dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie żaluzje na skrzydła okienne z nawiewnikiem.

    Witam. Mam w plastikowych oknach nawiewniki. Dolna krawędź nawiewnika znajduje się 2,8 cm od górnej krawędzi skrzydła.
    Mamy zamówione żaluzje (drewniane i aluminiowe). Sprzedający twierdzą, że ich uchwyty do bezinwazyjnego montażu nie nadają się do skrzydeł z nawiewnikami i rozkładają ręce.
    Nie przyjmuję takiej odpowiedzi bo na pewno ktoś już ten problem gdzieś/ kiedyś rozwiązał.
    Czy mogę prosić o radę w tym temacie? A może ktoś wie gdzie można kupić takie uchwyty?

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez semmac ; 09-05-2016 o 07:14

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wlade

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    101

    Domyślnie

    To sprzedawcy są do kitu. Są specjalne uchwyty takie "przedłużone", wiem bo sam to przerabiałem. Popytaj u innych dostawców rolet/żaluzji

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wlade Zobacz post
    To sprzedawcy są do kitu. Są specjalne uchwyty takie "przedłużone", wiem bo sam to przerabiałem. Popytaj u innych dostawców rolet/żaluzji
    Jak dziś na szybko dzwoniłem do trzech różnych, to mi powiedzieli, że przedłużane są ale do rolet. Do żaluzji nie wiedzą czy są.

  4. #4
    Banned
    lukaszpopek

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-777
    Posty
    5

    Domyślnie

    W większości przypadków /moderowano/ żaluzje drewniane 25mm montowane do okna są na stałe w listwy przy-szybowe lub za pomocą wspomnianych wieszaków bezinwazyjnych.
    Szczerze do żaluzji drewnianych wszystkie wieszaki jakie znamy raczej nie ominą wywietrznika

    W przypadku /moderowano/ rolet wolno-wiszących są różne typy wieszaków bezinwazyjnych.


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 24-02-2021 o 12:06 Powód: linki reklamowe

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony