dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127
  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Wyznacz ostateczny termin załatwienia kompletnej projektowej i poinformuj swojego architekta, że złożysz zażalenie na jego działalność do Izby Architektów.
    Domagaj się też faktury za usługi projektowe.
    Oryginał faktury Ty musisz otrzymać. Na fakturze powinna być informacja o otrzymanej zapłacie.
    Nie ma takiej sytuacji że księgowa ma fakturę i dlatego Ty nie możesz jej otrzymać - architekt albo nie zna się albo kłamie.
    Księgowa otrzymuje drugi egzemplarz faktury od tego architekta.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #122
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał ŁUKASZ ŁADZIŃSKI Zobacz post
    Niedokończona " piosenka " też jest " utworem " i podlega ochronie autorskiej.
    Rysunek dziecka w przedszkolu również podlega ochronie, bez względu na to, czy się komuś podoba czy nie, czy też jest skończony, czy nie.
    Ogólnie : Architekt powinien dokończyć to, do czego się zobowiązał - to nie ulega wątpliwości.
    Co ta piosenka i rysunek dziecka w przedszkolu ma wspólnego z niekompletną dokumentacją projektową?
    Architekt nie dokończył dokumentacji mimo, że otrzymał ustalone wynagrodzenie.

    Czy to od Ciebie otrzymałem "Podziękuj" z 19-11-2022 11:23 w temacie Niekompetentny architekt ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post

    Czy to od Ciebie otrzymałem "Podziękuj" z 19-11-2022 11:23 w temacie Niekompetentny architekt ?
    Nie nie odemnie było podziękuj , ale podziękowania się bezsprzecznie należą , co też niezwłocznie czynię . Póki co jesteś jedyną osobą która faktycznie podjęła próbę pomocy w temacie . Podziękuj poszło poszło.

  4. #124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Dziękuję
    Pytanie było skierowane do ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ....
    może odpowie?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #125

    Domyślnie

    No i może się coś ruszy . Napisałem e-mail do swojego architekta ( bo telefon milczał ) poprosiłem grzecznie o dokończenie projektu w przeciwnym razie będę zmuszony zgłosić sprawę odpowiednim organom. No i chyba podziałało , bo stwierdził ,że pojedzie do kogoś kto mu tą ekspertyzę wykona . Ale jeszcze się nie cieszę gdyż jak pisałem już wcześniej to jest dziwny człowiek. Przykład - zrobił mi awanturę , że korzystam z jego emaila (wysłałem mu wiadomość )
    Przecież jest RODO . A z kąd w ogóle ja mam jego maila ? Więc mu mówię , z internetu .

  6. #126

    Domyślnie

    No i może się coś ruszy . Napisałem e-mail do swojego architekta ( bo telefon milczał ) poprosiłem grzecznie o dokończenie projektu w przeciwnym razie będę zmuszony zgłosić sprawę odpowiednim organom. No i chyba podziałało , bo stwierdził ,że pojedzie do kogoś kto mu tą ekspertyzę wykona . Ale jeszcze się nie cieszę gdyż jak pisałem już wcześniej to jest dziwny człowiek. Przykład - zrobił mi awanturę , że korzystam z jego emaila (wysłałem mu wiadomość )
    Przecież jest RODO . A z kąd w ogóle ja mam jego maila ? Więc mu mówię , z internetu .

  7. #127
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Czy to od Ciebie otrzymałem "Podziękuj" z 19-11-2022 11:23 w temacie Niekompetentny architekt ?
    ??? - - nie
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony