dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jarekpolak
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    reklama? spójrz ile ludzi reklamuje się na FM gratisowo, że niby dobrą radą służy...

  2. #22

    Domyślnie

    Zobacz w czym jesteś dobry i spróbuj na tym zarabiać...

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    martynaly1991

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    17

    Domyślnie

    Najlepiej otworzyć coś w miarę zwykłego , nie wymyślać za bardzo . Najważniejsze jest zapotrzebowanie ludzi na towar . Ja chętnie otworzyłabym sklep z częściami samochodowymi .

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karola12cc

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-212
    Posty
    9

    Domyślnie

    Sam pomysł to nic trudnego, problemy zaczynają się gdy trzeba rozreklamować i stale rozwijać swoją firmę. Na przyszłość polecam ci poczytać co nieco o networkingu Obecnie to chyba najskuteczniejszy sposób na zyskanie nowych klientów.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 01-08-2018 o 06:58

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Najlepszy biznes to sprzedawanie tego co nie istnieje. Mistrzowie w tym fachu funkcjonują od kilku tysięcy lat.

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Zbyszek2211

    Zarejestrowany
    Jul 2020
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    0

    Domyślnie Biznes

    Cytat Napisał kinna Zobacz post
    Jaki macie dobry pomysł na biznes?Co można zrobić?Na czym zarobić?
    Pewnie Cię nie zdziwię, ale dobrym pomysłem na biznes jest otwarcie firmy budowlanej/ wykończeniowej. Jeden ważny warunek - trzeba znać się na temacie.
    Ale jak się człowiek zna na temacie i solidnie robi swoją robotę to dobry pieniądz zarobi. Ale zespołem trzeba umieć zarządzać no i zaplecze finansowe mieć na maszyny, sprzęt i wypłaty dla ludzi, bo różne terminy platności są. No i najbezpieczniej to na jak najkrótsze terminy robić, żeby Cię nie zrobili w bambuko.
    Tylko jak będziesz firmę otwierać to sobie na facebukach i inncyh duperelach pozakładaj konta bo teraz ludzie to wszystko w internecie szukają, wszystko sprawdzają nawet ile czasu jajko gotować Zlecenia można z przetargów publicznych brać. Jak masz jakieś znajomości w mniejszych gminach to wogóle bajer. Stronę internetową sobie załóż, to wizytówka dobra, teraz każda firma mieć powinna. Ja mogę od siebie polecić Agencję SF [SPAMl] tanio robią strony i solidne. Reklame Ci całą zrobią. Dużo klientów z tego co mnie dzwoni bo mówia na starcie, że stronę znaleźli często stąd wiem a i sam pytam.
    To samo z wykończeniówką, zlecenia szukać w internecie, a i mozna się uśmiechnąć do jakiegoś dewelopera, żeby polecał twoją firmę za jakiś % że odpalisz. Sposobów jest dużo, trzeba tylko dobrze wszystko obmyślić.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 14-07-2020 o 13:34

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bimbla

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-002
    Posty
    0

    Domyślnie

    Teraz wszystkie firmy uciekają z oferowaniem się w internecie to tam trzeba szukać pomysłów na reklamę i rozwój - polecam poczytać o - Obecnie najlepsza opcja dla każdej firmy.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 11-09-2020 o 07:57

  8. #28

    Domyślnie

    Sam mam dobrze prosperującą firmę i oczywiście sporo czasu na nią poświęcam, ale tak uważam że warto iść w tym kierunku bo lubię to co robię i przynosi mi to sporo satysfakcji jak i oczywiście pieniędzy Jakiś czas temu zainwestowałem w coś takiego jak i to też jak się okazało jest spora oszczędność czasu na pracowników.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 19-07-2022 o 11:23

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony