dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Podbijam żeby nie tworzyc nowego wątku. Mam położony na elewacji kamien który ma nazwę 6p castel. Generalnie w większości sklepów na necie tak jest nazwany. Najprawdopodobniej lupek kwarcowy, chociaz na jednej stronie opisuja jako bazalt. Sciagany gdzieś z Wietnamu i tam zapewne ciety i klejony w panele żywicą. Bardzo podobny do tego z pierwszego posta. Pytanie mam nastepujace: czym impregnowac żeby nie zmienił odcienia na ciemniejszy? Kupiłem na próbę Dynasil Kamien, zrobiłem test na odpadach i niestety efekt wyszedł nie taki jak oczekiwałem. Kamien bardzo przyciemniał, zamiast grafitu zrobił się czarny i dodatkowo mam wrażenie że drobinki kwarcu zostały "zaslonięte" (nie mają juz lekkiego połysku jak na surowym) jakąś warstwa która została na powierzchni. Proszę o poradę czy jest coś na rynku co absolutnie nie wpływa na kolor i wygląd grafitowego kamienia? Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Kilka dni temu impregnowaliśmy kamień na elewacji, to łupek. Niestety nadal jest mokry i ciemny.
    Aura nie sprzyja, ale mam wątpliwości czy rzeczywiście nie będzie taki ciemny .
    Dam Ci znać za jakiś czas jak sprawy się mają.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  3. #23

    Domyślnie

    Podejrzewam, że jest żle dobrany kamień naturalny, ja osobiście nie mam takiego problemu. Ale też przyznam szczerze dobrze go impregnuje i dbam. Teraz z kolei zastanawiam nad zakupem do tarasu płyty kamienne Rzeszów - https://www.akropol.pl/plyty-kamienne-rzeszow. Ostatnio brałem z firmy Akropol jak w linku t teraz też tak będzie. Mam nadzieje, że wam się uda pozbyć problemu.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony