dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 127 z 127
Pokaż wyniki od 2.521 do 2.524 z 2524
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar niktspecjalny
    Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

Domyślnie

Witojcie kochane kuchciki i kuchci-kunie.

Panierowana mortadela od Cioczkai surówka z lekkim vinegret.

Mikst sałat z sosem czosnkowym typu Cezar. Biała surowa gotowana w porach tej ich białej części. Oddzielnie cebula.Potem biała pieczona.

Smaczności dla zdrowotności.
    Istnieje zło, które mi nie szkodzi ,jak i dobro ,które mi nie służy.
    Leonardo da Vinci

Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.
    Odpowiadam za to co powiedziałem ale nie za to co zrozumiałeś.
    ktoś dla ciebie
    Dom z 2007 r .185 m2 ,kub 850 m3 ,z podd.uż. ocieplonym 15 cm , z porothermu 35 cm.Całość tutaj tutaj

Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    18

Domyślnie

Witojcie kuchciki i kuchcikunie.

Kilka spontanicznych propozycji na dzisiejszą kolację. Mięso zamarynowane wczoraj z wieczora. Cztery jego rodzaje.

I tak : pierś z kurczaka w przyprawie do grilla i majonezie kieleckim naszym jednak ulubionym. Polędwiczka wieprzowa ,sól himalajska z suszonymi pomidorami ,sok z limonki i oliwa grecka. Karczek w przyprawie do grilla soku z limonki i oliwie greckiej , schab pieprz sól i majonez .Polecam jako sprawdzoną marynatę. Dla przypomnienia.
    MAJONEZ KIELECKI BEZ KONSERWANTÓW to kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.............Olej rzepakowy rafinowany, musztarda (woda, ocet, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), woda, żółtka jaj kurzych (7,0%)
    Skład dań na ciekawą jak dla mnie kolację. Mięso będzie grillowane na grillu elektrycznym .Pokroje je w dużą kostkę .Kwadratowe grzanki. Do zabawy w "maczankę " użyję Fondue ,

Będzie także dip czosnkowy i koperkowy jako "maczanka" , a do niej kalafior, kalarepka , opiekane ziemniaczki ,marchew.

Pozdrawiam smakowicie życząc jak zawsze zdrówka.
    Leonardo da Vinci

Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.
    ktoś dla ciebie
    Dom z 2007 r .185 m2 ,kub 850 m3 ,z podd.uż. ocieplonym 15 cm , z porothermu 35 cm.Całość tutaj tutaj

Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    18

Domyślnie

Sobota po kolacji, a przed śniadaniem. Kolacja była przepyszna. Możliwość kombinacji w "maczance" była zaskakująca. Kubki smakowe wariowały. Gorąco polecam to proste danie. Ser topiony Fondue jest niepodrabialny .Jego smak w połączeniu z tym co zaproponowaliśmy do "maczanki" jest niesamowity.

Mięsa zostały jednak usmażone na patelni. Dlaczego ? Bo byliśmy bardzo głodni .Smakowało równie smacznie jak z elekt. grilla.

Polędwiczka , karczek ,schab i pierś z kurczaka po kilkunastogodzinnej marynacie był bardzo soczyste i miękkie .

Ser z zestawu do Fondue (rondelek wcześniej nasmarowany czosnkiem) , w połączeniu z mięsem czy w moim przypadku z ziemniaczkami (są odlotowe i smażyłem je na plancie ) jest bardzo smaczny.

Dip i najsmaczniejsze dodatki do niego .Sam sos musi być potraktowany po babcinemu .Najpierw trzeba utrzeć posiekany koperek razem z przeciśniętym przez praskę czosnkiem i solą. Ta kolejność pozwoli na wydobycie z dip super aromatu. Do swojego dodaję 5 łyż. majonezu kieleckiego i 5 łyż . jogurtu naturalnego

Surowy kalafior jest zaje- fajny.

Polecam ten przepis na kolacje życząc zdrówka i smaczności.
    Leonardo da Vinci

ktoś dla ciebie

Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    18

Domyślnie

Witojcie w sobotę .Śniadanko dość obfite z akcentem z filmu "kiler".

smakowitego poranka życzę. Pudełkowy szał czasami jest potrzebny.
    Leonardo da Vinci

ktoś dla ciebie

Strona 127 z 127

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia