Cytat Napisał perm Zobacz post
Napiszę co z tym prądem budowlanym. Może komuś to pomoże. Każdą działkę można podłączyć do prądu i będzie to prąd docelowy, tzn o parametrach takich jakie będą w wybudowanym domu i o takiej samej cenie. Nie zgłaszamy jednak budowy przy podpisywaniu umowy a konieczność np zasilenia studni, oświetlenia terenu, prądu do domku rekreacyjnego czy narzędziowego i podobne. Nie mówimy o budowie. Dostawca prądu nie musi wiedzieć, że za rok, dwa mamy zamiar się budować. Przyłącze musi mieć parametry takie, by potem, bez problemu dało się je podłączyć do domu a przynajmniej przekrój kabla musi umożliwiać ewentualne zwiększenie mocy. Jak już przyłącze jest, składamy wniosek o pnb lub zgłoszenie podając istniejące przyłącze jako docelowe. Budujemy dom korzystając z tańszego prądu, potem podłączamy dom do istniejącego kabla i to wszystko.
To ja już nie wiem jak jest z tym prądem na dniach będę miał skrzynke na działce i co i już co miesiąc czy co dwa będę musiał płacić za to?Prąd mi narazie przez najbliższy rok nie potrzebny mam obok tesciòw to dam radę .