dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 29
Pokaż wyniki od 561 do 571 z 571
  1. #561
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Postaram się jeszcze wieczorem zrobic wpis, co po roku uważam za udane, a co za mniej udane

  2. #562
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    i nad tym wpisem zeszło mnie 1,5 roku...
    Po ponad dwoch latach mieszkania na wsi, wiem, że to była dobra decyzja w tym roku mam spory ogródek, nawet postawiony duży tunel z pomidorami, ogórkami, papryką i bakłażanami.. generalnie połowę pomidorów sadziłam wrzucając drożdże w ziemię i znacząco się różnią od tych, które były sadzone tradycyjnie. Ładniej się przyjęły, do tej pory podlewałam je juz gnojówką z pokrzywy, wczoraj robiłam oprysk z drożdży... więc może uda je sie utrzymać bez choroby i bez chemii. Zobaczymy, pogoda nie pomaga

    Ale tezs chciałabym dodać 2 rzeczy po tych dwoch latach - drugi raz nie zrobiłabym podłogówki w sypialniach, nieważne czy byłoby to opłacalne czy nie... w zimie jest bardzo suche powietrze, bardzo. A ręcznika nie mam na czym zawiesić...inna sprawą są ekipy, teraz brałabym już tylko z okolicy, w miarę... bo zazwyczaj potem koszty przyjazdu do jakiejkolwiek naprawy są tak duże, że i tak trzeba brać firmy, którym opłaca się przyjechać.
    Po 2 latach doczekałam się tez mebli... chyba 3 polecanych(!!) stolarzy nas w tym czasie wystawiło.. nie odmówiło, ale wystawiło. Obiecywali przyjazd itd. a potem nie odbierali, jakaś plaga... Nie wiem, czemu po prostu na początku nie powiedzieli, że nie mają czasu, czy ochoty i ok, zrozumiałabym

    I kilka fotek

    moje nowe hobby chleby na zakwasie


    domek dla dzieci, wykonawcę bardzo polecam, a namiary podam w białej liście







    nasi nowi przyjaciele stary kotek nie zamierza pozować z tymi dzieciakami

  3. #563
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    aaa dodatkowo w tym roku, po 2.5 roku oczekiwania powinniśmy mieć zamontowane panele fotowoltaiczne i solary.. zobaczymy jak to realnie wpłynie na obniżenie rachunków, dostaliśmy już dawno dofinansowanie z projektu gminnego i może w tym roku ruszy montaż

  4. #564
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Mogę spytać ile kosztował taki domek dla dzieci? Tak mniej więcej, orientacyjnie?

  5. #565
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Mogę spytać ile kosztował taki domek dla dzieci? Tak mniej więcej, orientacyjnie?
    Ok 4 tys

  6. #566
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Mogę spytać ile kosztował taki domek dla dzieci? Tak mniej więcej, orientacyjnie?
    Z tyłu jest jeszcze gniazdo i hustawka

  7. #567
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    A moge prosić o zdjecie tylu też w takim razie?

  8. #568
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    A moge prosić o zdjecie tylu też w takim razie?
    Proszę bardzo


  9. #569
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Aga, jak Ty to wszystko ogarniasz : dwójka dzieci, dom , praca, "areały upraw" i jeszcze własny chleb na zakwasie?. Też muszę się pochwalić, mam już swoje ogórki i dojrzały mi już 2 pomidory, grządkę marchewki i buraczki. Nad ziemią wyglądają pięknie zobaczymy co kryje się pod ziemią.. Tak jak u Ciebie moje uprawy zasilam i opryskuję wodą z drożdżami, gnojówką z pokrzyw a ostatnio robię oprysk z sody i mydła potasowego (jakieś plamy na liściach pomidorów mi się porobiły). Też przymierzam się chleba na zakwasie, ale to dopiero później. Obecnie jak ta wiedźma w kociołku mieszam różne zioła tzn. robię syropy a z pozostałości nalewki. Testuję też różne ziołowe specyfiki w walce z komarami (u nas plaga!!!!).
    A i jeszcze, od maja mamy już panele fotowoltaiczne i pompę ciepła do grzania i chłodzenia.
    Pozdrawiam serdecznie

  10. #570
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    EDZIA ja czasem mam wrażenie, że ja nic nie ogarniam hahaha... będzie wiosna, to może wrzucę jakieś zdjęcia mieszkamy już w zasadzie 4 lata niech mi tylko zakwitna tulipany!

  11. #571

    Domyślnie

    świetna robota budujemy bardzo podobny

Strona 29 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony