dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 12
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 222
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Śledząc każdy nick można my bu przypisać reklamę, np. firma Liwko z Krakowa:
    http://www.krs-online.com.pl/liwiusz-misiaszek-liwko-krs-2494392.html czy też moja marka wódki.
    Proszę cię finlandia, nie rozśmieszaj mnie.

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie umywam rąk - inaczej bym nie wydzielał tego tematu. Chętnie poznam Waszą receptę - klucz do "cięć".
    Receptą jest chyba zatrudnienie etatowego moderatora/moderatorow, którzy będą rozliczani z efektów pracy. Jeśli takie rozwiazanie jest nieakceptowalne przez właściciela forum (koszty), to proponuję wykreślić punkt, o ktorym pisał Liwko z regulaminu, skoro i tak jest egzekwowany wybiórczo. Po co tworzyć martwe prawo?

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Jakich jeszcze dowodów Myjk potrzebujesz? Że nie podaje telefonu i adresu na forum?
    Nie wpadłem na te posty. OK, mój błąd, można się czepnąć, ale to nadal, patrząc na brak reakcji na liczne zgłoszenia użytkowników i omawianie sprawy, "zadanie" Redakcji ew. innych płatnych profili. Co do nazewnictwa nicków w pełni się zgadzam i także nie rozumiem wybiórczości -- ale o tym już też było i nic nie zostało zrobione.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Jeśli takie rozwiazanie jest nieakceptowalne przez właściciela forum (koszty), to proponuję wykreślić punkt, o ktorym pisał Liwko z regulaminu, skoro i tak jest egzekwowany wybiórczo. Po co tworzyć martwe prawo?
    Dokładnie. O tym też już zresztą pisaliśmy w innym temacie, ale też nasze głosy zostały olane.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Ja nigdy nie twierdziłem ze oferowałes pompe maluxowi, oferowałes czy tez naganiałes je innym, a prosiłes maluxa aby tego nie rozgłaszał.
    Livko, a po ile oferujesz pompy w stosunku do oficjalnego cennika producenta "tanich polskich pc" ?

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Ja nigdy nie twierdziłem ze oferowałes pompe maluxowi, oferowałes czy tez naganiałes je innym, a prosiłes maluxa aby tego nie rozgłaszał.
    Co takiego??? (dopiero teraz przeczytałem ten post) Po raz kolejny bezczelnie kłamiesz i w dodatku wciągasz w te swoje kłamstwa maluxa! Nigdy nie oferowałem nikomu pomp, jeżeli już to służyłem pomocą pozyskaniu tańszej oferty!!! Zawsze podkreślałem, że nie miałem i nie mam nic wspólnego ani z branżą budowlana, ani instalatorską. Twoje brednie to zwyczajne oszczerstwa, a sam jesteś skończonym kłamcą!

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Oskarżyłeś mnie o to

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Moze bys jednak cos napisał o montazu i sprzedazy pomp na które tak namawiasz swoich klientów, rozumiem ze nie polecasz im sterowania strefowego z wiadomych wzgledów. Powiedz ze to nieprawda.
    I do dzisiaj nie przedstawiłeś na to żadnych dowodów, a minęły już trzy miesiące. Znajdź mi jednego klienta, któremu sprzedałem, zamontowałem, lub w jakikolwiek inny sposób na nim zarobiłem. Jednego!!!
    Jesteś zwyczajnym kłamcą asolt i w dodatku wciągasz w swoje parszywe gierki maluxa!

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Co takiego??? (dopiero teraz przeczytałem ten post) Po raz kolejny bezczelnie kłamiesz i w dodatku wciągasz w te swoje kłamstwa maluxa! Nigdy nie oferowałem nikomu pomp, jeżeli już to służyłem pomocą pozyskaniu tańszej oferty!!! Zawsze podkreślałem, że nie miałem i nie mam nic wspólnego ani z branżą budowlana, ani instalatorską. Twoje brednie to zwyczajne oszczerstwa, a sam jesteś skończonym kłamcą!
    Nazwa tego co uprawiasz na forum jest względna. Dla Ciebie jest to "służenie pomocą w pozyskaniu tańszej oferty" aslot nazwał to dosadniej "naganianiem" pewnie można jeszcze dosadniej W praktyce sprowadza się do tego samego.
    Z tego co pamiętam to już sprawdzony patent . Arturek w swoim dzienniku i postach też najpierw polecał usługi i fachowość jednego takiego myszki sporo się na ten temat rozpisywał. Potem myszka pisał o opustach dla Aturka na PC i rekuperator. Swoją drogą opust był tak duży że Arturek do dziś nie może znaleźć faktury za swoją PC Oczywiście nie naganiał tylko na forum "służył pomocą w pozyskaniu tańszej oferty".

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    Nazwa tego co uprawiasz na forum jest względna. Dla Ciebie jest to "służenie pomocą w pozyskaniu tańszej oferty" aslot nazwał to dosadniej "naganianiem" pewnie można jeszcze dosadniej W praktyce sprowadza się do tego samego.
    Z tego co pamiętam to już sprawdzony patent . Arturek w swoim dzienniku i postach też najpierw polecał usługi i fachowość jednego takiego myszki sporo się na ten temat rozpisywał. Potem myszka pisał o opustach dla Aturka na PC i rekuperator. Swoją drogą opust był tak duży że Arturek do dziś nie może znaleźć faktury za swoją PC Oczywiście nie naganiał tylko na forum "służył pomocą w pozyskaniu tańszej oferty".
    Kolejny który pieprzy jak potłuczony. Dowody!!! Jeden dowód i się zamykam!!!

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Kolejny który pieprzy jak potłuczony. Dowody!!! Jeden dowód i się zamykam!!!
    Dowodem jest to co wypisujesz na forach jeżeli te fora czyta się sukcesywnie. A ja to robię i już kilka lat temu pisałem że mam poważne wątpliwości co do Twojej bezinteresownej obecności. Drugim moim kandydatem był wtedy nijaki Arturo72. Reszta jak znam życie idzie pocztą pantoflową na pw lub na prywatną skrzynkę pocztową. Malux napisał że swojej nie będzie ujawniał. Dla mnie nie musi, co do reszty każdy kto dłużej przebywa na tym forum może sam dokonać swojej oceny. Ja swojej dokonałem już dawno, a to co robicie obaj z Arturkiem tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
    Tyle .......

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    Dowodem jest to co wypisujesz na forach jeżeli te fora czyta się sukcesywnie. A ja to robię i już kilka lat temu pisałem że mam poważne wątpliwości co do Twojej bezinteresownej obecności. Drugim moim kandydatem był wtedy nijaki Arturo72. Reszta jak znam życie idzie pocztą pantoflową na pw lub na prywatną skrzynkę pocztową. Malux napisał że swojej nie będzie ujawniał. Dla mnie nie musi, co do reszty każdy kto dłużej przebywa na tym forum może sam dokonać swojej oceny. Ja swojej dokonałem już dawno, a to co robicie obaj z Arturkiem tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
    Tyle .......
    Czyli dalej tylko pieprzysz jak potłuczony. Z drugiej strony obiło mi się gdzieś o uszy, że żresz psią karmę. Prawda to? A może to nie ty byłeś, może ktoś tylko taką bzdurę gdzieś trzepnął...
    Nie masz dowodów to morda w kubeł! Znajdź jeden, a przeproszę tu wszystkich (będę potrafił w przeciwieństwie do kłamcy asolta) i z podkulonym ogonem wyniosę się z tego forum. Potrafisz? jeśli nie to MORDA W KUBEŁ!!!

    I co ty na to finlandia? Bezpodstawnie sobie pajace oskarżają na forum i włos im z głowy nie spada? Ma się znowu zrobić gorąco? Kogo wtedy wywalicie???

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Starej gwardii i kolesiów się nie rusza, pamiętaj.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  13. #53

    Domyślnie

    regut1 handluje węglem i kotłami, przecież to wiadomo od dawna
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    regut1 handluje węglem i kotłami, przecież to wiadomo od dawna
    Mała korekta
    Nie handluje, tyko na forum "służę pomocą w pozyskaniu tańszej oferty" Handluje ten od którego tą ofertę pozyskuje. Na jakich zasadach pozyskuje dla niego klientów to już wiemy tylko ja i ten który handluje.
    Żeby napisać że regut1 handluje musisz znać te zasady, a te znam tylko ja i kopalnia, dla której naganiam. Jeżeli poznasz te zasady to zamilknę. Także warto się starać I proszę nie pisać że handluje w sytuacji w której tylko "służę pomocą w pozyskaniu tańszej oferty" (oficjalne stanowisko na forum) lub "służę pomocą kopalni w pozyskiwaniu nowych klientów" ( stanowisko które reprezentuje w kontaktach z handlarzem, któremu służę) A do tego jestem aktywnym przeciwnikiem kryptoreklamy na tym forum i smakoszem psiej karmy pewnego producenta

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    No to zapytajmy inaczej. Zarabiasz na tym? TAK albo NIE.

  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Instaltechnic
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Żabia Wola (biuro)
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    470

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A moim zdaniem to przypadek o którym wcześniej mówił Instaltechnic, czyli podchodzenie do sprawy z głową.
    Są nazwy własne (jak jego) które jednoznacznie kojarzą się z firmą czy też konkretnym produktem. Śledząc każdy nick można my bu przypisać reklamę, np. firma Liwko z Krakowa:
    http://www.krs-online.com.pl/liwiusz...s-2494392.html czy też moja marka wódki.
    Odpowiem wprowadzając zamianę słów w pewnej definicji:
    "Dane firmy/działalności, to wszelkie informacje, które pozwalają na zidentyfikowanie tożsamości konkretnej osoby firmy/działalności, a pozyskanie takich informacji nie wymaga nadmiernych kosztów, czasu lub działań."

    Moim zdaniem powinniście reagować "wtedy, gdy elementy jego treści pozwalają, bez nadmiernych kosztów, czasu lub działań – na ustalenie na ich podstawie tożsamości danej "firmy/działalności".

    Jeżeli po nicku, podpisie w stopce, postach od razu lub po chwili widać, że coś jest nie tak, to co tu jeszcze można tłumaczyć kiedy ciąć.

    Jeżeli nick jest niefirmowy a post o podłogówce brzmi "...wykonywałem te instalacje za 75-80 brutto z 8%Vat za całosc (materiał+robocizna)", to kto wykonuje i wystawia faktury na 8%? Rusz głową kto? Jaka jest recepta na to żebyś to zobaczył? Ma napisać Mam firmę i mam was w d...? Czy wtedy też napiszesz, że przecież nie podał adresu i telefonu, albo jeszcze coś innego? Jeżeli nie chcesz tego widzieć to odwracaj oczy, ale nie mów że tego nie ma i że robisz co trzeba.
    Warto mieć rozeznanie w technologiach i świadomie wybierać potrzebne i wygodne rozwiązania. Trzeba starać się o tym myśleć już na etapie projektu. Potem też się da prawie wszystko "uratować", ale nakład finansowy będzie większy.

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    No to zapytajmy inaczej. Zarabiasz na tym? TAK albo NIE.
    Jeżeli rozmawiamy na publicznym forum to oczywiście nie robię tego dla pieniędzy. Jeżeli twierdzisz, że za czas poświęcony na siedzenie na forach pisanie na ten temat taniego, dobrego węgla jednego z polskich producentów biorę pieniądze to będziesz to musiał udowodnić. A jeżeli się publicznie nie posprzeczamy, jak Arturek z myszką to może to być trudne gdyż żaden z nas nie jest zainteresowany żeby ujawniać warunki naszej współpracy. Ja twierdze że robię to bezpłatnie przy czym nie należy tego mylić z "bezinteresownie".

    Tak z ciekawości, ile jesteś w stanie urwać z cennika producenta? Jest to stała wysokość, czy ta "promocja" jest czymś uwarunkowana?
    Ostatnio edytowane przez Regut1 ; 20-04-2016 o 14:48

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Prosiłem o TAK lub NIE, ale tak jak myślałem nie doczekałem się.

    Co do cen na pompy ciepła, NIGDY NIKOMU nie załatwiłem na nie lepszej ceny. Natomiast radziłem co ma wykonać samemu i jak rozmawiać z przedstawicielem czy producentem. Z tego co wiem trochę osób skorzystało z moich rad, a ja za to nie wziąłem OD NIKOGO złotówki. Możesz tak o sobie powiedzieć?

  19. #59

    Domyślnie

    Spacerując z psem potwierdzam że statystycznie mamy po trzy nogi. Na tak zadane pytanie odpowiem tak z tym że nie będzie to zgodnie ze stanem faktycznym podobnie jak to że biorąc pieniędzy nie jestem zainteresowany w promowaniu pewnego rozwiązania lub nie biorąc pieniędzy od użytkowników nie przytulam gratisów od producentów. Słowo prawie robi wielką różnicę. Jak w reklamie Oczywiście przy założeniu że mówie prawdę mając świadomość że udowodnienie tego będzie praktycznie niemożliwe gdyż mój mocodawca też nie jest zainteresowany w tym żeby to zrobić

    Tyle pisałeś o tym za ile można teraz kupić tanią polską pc jednego z producentów że zestawiając to z kwotami z oficjalnych cenników nijak mi to nie wychodziło. Dlatego podejrzewam machlojki na Vacie albo specjalne opusty dla polecanych klientów. Skoro twierdzisz że robisz to bezinteresownie (oczywiście nie ma dowodów że jest inaczej) i dla wielu osób z forów, to sama logika podpowiada ze cena pc powinna być niższa o prowizje jaką zwyczajowo producent płaci pośrednikowi, który jego pc sprzedaje (jest to wynagrodzenie za sprzedaż lub naganianie - pozyskanie nabywców). Oczywiście nie mam podstaw żeby zarzucić kłamstwo dlatego bardzo dziwie się że osoba tak szlachetna i bezinteresowna musi ukrywać swoje działanie. Tym bardziej że nie ogranicza się ono tylko do forum muratora ale również jesteś aktywny na innych formach. Dziwie się tylko malux-owi że pomimo tak szlachetnych przesłanek nie che ujawnić tego co proponujesz na pw. Ja rozumiem skromność ale postawy tak szlachetne trzeba raczej promować i wskazywać jako przykład. Dlatego lekko zastanawia mnie jego powściągliwości w zestawieniu ze szlachetnymi intencjami które deklarujesz i które jak sam twierdzisz nie dotyczą jednego wybranego producenta taniej polskiej pc lecz wszystkich producentów.

    Tak na marginesie y tego co pamietam Arturek za swoje doradztwo tez nie bral od uzytkownkow ani zlotowki takze do momentu w ktorym mechanizm sie wydał mógł twierdzić że robi to bezpłatnie. Czy bezinteresownie? Za jego promocje płaciły osoby które nagonił.
    Ostatnio edytowane przez Regut1 ; 20-04-2016 o 22:22

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    Tyle pisałeś o tym za ile można teraz kupić tanią polską pc jednego z producentów że zestawiając to z kwotami z oficjalnych cenników nijak mi to nie wychodziło. Dlatego podejrzewam machlojki na Vacie albo specjalne opusty dla polecanych klientów. .
    ale wszędzie oficjalne cenniki to jedno, a rzeczywistość to drugie i wcale nie chodzi o machlojki, tylko o nie psucie rynku i pozostawienie pola do negocjacji. tak samo jest pompami ciepła innych producentów, nie tylko polskich. i zapewne z innymi urządzeniami również.
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

Strona 3 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony