dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AgaB

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pomóżcie rozwiązać mi ten problem! Rozpoczęłam budowę domu w 2000 r. więdząc że moę korzystać z ulgi budowlanej przez 10 lat od tej daty. Ostatnia ktoś mnie poinformował że wyszło jakieś nowe rozporządzenie które podaje jako ostateczny rok 2004 do korzystania z ulg. Czy ktos z was o tym słyszaL???????????

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Tak, jest to prawdziwa informacja (niestety).
    Ale z praktyki wynika, że pod koniec tego okresu (czyli przed dniem 31 grudnia 2004 r.) tym problemem zainteresuje się Rzecznik Praw Obywatelskich, posłowie (wybory w 2005 r.) kandydaci na prezydenta (wybory w 2005 r.) i wielu wielu innych.
    Czyli - "wszystko się zdarzyć może". Były już takie przypadki np. w ubiegłym roku - odliczanie kas mieszkaniowych.

    Tak na marginesie. Po dniu 31.12.04 nie można będzie odliczać nowych wydatków. Jednak wszystkie poniesione przed tą datą udokumentowane wydatki będą odliczane od podatku bezterminowo. Chyba, że .......... "wszystko się zdarzyć może".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony