dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    Banned
    mpire

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-234
    Posty
    8

    Domyślnie

    Jasne, że warto. Jeśli tylko ma chęć do nauki, należy z niej skorzystać. Najlepiej byłoby skorzystać z oferty szkoły Spamer , która ma w swojej ofercie kursy dla dzieci.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 23-03-2017 o 10:33 Powód: Spam

  2. #22
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Moim zdaniem warto Obecnie w szkolach językowych prywatnych zajęcia prowadzone są w sposób zabawy. Tak wiec dziecko nie traktuje tego jako naukę ale po prostu jako przyjemność Oraz lubi chodzić na takie zajęcia. Jest tak właśnie w przypadku mojego synka ( ma 5 lat i chodzi na zajęcia angielskiego do szkoły empik).
    [spam]
    Dizecko w tym wieku ma olbrzymią zdolność pochłaniania wiedzy.Czemu by z niej nie skorzystać?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 21-09-2017 o 20:03

  3. #23
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Warto dzieci zapisywać na dodatkowe języki, w szkołach ich tego dobrze nie nauczą.

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaga2 Zobacz post
    O Helen Doron była też mowa na forum tutaj
    Jeśli to się wiąże z bardzo dużymi komplikacjami, to ja bym sobie dała spokój, w końcu nie chodzi o to, żeby dziecko siedziało po 2-3 godziny w samochodzie żeby spędzić 30 min na angielskim.
    Za to jak są warunki - metoda Helen Doron jest OK, mój mały właśnie rozpoczął 4 rok nauki i w tym roku zamierzam też posłać moją 2,5 letnią córkę.
    Pozdrawiam,
    gaga2


    Nasz junior zaczął "naukę" w Helen Doron jak miął 2,5 roku. W domu często puszczalismy mu i puszczamy bajki o Didi i inne angielskojęzyczne.
    Przemycamy mu bajki emitowane na kanale Kika - w nieco bardzoej mi bliskim języku

    Na pewno nie powiem, że nie warto.


    A czy i jak bardzo to zaprocentuje, to pokaże przyszłość.
    Nasze cudo: 120 m2 + garaż 35 m2, Poroterm 24 cm + 20 cm styropian grafit LAMBDA MAX fasada. Dach: Strop: 20 cm wełny λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 5 cm wełny λ 0,035. Po skosach 14 cm wełny między krokwiami λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 10 cm wełny λ 0,035. Na płycie 22 cm EPS 035 anhydryt Posadzka piętra 10 cm EPS +anhydryt, AirPack 300V
    Armatura - VALVEX,
    AGD - Bosch
    Podłogówka po całości

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał forscher Zobacz post
    Nasz junior zaczął "naukę" w Helen Doron jak miął 2,5 roku. W domu często puszczalismy mu i puszczamy bajki o Didi i inne angielskojęzyczne.
    Przemycamy mu bajki emitowane na kanale Kika - w nieco bardzoej mi bliskim języku

    Na pewno nie powiem, że nie warto.


    A czy i jak bardzo to zaprocentuje, to pokaże przyszłość.
    Moje dziecko też chodziło w tym roku na kurs Didi wiek podobny. bardzo nam się podobało. rodzice uczestniczyli w zajęciach, niejednokrotnie jako pomoc lektora taka żywa i duża pomoc naukowa. było śmiesznie i bardzo wesoło. myślę, że nauka ma sens, kiedy podchodzi się do niej na luzie. kiedy nie naciska się na dziecko, żeby za wszelką cenę się odzywało. będzie mówiło, kiedy będzie gotowe. moje na zajęciach prawie się nie odzywało, za to w domu śpiewa, gada, nazywa zwierzątka po angielsku, itp.
    podobało mi się też, że w czasie zajęć wszyscy mówią po angielsku, rodzice też. niektórzy mieli spore problemy z przełamaniem się. ale to jest super pomysł, bo wiadomo że przykład idzie z góry. jeśli dziecko słyszy, że rodzic mówi po angielsku, to samo też będzie chciało. tak samo jest z czytaniem książek, czy uprawianiem sportu. warto inwestować w dobre nawyki

  6. #26
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Dzieci w tym wieku wszystko szybko łapią, więc warto.

  7. #27

    Domyślnie

    Im wcześniej dzieci zaczną uczyć się języka, tym lepiej. Łatwiej im będzie go przyswoić.

  8. #28

    Domyślnie

    To tylko zabawa, jak dla mnie nie ma to znaczenia dla przyszłej nauki języka, może zależy to nauczyciela, ale mam takie doświadczenia...

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Trzyletnie dziecko zapytane po co trzeba się uczyć języków obcych: Zeby umieć zamówić [obiad] w restauracji i nie zgubić się na lotnisku. No dobra, dziecko miało 3,5 roku. Dziś obowiązkowo angielski i jeszcze jeden o którym ja wiem a niektórzy się domyślą, bo to przyszłość.

  10. #30

    Domyślnie

    Jeżeli sama wpadła na taki pomysł, to jest niesamowita i lepiej ją zapisz. Może znajdzie się jakaś tańsza szkoła, może w przedszkolu jest taka możliwość lub w domu kultury? Przypuszczam, że tam ceny powinny być niższe, albo korepetytor?

  11. #31

    Domyślnie

    Pewnie że się opłaca. Dzieci w tym wieku chłoną wiedzę jak gąbka, warto to wykorzystać, żeby potem miały w życiu łatwiej. Na marginesie: znam 7-latka, który na zagranicznych wakacjach sam chodził do bufetu i zamawiał napoje dla siebie i młodszego brata. A jaki był z siebie dumny

  12. #32

    Domyślnie Angielski

    Cytat Napisał zuzka Zobacz post
    Moja 5-letnia córeczka bardzo chce się uczyć angielskiego.
    Ale nie ukrywajmy jest to duży problem (z dowozami,/odbiorami - zwłaszcza jak się mieszka poza miastem) a także spory koszt ok.1.700 zł rocznie.
    Chciałabym więc aby decyzja była przemyślana - czy ktoś posyłał dziecko i może pwiedzieć, że warto?
    Może warto w takim razie postawić na zajęcia indywidualne? Będzie łatwiej wybrać godziny, w szkole językowej takie oferują
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 07-10-2019 o 12:29

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony