dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    waldus86

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    okolice Warszawy
    Kod pocztowy
    05-083
    Posty
    8

    Domyślnie Odpływ pralki - uszczelka w rurze

    Witam,

    Z upływem czasu zniszczyła mi się (pękła, a to co zostało sam usunąłem wkrętakiem) uszczelka w rurze kanalizacyjnej odpływu pralki. Nie zwróciłem jednak uwagi, że kielich rury (jest to fi=32, zachowałem nawet korek od niej, gdy odpływ był jeszcze nieużywany i na korku jest napisane DIN32) jest inny niż najczęściej spotykany. Dołączam fotkę, na której widać, że wcięcie na uszczelkę jest dość cienkie i standardowa uszczelka od 32 nie pasuje. Czy ktoś może zetknął się z taką rurą (załącznik) i wie, gdzie znaleźć pasującą uszczelkę?? Próbowałem pocienić standardową 32-kę (uszczelkę) i jakoś wpasowałem to do rury ze zdjęcia, następnie włożyłem syfon pralkowy, ale niestety nie jest to szczelne. Może jeszcze sylikonem dookoła polecieć, ale też mam mieszane uczucia, czy to będzie ok. Może coś doradzicie. Pzdr, dzięki z góry. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1 Rura odpływowa pralki.jpg
Wyświetleń:	1281
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	353444

    Waldek

  2. #2

    Domyślnie

    Idż do sklepu TYPOWO hydraulicznego, lub sanitarnego, i opisz co i jak, moze będzie potrzebna wizyta w dwóch sklepach, bo np. jedni nie beda miec pojecia bo taki towar to glownie w miastach maja bo np. na blokach nimi robia, a gdzie indziej moze sie zetkneli, to mi wyglada na cięki oring, może coś dobierzesz w sklepie bo maja uszcelek na pewno.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Mieliśmy ten sam problem szukaliśmy cienkiej uszczelki były w marketach komplety rózne nic nie pasowało ,kupiliśmy w hurtowni budowlanek kolanko do instalacji, takie najtańsze za 1,70 wyciągneliśmy uszczelkę i pasuje.

  4. #4

    Domyślnie

    Wygląda jak zwykła uszczelka do kielicha do rury fi32 . W każdym sklepie budowlanym można ją kupić .

  5. #5

    Domyślnie

    kreatywność powalająca (Autora tematu) na wszystko jest sposób (vide wpis Bejaro (.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony