni. Po prostu nie możemy się zdecydować jakie mebelki zakupić. Nowy "wypoczynek" powinien być lada dzień........
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom].jpg
Wyświetleń:	543
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	349526

    A tu Pan z NC+ zmienia konwerter. Nie pokazuję twarzy, bo zapomniałem spytać się o zgodę na publikację wizerunku....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	NC+.jpg
Wyświetleń:	485
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	349528

    No i 2 w 1 czyli najlepszy stróż wśród przyjaciół.......
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hau.jpg
Wyświetleń:	477
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	349530
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Przedwczoraj pojechałem do LM w Piasecznie, co by zamówić formatki na szafki do łazienki. Kolejka nie była długa, raptem 4-5 osób przede mną. Pracowników na stolarni było dwóch - gruby majster i chudy pomocnik. Z próbek kolorów powieszonych przy kasie wybrałem najbardziej zbliżony do tego jaki chciałem( w łazience są już 2 szafki poprzednich właścicieli). Chudy pomocnik powiedział, że płyty w kolorach jakie są wystawione, muszą sprowadzić. Wzory kolorów dostępne "od ręki" mieli położone w wózku sklepowym. Nic to, czekam cierpliwie w kolejce. Jak wspomniałem wcześniej, przede mną było chyba 5 osób, ale gdy w końcu doszedłem do "okienka", minęła prawie godzina Mówię grubemu, że chciałbym kilka formatek w kolorze jaki mają na zamówienie. Gruby mówi, że owszem, na zamówienie, ale zamówić trzeba przy innym stoisku Prawie 60 minut stania w kolejce, żeby dowiedzieć się, że zamówienia składa się gdzie indziej. Szpetnie przekląłem na świetną organizację sklepu i poszedłem w ..uj.
    Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu, że nie zamówiłem laminatu w LM, poszperałem w necie i okazało się, że mam pod nosem, w Gołkowie, sklep i hurtownię płyt wszelakich i akcesoriów meblowych. Formatki zamówiłem w kolorze dokładnie takim jak chciałem, czyli ciemny orzech, chyba
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Jak nie urok, to wyżymaczka........ Albo nie miałem internetu w ogóle, albo mam teraz internet, ale mój lapek traci łączność(poprzez wi-fi). Mimo znakomitej siły sygnału, nie widzi żadnej sieci, a po ponownym uruchomieniu mam internet, a po krótkiej chwili łączność jest, ale ograniczona Obecnie, gdy to piszę, połączenie mam wyjątkowo długo, bo już ponad 50 min Najczęściej jednak ginie mi net po 3-4 minutach.
    Uff zdążyłem napisać....
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    No nie, coś się chyba popsuło Mam połączenie z internetem już ponad 2 godziny, co widać na załączonym obrazku
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	inter.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	349712
    Miłej niedzieli
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Cytat Napisał gustav.pl Zobacz post
    No nie, coś się chyba popsuło Mam połączenie z internetem już ponad 2 godziny[...]
    Bardzo się wtedy nie nacieszyłem, bo zerwało mi połączenie niedługo po tym wpisie.
    Obecnie problem wydaje się być rozwiązany po wczorajszej, płatnej wizycie u "doktora" od komputerów. Mam już ponad 3h połączenie z netem, chociaż wczoraj też mi zrywał przez słaby sygnał - od rutera dzieliło mnie jakieś 5m i 2 ściany działowe....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	net.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	349958
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Niestety wizytę u "doktora" od komputerów musiałem dzisiaj powtórzyć. Poprzednio grzebał w ustawieniach lapka, dzisiaj rutera. Na szczęście dzisiaj bezpłatnie, w ramach reklamacji. Okazuje się, że sygnał z niego jest nie stabilny i nie przewidywalny. Mając ruter w odległości kilkudziesięciu centymetrów od laptopa, siła sygnału może wahać się od 2 do 5(maks) kresek
    Szafki łazienkowe poskręcane. Pozostało jeszcze przełożyć zawiasy w drzwiczkach starej szafki(co by otwierały się w drugą "mańkę") i pyknę fotki.
    W czwartek ma przyjechać nowy wypoczynek. Coś mi się wydaję, że wybór pozostałych mebli do salonu jeszcze trochę poczeka. Co tu mówić o wyborze i zamówieniu mebli, jak nam przez ponad 2 tygodnie, nie udało się rozpakować wszystkich kartonów. Ta cisza, przestrzeń i swoboda mieszkania na wsi tak bardzo nas rozleniwiły . A tu jeszcze sporo do zrobienia.....
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    No i kupa z internetu. Połączenia jak zrywało tak zrywa
    A z weselszych rzeczy.... W poniedziałek mają przywieść tę PRALKĘ, jutro może zamówimy mebelki dla "dzieciaka" , no i w czwartek mają dostarczyć jego łóżko.
    Muszę odreagować ten internet Heinekenikem
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie Meble

    Cytat Napisał gustav.pl Zobacz post
    Coś mi się wydaję, że wybór pozostałych mebli do salonu jeszcze trochę poczeka.
    Hmmm, trochę jestem zdziwiony, bo moje nieślubna, spięła się niczym agrafka i w końcu zamówiła mebelki. Do salonu i dla dzieciaka.... Dziwne, bardzo dziwne I dziwne do 2, bo tydzień temu czas oczekiwania miał być minimum 8 tygodni, a dzisiaj meble mają być na koniec kwietnia, czyli 5-6 tygodni czekania
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie "Zrobim przepierkie"

    Przywieźli. Trochę wcześniej, na szczęście byliśmy "doma". Siedmiokilowy Samsung, w pralnio-kotłownio-pakamerze, doprowadza już nas do kultury. A to co stoi na pralce, z prawej strony Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sam 7kg.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	350757, to ta słynna automatyka wagowa wsadu
    Ostatnio edytowane przez gustav.pl ; 23-03-2016 o 08:17
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Wczoraj z rana, przywieźli łóżko dla młodego....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kojo.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	350871
    I co z tego jak i tak okupuje nasze podwójne, małżeńskie, a my nadal kimamy na wersalce w salonie
    Po niewczasie zorientowaliśmy się, że można było zamówić łóżko razem z mebelkami do jego pokoju i by było pod kolor, ale jak młody gapa, to jego strata.
    A owe mebelki niby prosta płyta z Meble Forte, a przez dwie szafki nocne, trzeba czekać na wszystko ok. 30 dni roboczych.
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gustav.pl
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-668
    Posty
    276

    Domyślnie

    Uuuuu, się mnie tu nie było troszku Tak paczę, że równo dwa tygodnie temu ostatni raz mi się coś skrobnęło, ale i tak nic ciekawego się nie zdarzyło.....
    Zgodnie z "rozkładem", w czwartek 24.03 "dotarł się" w końcu wypoczynek..... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wyp1.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	352103
    Kobita kręciła nosem, bo teraz jej się on nie podoba. A to nie wygodnie, a to skóra(eko?) śmierdzi i w ogóle to woli już nasz stary komplet "materiałowy"??
    No dobrze, więc dla jej wygody oglądania pasjonujących seriali TV, dostawiłem stary fotel(widoczny na zdjęciu) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wyp2.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	352104. Jednak próżny był mój trud, bo i tak siedzi i ogląda TV na nowym, niewygodnym i śmierdzącym elemencie nowego zestawu. Za babami nie trafisz... chyba, że do piekła
    Może dziennik, ale nie budowy.
    Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija.....

    Projekt IRMA II(odbicie lustrzane). Porotherm 38 + 10cm styro. Pow. użytkowej 130 m2 + garaż 18 m2, kubatura 430 m3

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony