dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wojojuve

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-012
    Posty
    4

    Question jaki wybrać klej

    Witam,

    Z góry przepraszam, że temat nieco odbiega od tego forum, ale uznałem, że tutaj jak nigdzie uzyskam fachową poradę.
    Mam pewien problem, 2 dni temu upadły mi okulary i pękła oprawka nad soczewką. Oprawka jest z tworzywa sztucznego. Próbowałem znaleźć dokładną informację na temat materiału, ale niestety nie udało mi się. Wczoraj próbowałem podgrzać w miejscu rozerwania tworzywo i złączyć, aczkolwiek efekt nie był satysfakcjonujący i po kilku minutach złączenie pękło. Uznałem, że najlepszym wyjściem będzie użyć kleju, aczkolwiek nie chcę znowu zaszkodzić, stąd proszę Was o pomoc w dobrze odpowiedniego środka.

    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
    Paweł.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Ja bym szukał w klejach dla modelarzy

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojojuve Zobacz post
    Witam,

    Z góry przepraszam, że temat nieco odbiega od tego forum, ale uznałem, że tutaj jak nigdzie uzyskam fachową poradę.
    Mam pewien problem, 2 dni temu upadły mi okulary i pękła oprawka nad soczewką. Oprawka jest z tworzywa sztucznego. Próbowałem znaleźć dokładną informację na temat materiału, ale niestety nie udało mi się. Wczoraj próbowałem podgrzać w miejscu rozerwania tworzywo i złączyć, aczkolwiek efekt nie był satysfakcjonujący i po kilku minutach złączenie pękło. Uznałem, że najlepszym wyjściem będzie użyć kleju, aczkolwiek nie chcę znowu zaszkodzić, stąd proszę Was o pomoc w dobrze odpowiedniego środka.

    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
    Paweł.
    A może jakieś fotki?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojojuve Zobacz post
    Witam,

    Z góry przepraszam, że temat nieco odbiega od tego forum, ale uznałem, że tutaj jak nigdzie uzyskam fachową poradę.
    Mam pewien problem, 2 dni temu upadły mi okulary i pękła oprawka nad soczewką. Oprawka jest z tworzywa sztucznego. Próbowałem znaleźć dokładną informację na temat materiału, ale niestety nie udało mi się. Wczoraj próbowałem podgrzać w miejscu rozerwania tworzywo i złączyć, aczkolwiek efekt nie był satysfakcjonujący i po kilku minutach złączenie pękło. Uznałem, że najlepszym wyjściem będzie użyć kleju, aczkolwiek nie chcę znowu zaszkodzić, stąd proszę Was o pomoc w dobrze odpowiedniego środka.

    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
    Paweł.
    Oprawka jest plastykowa to wiemy, a soczewka jaka, plastyk czy szkło?
    Jeżeli szkło to spokojnie możesz użyć kleju na bazie cyjanopanu np SupeGlu. jeżeli soczewka plastyk to klej dwuskładnikowy dedykowany do plastyków.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Ja myślę, że autor wie co chce napisać i zrobi to edytując swój post, nie czytając odpowiedzi...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony