dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 125 z 130
Pokaż wyniki od 2.481 do 2.500 z 2590
  1. #2481
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie gospodynie i gospodarze.

    Obiecana pomyłka .Łopatka i dodatki czyli sos opieńkowy itp.















    Zdrówka i smaczności życzę.

  2. #2482
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    W dalszym ciągu nie ma wskazania mych kłamstw ani przeprosin za pomówienia, ... tak więc zgodnie z zapowiedzią ciąg dalszy kulinarnego kunsztu i bajkopisarstwa
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Kurde "zrób to sam jak Adam Słodowy". No to robię .Dziś Roku Pańskiego 2020 w godz. przedpołudniowych nastąpi zrobienie nietypowego burgera. Przygotowania w toku. Surówka dotąd nie prezentowana. Sos guacamole własny. Pierwowzór ,takiego jeszcze nie było może to pierwszy na świecie rodzaj burgera . W wariacjach można teoretycznie wszystko nawet nazwa do tego zobowiązuje ,przypalać , zasmażać , mączyć ,złuszczyć itp. Ale jeśli chodzi o konkret to już niekoniecznie. Podaję Państwu jak dane potrawy winny wyglądać. Tak z sieci bo skąd. Tu ludzie pokazują kwintesencje danego dania ,a nie że moja jest najmojsza i najlepsza ona jest kultywowana i sprawdzona.Dobra.
    ...
    Oczywiście z akcentem awokado (dip guacamole i dodatki ) widać ściemy nie ma.




    ...

    ...
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ku...aki zrobiłam guacamole z małą ilością awokado.
    ...
    "guacamole" to niestety nie zabarwiony majonez to pasta której głównym składnikiem jest avocado

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post

    ....
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ... Ser jest bez folii ze szmatki babci Jadzi. Makaron wykręcił Bartek ,a boczek Gienek z Polichny ...
    ...
    ... a tą bajkę kto "wykręcił" ?

    Był "pierwszy na świecie burger" (nie da się zaprzeczyć, iż jedyny w swoim rodzaju) ...
    poniżej "tatar po miszczowsku" (wariacja z surowym białkiem)
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post




    Tatar z ligawy bez pierdół. ...
    Dodatek cebuli i ogórka godny "kulinarnych płaskoziemców"
    unde venis et quo tendis

  3. #2483
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie gospodynie i gospodarze.

    Powtórka z twarogu bo mi dojrzał. . 10 dni pod przykryciem w temp. pokojowej.









    Deser dla ochłonięcia czyli , lody ,mrożone owoce i galaretka gotowana w mniejszej ilości wody. Kompozycja bardzo ciekawa, a smak wyborny .Powinna być jeszcze beza.





    Smakowicie i zdrówka i spokoju.

    p.s szukam jakiegoś nietypowego dania jednogarnkowego.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 23-11-2020 o 14:42

  4. #2484
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie po przerwie gospodynie i gospodarze. Dziś danie jednogarnkowe. Polecam bo proste i pyszne.











    Polecam i smaczności i zdrowia zyczę.

  5. #2485
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    W dalszym ciągu nie ma wskazania mych kłamstw ani przeprosin za bełkotliwe pomówienia, ... jest więc ciąg dalszy kulinarnego kunsztu i bajkopisarstwa

    "miszczoski" gulasz "z dziczyzny" (dla jelenia od jelenia)

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Kochani jeleniom dałem upust .
    ...

    ...




    Brakuje kaszy gryczanej ale wszystko ułożyłem w odpowiedniej kolejności. Jesli ktos chce przepis to na priva .
    ...
    Brakuje tutaj raczej mięsa ... w tym ogórkowym gulaszu
    Przepisu również nie otrzymałem pomimo zapytania "na priva"

    cdn
    unde venis et quo tendis

  6. #2486
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie ciepluchno gospodynie i gospodarze.

    Słodkości i zdrowia.





    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 24-11-2020 o 18:00

  7. #2487
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Przeprosiny za bełkotliwe pomówienia nie chcą przejść przez klawiaturę więc bawimy się dalej
    ... cd o serach
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...



    łosoś wędzony z nadzieniem dość kuriozalnym.
    mielony Saint agur

    z chrzanem i trybulką
    ... poniżej opis jak "mielimy" ser kremowy
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Mielony Saint Agur z chrzanem i trybulką.

    Część sera takiego jak na obrazku, 2 łyżki tartego chrzanu ,trybula ogrodowa spora nać, wędzony łosoś norweski plastry.
    wkładamy do termomixu w/w składniki i miksujemy czas 2 min obr. poz . interwał.Smarujemy łososia powstała mieloną pastą i zawijamy związując dowolnie.Zapewniając ten nie jest do końca kremowy.
    Autor przez zapomnienie nie podał, iż ser "z obrazka", należy wydrukować na kartonie a następnie "zmielić" (opcjonalnie można przepuścić przez niszczarkę dokumentów)

    ps - wyjaśnienie autora
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie zrozumiał ten od farmazonów.Wigilia była u córki to i nie miałem jak wkleić innej fotki .Ona za moją prośbą zrobiła farsz do łososia wędzonego.Starzeje się ten co Polaka udaje. ...
    ...
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 24-11-2020 o 18:19 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  8. #2488
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie gospodynie i gospodarze.

    Kanapka na gorąco z baleronikiem "Boryny" ,serem podgórskim ,cebula cukrową i osełką .





    zdrówka i smaczności.

  9. #2489
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie gospodynie i gospodarze w świecie zup gęstych.







    Krakowska i wiejska i cebula. Krupnik jaglany na korpusie drobiowym z warzywami na gęsto.

  10. #2490
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Taki mały przerywnik ... wreszcie jest blog
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    ...To są proste smaczne dania,które ..jakby ci to powiedzieć , dedykowane są prostym nieskomplikowanym ludziskom , a bloga mam tylko ty do niego wstępu nigdy nie uświadczysz, chyba ,że coś zrozumiesz.Stopka linijka nr 2.
    tutaj:
    http://niepoprawni.pl/blogi/nikt-specjalny
    unde venis et quo tendis

  11. #2491
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    "Witojcie" w świecie korpusów, parówy, cebuli i ogórków
    Przeprosin za bełkotliwe pomówienia brak. Wskazania gdzie kłamię również brak.
    Czeka więc forumowiczów, ciąg dalszy cytatów z kulinarnej "tfórczości", kunsztu i bajkopisarstwa "miszcza"
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ... Nowością w moich Zimowych Rewolucjach jest calzone po polsku z własnym sprawdzonym sosem i to pizzowe ciasto z którego je wykonałem.
    ...
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam.
    ...




    ...,kęski kurczęcia z pieczywem czosnkowym i serem, ..., moje ulubione calzone z szynka dojrzewającą,rukolą, a w środku szynka pieczarki i sos śmietanowy.
    Nowy komplet domowej zastawy ... papierowy ... i "calzone ulubione ... własnoręcznie zrobione"
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    Moje Calzone i moja bruschetta w moich Zimowych Rewolucjach na moich talerzach będą.Będzie ser pleśniowy .
    Czekamy i doczekać nie możemy
    unde venis et quo tendis

  12. #2492
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie gospodynie i gospodarze.

    Co można z kawałka polędwiczki wieprzowej. Można takie coś.









    Taka krwistą uwielbiam i polecam życząc smaczności i zdrówka. Tak cebula dostała odrobine miodu jak polędwica została zdjęta.

  13. #2493
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cebulka jak zwykle "zwęglona" ... rozumiem, że i w tym przypadku "węgiel" zapobiega rozwolnieniu

    W tzw międzyczasie bełkocik z pretensjami do "całego świata" (forumowego)
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam.

    Jeśli tego nie ciachnie Finlandia Wasz opiekun i doradca to powiem ,że żal mi tego iż nie mogę z racji twojego wieku rozmawiać z tobą poważnie.Można kogoś nie lubić pasjami,Można nie kochać,nie tolerować,opluwać,gardzić.ubliżać, ......ale w wypowiedziach trzeba mieć klasę.Ty w tym wieku klasy nie masz.Jestem młodszym od ciebie forumowiczem - człowiekiem i dziwi mnie fakt ,że nie odpuszczasz.Człowiek takiego poziomu ,zasobu znajomości ,układów,posuwa się do takiej chamskiej samowolki słownej.Nakręciłeś już tylu ludzi by mnie upokorzyć.Czego ty człowieku chcesz ode mnie.??? .Inny inaczej greengaz zrobił sobie ze mnie pośmiewisku i to z twoim udziałem.Za obelżywe mobinngowanie mojej osoby i innych ubliżanie i inwigilowanie , niebawem odpowie.To karygodne by tak się działo.
    ... w odpowiedzi:
    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Jeśli dobrze zrozumiałem mnie dotyczy tylko cytowana powyżej część postu, wiec nie odniosę do części pierwszej.

    Drogi nieprzyjacielu.
    Wyjaśnij proszę co to jest obelżywe mobinngowanie /cyt. z oryginału/ osobnika występującego incognito. Komu ubliżyłem i kogo inwigiluję?
    Spróbuj uzupełnić wiedzę znaczenia mobbing /przy okazji pisownię/, a jak już ją posiądziesz oczekuję odpowiedzi.
    Inaczej, to tylko kolejny bełkot zadufanego ignoranta.
    Znaczenia: ignorant i zadufany nie są powszechnie uważane za obraźliwe.

    niebawem odpowie traktuję jako kolejną groźbę i dopisuje do bogatego arsenału gróźb pod moim adresem.

    Z co poniektórych nie trzeba robić pośmiewiska - są dostatecznie zabawni bez niczyjej pomocy.
    cdn
    unde venis et quo tendis

  14. #2494
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie gospodynie i gospodarze.



















    Zdrówka i smaczności.

  15. #2495
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    W dalszym ciągu nie ma wskazania mych kłamstw ani przeprosin za bełkotliwe pomówienia, ...
    tak więc ciąg dalszy "kulinarnego bajkopisarstwa"
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...

    Jaja sadzone na roztworze piwa i oleju truflowego.Dwie białe patelnie.Na jednej białej wlewamy roztwór , czyli 4 łyżki piwa i 2 oleju .Na dobrze rozgrzany , połączony , wbijamy jaja.Krótko doprowadzamy do ścięcia by był widoczny glucik (sorki za glucik) czyli nieścięte białko w otoczce z nieściętym żółtkiem . Drugą patelnie białą posypujemy tartą truflą wkładamy ścięte jaja i posypujemy tartą truflą.Zasmaczamy..Efekt powinien być podobny.



    To nie są jaja sadzone.......to są jaja sadzone na i z tartą truflą.
    Patelnia posypana i zasmaczona "tartą truflą" ... cóż za wymyślne (dosłownie) danie
    Poniżej miszcz rozmarzył się nad kiełbasą
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...


    ...
    ... kiełbasa pieprzowa własna niedowędzona jak miewa mój wuj.Dlaczego widać na fotce. ...
    cdn
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 30-11-2020 o 00:50 Powód: "kiełbasa własna" :)
    unde venis et quo tendis

  16. #2496
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie gospodynie i gospodarze.



    Tatar dla wipa. Skromny z lejącym żółtkiem.

  17. #2497
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Wskażesz gdzie kłamię, czy wycofasz te swoje bezpodstawne oskarżenia i przeprosisz ?

    Dziś zagadka:
    Proszę wskazać gdzie na poniższych fotkach znajduje się "awokado" ?
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post

    ... , świderki kąpiące się w domowym mikście z poziomek ,awokado i ananasa.





    Pamiętajmy o odrobinie lekkości.
    cdn
    unde venis et quo tendis

  18. #2498
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... a tutaj "złote myśli"
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Boli mnie co ten stary dziad o mnie wypisuje przywołując nieprawdę i przeszłość.Były inne czasy a , ten stary dziad nie ma nic innego do roboty tylko zajmowanie się moją skromna osobą.Ten stary dziad bardzo mnie obraża ale przywykłem.Mówię o tym starym dziadu bezosobowo tu w moim wątku bo jest stary i pozbawiony wszelkich zasad moralnych.Miażdży swoim chamstwem to co na FM się naprawia.Ten dziad tego nie wie..Przywołuję moda by miał na niego patrzenie bo to dziad nad dziady.Zrobiłem dla niego czyli dziada to :

    Jak można w tym wieku być takim dziadem takim chamskim dziadem .Ten dziad nie dość ,że nie potrafi gotować to jeszcze jest spamerem , a Redakcja tego nie widzi.
    ...
    ... by pod swoim postem dalej pisać
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    To forum nie ma włodarza.To forum pozwala pupilom na obelżywe sformułowania.Mniejsza o to.
    ...


    cdn
    unde venis et quo tendis

  19. #2499
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witojcie gospodynie i gospodarze.

    Fajowski przepis na zupkę , prostą domową

    Kilka ziemniaków , dowolna włoszczyzna ,cebula ,szczypiorek , dowolna część kurczaka , ryż . Wywar bulion bardzo powoli , następnie włoszczyzna w dużą kostkę , potem smażona cebula i podsmażone na masełku ziemniaki. Wyjąłem ziemniaki i zrumieniłem kuraka. Zuka pychota a wygląda tak.





    Trzymajcie się smakowicie ciepluśko.

  20. #2500
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Wspaniale "zrumieniony korpus" ... czekam na wariację z frytkami w zupie

    Nie potrafisz podać żadnego cytatu gdzie kłamię ?
    Twoich kłamstw i kłamstewek w kulinariach jest spora ilość i będę je cytował dopóty nie odwołasz i przeprosisz za swe bełkotliwe, bezpodstawne pomówienia.

    Zapowiedzi (dość dawno temu) ... jak zwykle bez pokrycia
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zbiór wariacji kulinarnych w jednym miejscu przede wszystkim dedykowana forumowiczom..Pozwoli to państwu na szybki podgląd tych nietuzinkowych, zwyczajnych przepisów.Postaram się by podzielić te wariacje w jakieś tematy ale bez zbędnej nonszalancji.Prosto i konkretnie o każdej wariacji.
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...Tu będą gromadzone od 2006 roku do 2017 i dalej przepisy podparte fotkami.Zapewniam ,że wpisy będą z mojej archiwizacji FM bardzo ciekawe.

    Tu powstają wariacje póki co w opracowaniu

    http://wariacjekulinarneniktspecjalny.blog.pl/
    ... a poniżej jakże zabawny komentarz
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tak racja czas ich łapać na czczych paplaninach.
    cdn
    unde venis et quo tendis

Strona 125 z 130

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony