dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Firma Abakon

  1. #1

    Domyślnie Firma Abakon

    Witam jak w temacie czy ktoś budował z firmą Abakon dom z prefabrykatów keramzytowych ?

  2. #2

    Domyślnie

    W Buczkowicach koło bielska jest 5 domów obok siebie które zbudowali i sprzedawali - juz jakieś 5 lat temu - więc możesz sie tam przejechać i popytać mieszkańców. Z tego co sie orientowałem z 4 lata temu to cena była dużo wyższa niż jak budowałem w tradycyjnym systemie różnymi ekipami - więc odpuściłem. Z tego co patrzyłem na cennik to nadal sso jest bardzo drogi - przykładowo 80metrów za 130 tys - za tyle to ja zrobiłem 135 metrów na super materiałach - ale wykończeniówka tania - czyli pewnie na byle jakich materiałach

  3. #3

    Domyślnie

    A ja myslałem że na prefabrykatach będzie taniej ... nie ma innego sposobu jak wycena do porównania .

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siouxsie

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-566
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    My będziemy budować z nimi za kilka miesięcy, będę mogła coś więcej powiedzieć,
    Póki co, współpraca przedbudowlana układa się super

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ciupaq

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Stare Faszczyce
    Kod pocztowy
    05-870
    Posty
    106

    Domyślnie

    My właśnie zaczynamy budowę z nimi. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz na PW.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kachetka

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-020
    Posty
    6

    Domyślnie Abakon

    Cytat Napisał ciupaq Zobacz post
    My właśnie zaczynamy budowę z nimi. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz na PW.
    Ja również będę zainteresowana. Znajomi w zeszłym roku wybudowali dom z keramzytu i u nich akurat cena była bardzo zbliżona do domu w tradcycyjnej technologii.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja mam tylko jedną radę dla osób, które chcą podpisać z nimi umowę: UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ! My niestety tego nie zrobiliśmy i mamy ostatnie kilka miesięcy wyciągnięte z życiorysu, opis ich praktyk znajdą Państwo tu:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...08#post7844308
    Ostatnio edytowane przez Krak245 ; 23-08-2019 o 10:30

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    fotokraw

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie polecamy firmy ABAKON. Jesteśmy na samym początku współpracy z tą firmą i już mamy bardzo utrudniony kontakt. Do czasu podpisania umowy oraz wpłaty zaliczki wszystko super, natomiast już chwilę później totalne olewanie klienta. Dokładnej opinii na temat budowy nie mogę napisać, gdyż firma nawet nie zaczęła budowy (oczywiście nie dotrzymują terminów zawartych w umowie).Każdy etap, tak naprawdę wstępny - NIE JEST W ŻADNYM STOPNIU PROFESJONALNY. Należy się 100 razy zastanowić nad wyborem tej firmy, a na pewno przy podpisywaniu umowy brać prawnika.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony