dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 91 z 130
Pokaż wyniki od 1.801 do 1.820 z 2590
  1. #1801
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy , tym razem tatar pracowniczy z olejem sezamowym.

    Siekana nożem - tak rozcierana polędwica wołowa (około 30 dkg) z łyżeczką musztardy francuskiej dla podbicia smaku , pieczarki marynowane , kiszony ogórek , cebula cukrówka , olej sezamowy , żółtko , maggi ,grubo mielony pieprz. sól morska opcja.Ja nie dałem wystarczająco słony był od ogórków i maggi.Bardzo ciekawy smak z olejem sezamowym.

    Kulka polędwicy z dziurką , a do niej już olej i maggi . Reszta obok do mieszania, bez masła i szprotki, masło na chlebek.










  2. #1802
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie szybko przepisy kulinarne bo jedzie dla młodego po samochód.Powiedział ,że jak mu nie kupię to nie będzie mi pomagał w kuchni.

    Takie proste i smaczne spontaniki.





    Spntaniki czyli full opcja na talerzu.Warzywnie i delikatnie mięsne.Talerz ma żyć.Bez monotonii niepotrzebnej.Szukając zawsze inspiracji kolorowy talerz z jadłem kipiący w różnościach dla kubków smakowych to jest to.








  3. #1803
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    NS łamie przepisy kulinarne
    ...
    Cukinia w oliwie z oliwek i przyprawach


    ...
    "Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie. Co pani jest. Coś mi się do dupska przykleiło"
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Znowu pajacujesz jak Paul i musze cie odwieszać z ignorowania.Masz obejrzyj bo nie tylko ja tak zrobiłem.Nudzisz sie znowy by mi ublizać w poddtekstach.Trzeba był np. poszukac poczytać i powiedzieć coś bardziej stosownego. Nie tylko NS przypala cukinie robią to także inni .Potrafisz tak? NIE!!!
    ...
    Możesz to zrozumieć czy słuchasz głupkowatych uwag Paula? Niech pokaże ci grillowaną cukinie .Ja mam to gdzieś bo zaraz będzie pierniczył o prawach autorskich do spalonej cukinii. Sa gdzieś fotki jego przypaleń.
    W odpowiedzi na ostatnią "witaminę" ... jak to się robi,czyli bez "łamania"
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1566075772159.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	69,2 KB
ID:	433661
    Bakłażana (cukinię takoż samo), należy pokrajać na równej grubości plastry (około 1,5 cm). Następnie przygotowujemy solankę do moczenia warzywa (ma to na celu wyciągnięcie smaku "goryczki").
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1566075777619.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	54,8 KB
ID:	433662
    Zanurzamy pokrajane warzywo w solance i przyciskamy. Proces moczenia powinien trwać około jednej godziny.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1566075789042.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	433663
    Wyjmujemy z solanki i dokładnie osuszamy plastry papierowym ręczikiem ...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1566075798932.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	433664
    ... następnie z obu stron smarujemy olejem (użyłem oleju z avocado).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1566075811674.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	433665
    Rozgrzewamy grill elektryczny ("maszynę" ) do temperatury 200°C i pieczemy na każdej stronie około 5 minut.

    cdn
    unde venis et quo tendis

  4. #1804
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... tak wygląda prawidłowo pieczony bakłażan (lub cukinia), na grillu elektrycznym
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1566075816312.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	80,0 KB
ID:	433666

    Życzę smacznego użytkownikom "maszyn"
    unde venis et quo tendis

  5. #1805
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy. Nie rozumiem ,wie ,że mam go w ignorowanych i coś tam pisze. Już mnie to nie interesuje .Podwójne ignorowanie bo jak przypuszczam jest tam cięty język. Omijać takich co szukają zaczepki.Mam go gdzieś i chcę zapomnieć. Tak jest najlepiej. Jutro może coś ugotuję. Dobrej nocy.

  6. #1806
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy kulinarne.Tu łamie przepisy ale pouczeniem się skończyło.Brawo SM.

    Młody się ucieszył i zarazem uśmiał.Furka mu sie spodobała i w kuchni pomagał będzie.





    Żółte pomidory z cukrówka nie mylić z szalotką z odrobina twarogu.



    Odrobina baraniny nie zaszkodzi z taka surówką.



    Mielony już tu kiedyś prezentowany.Miąższ z razowego chleba namoczonego w mleku ,podsmażona cebula, jajo , odrobina mielonej wołowiny, sól i pieprz do smaku , rozmaryn.Smakuje wybornie i choć oszukuje danie mięsne jest godny polecenia.



    Pierogi z soczewicą , białą kapustą , surówka z młodej tegorocznej kiszonej kapusty już tym razem z działki.



    Naleśnik z kandyzowanymi jabłkami.



    Kawusia z rogalikiem z konfiturą śliwkową.


  7. #1807
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy kulinarne

    Cebularz lubelski ,ćwiartka kurczaka z super roztworu , zestaw surówek








  8. #1808
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy. Ponownie kilka spontanów.

    Wisła i jej skarby





    Szaszłyk męski pod napój Bogów ,słoninka , duński boczek ,cukrówka,tylko własna Vegeta na posypkę i ziołowy pieprz. Wiejska kiełbasa czosnkowa ,pomidor z działki taki dojrzewający inaczej. Kiedyś o tym wspomnę.Chleb z formy.


    Szkieletory ,leszcze ,klenie i .........






    Mój przyjaciel z którym odkrywamy dziką Wisłę z leszczem .



    Nadawałaby się do wątku irqula (wkleję dla potomnych)

    baza do dwóch dań. Ćwiartki w warzywach czyli prosty spontaniczny bulion.


    Owoce dobrze schłodzone z w/w konfiturą już czekają .



    Obrany kurczak z bazy w/w , do warzyw i jednego owocu(klapsa)


    Ryż podlany odrobina bulionu



    Spróbowałem kopytka usmażyć na gęsinie.



    Smakuje wybornie .


    Zestaw drugi do ziemniaczanej zapiekanki.









    No normalnie jajecznica prosta jak z bajki.Nic tu wyszukanego.



    Szalotka( nie mylić z cukrówką) a na zeszkloną ,sparzony ze skórki ,żółty pomidor , pozbawiony gniazda nasiennego i pestek.Na maśle koniecznie 83 %.Pamiętać należy ,że oddzielamy żółtka od białka.Rozbijamy widelcem białka i najpierw wlewamy je na pomidory. Na koniec wrzucamy nierozbite żółtka i delikatnie mieszamy.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 23-08-2019 o 06:13

  9. #1809
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy kulinarne. Zapomniałem wkleić wspaniałe i proste ciasto śliwkowe .Nowa wariacja ale o jakże wysublimowanym efekcie.

    Składników nieco więcej jak w placku ze śliwkami. Z kruszonką i pieczonymi jabłkami, konfiturą śliwkową..Z mojego małego drzewka śliwek wystarczająco na konfiturę.




    Ciasto jest mega smaczne.Żeby spód się nie rozlał sokami położyłem bezpiecznie do blachy papier do pieczenia.







    Czyż nie wygląda bajecznie?

    Pizza z ciekawym farszem.Podsuszana dębowa. pieczarki i cebula z wody (pieczarki czarniawe i troszkę wykwitnięte ale innych nie było na szybki spontan) .Tarta obowiązkowo mozzarella z tartym i odrobiną(na próbę) serka wiejskiego , na sód na sos .Sos z blendera z pomidorków koktajlowych z oregano. oliwą z oliwek , solą i odrobiną właśnie powideł śliwkowych (dodawałem cukier). Mniej drożdży (10 g). Na efekt trzeba czekać aż 10 min.( mogło być 7 min) w temper. 250 stC .



    Na środku miał być wlany sos na gęsto, takie jeziorko ale zapomniałem.Następnym razem.









    Jak Polak zje pizzę bez ketchupu? Zje.

    Datura nadal wypuszcza kwiaty.

    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 23-08-2019 o 05:45

  10. #1810
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy kulinarne. Wspaniałe żeberka w czerwonym winie z cebula i papryką.

    Delikatna marynata na desce do krojenia.Słodka papryka, własna podrabiana na wzór Vegety ,czosnek granulowany , sok z 1/2 limonki , pieprz ziołowy



    Bez tłuszczu gęsiego ( jesteśmy nim oczarowani) to nie są żeberka w wariacjach moich.



    Cebula plus papryka i plasterki czosnku dla podbicia smaku.Wszystko z działki tym razem od gosposi.Warzywa z gruntu nie z żadnej foli ,ona mówi ,że z pola.



    Pod płaszczykiem dusza się jeszcze bez wina i warzyw.



    Normalne półwytrawne ,tanie bułgarskie czerwone wino sprawdzone do potraw mięsnych. Doskonałe także do marynaty karczku na grilla.



    Warzywa na żeberka i nie wymieszane z nimi jeszcze bez wina.Duszone al dente.



    Teraz dopiero wino około 1/2 szklanki i pod przykrycie by aromat zbyt się nie uwalniał.Kopytka które przypadły nam do gustu i surówka z młodej kiszonej kapusty uzupełnia to danie .


  11. #1811
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Jest nowa "witamina" bajeczna pizza ... powiedział bym nawet, zjawiskowo bajkowa
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    NS łamie przepisy kulinarne. ...
    ...
    Czyż nie wygląda bajecznie?

    Pizza z ciekawym farszem.Podsuszana dębowa. pieczarki i cebula z wody (pieczarki czarniawe i troszkę wykwitnięte ale innych nie było na szybki spontan) .Tarta obowiązkowo mozzarella z tartym i odrobiną(na próbę) serka wiejskiego , na sód na sos .Sos z blendera z pomidorków koktajlowych z oregano. oliwą z oliwek , solą i odrobiną właśnie powideł śliwkowych (dodawałem cukier). Mniej drożdży (10 g). Na efekt trzeba czekać aż 10 min.( mogło być 7 min) w temper. 250 stC .
    ...
    Na środku miał być wlany sos na gęsto, takie jeziorko ale zapomniałem.Następnym razem.





    ...
    Jak Polak zje pizzę bez ketchupu? Zje.
    ...
    Czytamy i oglądamy podziwiając kunszt kulinarny kolegi.
    Wspaniały opis jak to "złamał" przepis na ciasto. Podziwiamy fotografię i cóż możemy zauważyć ?
    Tekturka pod mrożonką przez (chyba) nieuwagę nie została do zdjęcia usunięta
    Cebula z pieczarkami wraz "podsuszaną dębową", pięknie wierzch przykryły ale już w trakcie pieczenia "podsuszana dębowa" gdzieś "odparowała" (lub wyschła nadto)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1563971525506 (1).jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	433919



    ps - zastanawia mnie czy parzenie parówek (być może marynowanie lub gotowanie) w "wodzie porowej", "łamie" w tych "przemysłowych" parówkach posmak tektury ?
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    NS łamie przepisy kulinarne.
    ...
    Ulubione parówki z wody porowej



    z tartym chrzanem
    ...
    ... chrzanu trzeć nie trzeba można przegryzać niczym marchewkę
    unde venis et quo tendis

  12. #1812
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Jest nowa "witamina" bajeczna pizza ... powiedział bym nawet, zjawiskowo bajkowa

    Czytamy i oglądamy podziwiając kunszt kulinarny kolegi.
    Wspaniały opis jak to "złamał" przepis na ciasto. Podziwiamy fotografię i cóż możemy zauważyć ?
    Tekturka pod mrożonką przez (chyba) nieuwagę nie została do zdjęcia usunięta
    Cebula z pieczarkami wraz "podsuszaną dębową", pięknie wierzch przykryły ale już w trakcie pieczenia "podsuszana dębowa" gdzieś "odparowała" (lub wyschła nadto)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1563971525506 (1).jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	433919



    ps - zastanawia mnie czy parzenie parówek (być może marynowanie lub gotowanie) w "wodzie porowej", "łamie" w tych "przemysłowych" parówkach posmak tektury ?

    ... chrzanu trzeć nie trzeba można przegryzać niczym marchewkę
    Syn powiedział abym zobaczył co wypisuje na mnie ten ...........Zdjąłem ignorowanie tylko na chwilę.

    Drogi mile nam panujący ,złośliwy , podjudzający , prowokujący ,zazdrosny pajacyku kulinarny.Przepraszam za pajacyka .To wyżej piszemy razem. Odpowiem tak.Trzeba być naprawdę w desperacji z wielkimi problemami zdrowotnymi by wypisywać takie bzdury i pomawiać bez żadnych dowodów. Powtarzam to publicznie ,że wątek kulinarny pisze spontanicznie i nie zwracam uwagi na takie głupkowate wpisy. Powtórzę ,także że Pan Bóg miał celne oko. Chwała Ci za to.

    Ad1.



    Jak taki znawca kulinarny może popełnić takie błędy myląc oryginalne sito do pizzy z jakąś tekturką.

    Ad2.



    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ps - "kuchnia" nie pozwoliła fotografować składników ?
    Jak dogodzić takiemu specowi.Jak mało zdjęć to pomówienia ,że pizze mrożoną robię.No kunszt.


    CDN.

  13. #1813
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy kulinarne.

    Specjalny instruktaż dla Paula kulinarnego wkręta.Jak można pomylić tekturę z metalem.Do tego zobowiązuje wiek.











    Oświadczam ,że mąki nie mrożę ,a ciasto i owszem.













    Do ignorowanych ale CDN.

  14. #1814
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Syn powiedział abym zobaczył co wypisuje na mnie ten ...........Zdjąłem ignorowanie tylko na chwilę.

    Drogi mile nam panujący ,złośliwy , podjudzający , prowokujący ,zazdrosny pajacyku kulinarny.Przepraszam za pajacyka .To wyżej piszemy razem. Odpowiem tak.Trzeba być naprawdę w desperacji z wielkimi problemami zdrowotnymi by wypisywać takie bzdury i pomawiać bez żadnych dowodów. Powtarzam to publicznie ,że wątek kulinarny pisze spontanicznie i nie zwracam uwagi na takie głupkowate wpisy. Powtórzę ,także że Pan Bóg miał celne oko. Chwała Ci za to.

    Ad1.



    Jak taki znawca kulinarny może popełnić takie błędy myląc oryginalne sito do pizzy z jakąś tekturką.

    Ad2.
    ...
    Jak dogodzić takiemu specowi.Jak mało zdjęć to pomówienia ,że pizze mrożoną robię.No kunszt.


    CDN.
    W weekend będzie więcej "witaminy"
    "oryginalne sito" zjadające w piekarniku "podsuszaną dębową"
    "Pan Buk" jeżeli chce kogoś ukarać, to mu ponoć najpierw rozum odbiera

    ps - bardzo się chwali używanie słownika (chyba będę musiał również po niego sięgać czasami)

    ps2
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    NS łamie przepisy kulinarne.
    ...
    Oświadczam ,że mąki nie mrożę ,a ciasto i owszem.
    ...
    Do ignorowanych ale CDN.
    Miszcz się zdenerwował i "sprężył" robi pizzę
    W "instrukcji" pominięto przygotowanie sosu ?

    ps3 - cytat z jednego z mych postów "... "kuchnia" nie pozwoliła fotografować składników ? ", który raczyłeś przytoczyć w poście o pizzy, był odpowiedzią na Twój wpis gdzie przedstawiałeś jako swoje, dania sfotografowane w jakimś barze
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 24-08-2019 o 12:48 Powód: uzupełnienie
    unde venis et quo tendis

  15. #1815
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    NS łamie przepisy kulinarne. Stary człowiek nie może przeżyć ,łamie się i majaczy na jawie i we śnie .CDN...pił.

    Kolejny instruktaż.Boga już obraził to i w moich wątkach szuka przebaczenia..Sumienie go rusza .Czepił się sosu którego przepis jest kilka stron wyżej.

    Sos do pizzy "NS łamie przepisy kulinarne".Do pizzy spontan z tamtych dni.













    pan pieniacz zazdrośnik choć wiek czyni cuda zarzucił mi kłamstwo.

  16. #1816
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Nie "zarzucił kłamstwo" tylko grzecznie zapytał czy "przyprawianie przemysłowych parówk wodą porową łamie smak tektury a tychże parówkach"

    ps - byłbyś uprzejmy odpowiadać bez inwektyw ?
    Twój "Pan Buk" już chyba Cię opuścił. Modlisz się zapewne nie o to co trzeba ?
    unde venis et quo tendis

  17. #1817
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    NS łamie przepisy kulinarne. Stary człowiek nie może przeżyć ,łamie się i majaczy na jawie i we śnie .CDN...pił.
    ...
    Sos do pizzy "NS łamie przepisy kulinarne".Do pizzy spontan z tamtych dni.


    ...
    pan pieniacz zazdrośnik choć wiek czyni cuda zarzucił mi kłamstwo.
    Ten przepisik miałeś na myśli ?
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    NS łamie przepisy kulinarne.
    ... , na sód na sos .Sos z blendera z pomidorków koktajlowych z oregano. oliwą z oliwek , solą i odrobiną właśnie powideł śliwkowych (dodawałem cukier).
    ...
    Na środku miał być wlany sos na gęsto, takie jeziorko ale zapomniałem.Następnym razem.
    ...
    Jak Polak zje pizzę bez ketchupu? Zje.
    ...

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Myślałem ,że taki wielki autorytet (niekoniecznie kulinarny) zauważy więcej szczegółów mojej relacji fotograficznej, a są ale jak widać potrzeba do tego wytworniejszego oka , nazwę to po imieniu.fachowego.Wszystko ma i wszystko jadał i pijał. Kompletnie zero tolerancji.Przez chwilę pomyślałem ,że dziadek z dziadkiem się dogada ale niestety są dziadki i Dziadki.Proszę więc popatrzeć na kilka spontanów mojej relacji fotograficznej.Na zdrowie dziadku. . Musiałem się napracować i stworzyć miłą kulinarną oprawę i atmosferę dla rodzinki w Belgi.Proszę wybaczyć za niektóre ruszone fotki.Czysty spontan .Żeby Państwo mogli to sobie pooglądać i pośmiać , musiałem troszkę się napracować.
    ...
    Niniejszym to czynię ale tym razem miodowy
    pils
    ...
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    Ad2.


    ...
    CDN.
    Mucha z kielichem "wczoraj i dziś" X2

    NS, powiedz wszystkim tutaj proszę, czego ja Tobie tak zazdroszczę ?

    ps - z niecierpliwością wielką oczekuję na następną porcję "witaminy"
    ... oczywiście dalej w tej patetycznej formie, bufoniastej "nowo-mowy", z używaniem zwrotów i określeń (których znaczenia autor nie rozumie), nijak mających się do kontekstu wypowiedzi

    Czytajcie i bawcie się razem z nami
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 25-08-2019 o 02:22
    unde venis et quo tendis

  18. #1818
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Jakiś żałosny ignorant pruka w NS łamie przepisy kulinarne.Gdyby nie zazdrościł zapewne by nie właził tu i nie odpisywał.Czego oczy nie widzą .......itd.W jego trudnym przypadku powinno być i sercu żal.

    Z pewnej uroczystości.





    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 25-08-2019 o 08:26

  19. #1819
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jakiś żałosny ignorant pruka w NS łamie przepisy kulinarne.Gdyby nie zazdrościł zapewne by nie właził tu i nie odpisywał.Czego oczy nie widzą .......itd.W jego trudnym przypadku powinno być i sercu żal.
    ...
    Tak więc dowiedzieliśmy się, co jest moim powodem do zazdrości
    unde venis et quo tendis

  20. #1820
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    NS łamie przepisy kulinarne.Tu łamie przepisy ale pouczeniem się skończyło.Brawo SM.

    Młody się ucieszył i zarazem uśmiał.Furka mu sie spodobała i w kuchni pomagał będzie.
    Powtórzę ,także że Pan Bóg miał celne oko. Chwała Ci za to.
    Miał "celne" oko.
    W natłoku niezliczonych fotopublikacji nie panujesz nad zamieszczanymi zdjęciami.
    Czy te dwie Panie wyraziły zgodę na publikację ich wizerunków na publicznym Forum Murator ?

    NS łamie także przepisy drogowe ....
    Jak się tłumaczyłeś przed SM że dali pouczenie ?
    Masz może "immunitet" ?

    PS Czy jako polski patriota nie powinieneś kupić samochód w Polsce i w Polsce zapłacić należne podatki a nie napychać kieszenie zachodnim handlarzom ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 91 z 130

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony