dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 129 z 129
Pokaż wyniki od 2.561 do 2.565 z 2565
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

Domyślnie

Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wiesz już nie widzisz jak mądrzejsi od ciebie lekcji ci dają ,tłumacza ,że czas jest tu konkretem i widać to na fotkach to wybacz ale idiocie nie można się przeciwstawiać . Tak to ująłem po twojemu. Zastanawiam się czy będąc idiotą za bardzo się nie przeceniasz .

Tak po mojemu . Ty już nie gotujesz li tylko idiotyzujesz po swojemu .
    Widzę jak bardzo się starasz by mnie obrazić, ale ... muszę cię zmartwić ... dla dzbanuszków nie do osiągnięcia

ps - twoje fantazje i drobne kłamstewka w kulinariach będą dalej krytykowane i wskazywane
    unde venis et quo tendis

Banned
    niktspecjalny

Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

Domyślnie

Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Widzę jak bardzo się starasz by mnie obrazić, ale ... muszę cię zmartwić ... dla dzbanuszków nie do osiągnięcia

ps - twoje fantazje i drobne kłamstewka w kulinariach będą dalej krytykowane i wskazywane
    Ależ ja cię nie obrażam . Wszak jesteśmy idiotami .
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

To czy robisz z siebie tutaj coraz większego idiotę, niech ocenią czytający
    Wskazuj co chcesz .Dla mnie i tak jesteś nikim, takim zaprzeczeniem kulinarnej przyzwoitości .

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

Domyślnie

Ależ ja cię nie obrażam . Wszak jesteśmy idiotami .

Wskazuj co chcesz .Dla mnie i tak jesteś nikim, takim zaprzeczeniem kulinarnej przyzwoitości .
    Mylisz się ponownie nie "jesteśmy idiotami" ... to ty nim jesteś

Pozwól, że zacytuję tobie Władysława Bartoszewskiego:
    "Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość. Nie każdy może mnie obrazić. ..."

Redakcję (i moderatorów) proszę o pozostawianie wypowiedzi forumowicza "niktspecjalny" w ich oryginalnym stanie osobiście nic mnie w nich nie obraża, (obojętnie jak bardzo by się starał) ... swoim bełkotem sam sobie wystawia wszak opinię

ps - ... a co z reklamą "... nie dla idiotów ..." kogo ona obraża ?
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 17-02-2021 o 18:43 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

Banned
    niktspecjalny

Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

Domyślnie

Witam.

To że jesteś zaprzeczeniem kulinarnej przyzwoitości wszyscy wiedzą .Jesteś starcem (to nie obelga sł. PWN ) , Gadasz od rzeczy by mi dopiec .To twoje. Ja to wiem skromny idioto (sł. PWN ).Ciebie już nikt nie kocha dlatego tak wyżywasz się nad innymi . Nie masz przyjaciół ? To ,że cię opuszczają to widać i cytować ich nie muszę . ..............Wiem helikopter ci się zepsuł.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 18-02-2021 o 07:40

Chef Paul

Domyślnie

Witam.

To że jesteś zaprzeczeniem kulinarnej przyzwoitości wszyscy wiedzą .Jesteś starcem (to nie obelga sł. PWN ) , Gadasz od rzeczy by mi dopiec .To twoje. Ja to wiem skromny idioto (sł. PWN ).Ciebie już nikt nie kocha dlatego tak wyżywasz się nad innymi . Nie masz przyjaciół ? To ,że cię opuszczają to widać i cytować ich nie muszę . ..............Wiem helikopter ci się zepsuł.
    unde venis et quo tendis

Strona 129 z 129

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia