dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jak usunąć stiuk ze ściany

    Jak usunąć stiuk ze ściany. Tak mi się wydaje, że to jest stiuk. Kupiłem mieszkania i było już to na ścianie, teraz chciałbym się tego pozbyć.

    Mogę na to bezpośrednio położyć farbę?


    Dzięki.

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,

    przydatne w ocenie opisanego przez Pana problemu będzie zamieszczenie zdjęcia. Jeśli stiuk jest w dobrej kondycji, to nie ma konieczności zrywania go – wystarczy pomalować powierzchnię farbą Śnieżka Zacieki-plamy, a po jej wyschnięciu, nałożyć dowolną farbę emulsyjną.

    W przypadku, gdy stiuk jest w złym stanie, polecam go oczyścić i również pomalować farbą Śnieżka Zacieki-plamy, a następnie wyrównać ścianę za pomocą masy szpachlowej ACRYL-PUTZ® FS 20 FINISZ.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  3. #3

    Post

    Cytat Napisał if22 Zobacz post
    Jak usunąć stiuk ze ściany. Tak mi się wydaje, że to jest stiuk. Kupiłem mieszkania i było już to na ścianie, teraz chciałbym się tego pozbyć.

    Mogę na to bezpośrednio położyć farbę?


    Dzięki.
    witam
    Artykuł na temat malowania stiuku:
    https://happyboy.pl/blog/2019/11/27/stiuk-malowanie/

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    moje m4

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-352
    Posty
    1

    Domyślnie Jaka farba na lakier

    Cytat Napisał E-Rzecznik Śnieżka Zobacz post
    Szanowny Panie,

    przydatne w ocenie opisanego przez Pana problemu będzie zamieszczenie zdjęcia. Jeśli stiuk jest w dobrej kondycji, to nie ma konieczności zrywania go – wystarczy pomalować powierzchnię farbą Śnieżka Zacieki-plamy, a po jej wyschnięciu, nałożyć dowolną farbę emulsyjną.

    W przypadku, gdy stiuk jest w złym stanie, polecam go oczyścić i również pomalować farbą Śnieżka Zacieki-plamy, a następnie wyrównać ścianę za pomocą masy szpachlowej ACRYL-PUTZ® FS 20 FINISZ.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka
    Witam
    Mam podobny problem na scianach chyba stiuk i struktura pomalowane lakierem bezbarwnym z brokatem chcę TYLKO odświeżyć pomalować te ściany czy mogę zrobić j.w.?
    Mycie powierzchni, farba zacieki plamy (będzie sie trzymać na lakier?) nastepnie biala emulsja i lakier ???

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony