dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    No właśnie wszędzie obok mnie przy nachyleniu 2-5% siatka biegnie równolegle do gruntu, czyli na każdym słupku mocowana jest po skosem. Natomiast panele w naszym przypadku powodują schodki, ok. 10cm na każdym słupku i te właśnie schodki.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.346

    Domyślnie

    Jeśli ci się podoba takie mocowanie siatki to nie rozumiem skąd ten wątek na forum. Siatka nie ma żadnych plusów względem paneli, jest mniej trwała, bardzo szybko odkształca sie pod wpływem obciążeń, jest nieestetyczna i trzeba ją naciągać. No ale to pewnie tylko moje zdanie

  3. #23

    Domyślnie

    dwiecegly - dzięki, w porządku! Piszę o odczuciach -niby wybraliśmy już panele, ale chodzą nam po głowie te "schodki", gdyż nie do końca nam się to podoba, ale jak wyjdzie po równo to będzie wartość dodana.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Kwestia gustu. Ja mam panele w kolorze grafit. Wyglądają świetnie, są stabilne i niedrogie. Nawet jeśli ktoś sam nie może tego wykonać cena za robociznę nie powala na kolana. Tylko psy niezadowolone - nie mogą skakać na ogrodzenie
    Co do schodków - jeśli masz super równy teren to ich nie będzie, jeśli nie to będą ale to naprawdę nie wygląda źle, właściwie jest to nawet niezauważalne. No w każdym razie, ja nie zauważam.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #25

    Domyślnie

    Sama podczas zakładania ogrodzenia miałam dylemat czy zakupić panel ogrodzeniowy drewniany, panel ogrodzeniowy metalowy,panel 2d, panel 3d jaki kolor itd. Przeszukując informację w internecie które wskażą mi co bardziej nada się do ogrodzenia mojego ogródka trafiłam na https://panelogrodzeniowy.pl/ Bardzo przydatne informacje. Dokładnie opisany każdy rodzaj panelu ogrodzeniowego. Pomogła mi ona w podjęciu decyzji. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.551
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał panelogrodzeniowy Zobacz post
    Sama podczas zakładania ogrodzenia miałam dylemat czy zakupić panel ogrodzeniowy drewniany, panel ogrodzeniowy metalowy,panel 2d, panel 3d jaki kolor itd. Przeszukując informację w internecie które wskażą mi co bardziej nada się do ogrodzenia mojego ogródka trafiłam na https://panelogrodzeniowy.pl/ Bardzo przydatne informacje. Dokładnie opisany każdy rodzaj panelu ogrodzeniowego. Pomogła mi ona w podjęciu decyzji. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
    Masz tak czasem ze wstydzisz się za kogoś? Ja właśnie wstydzę się za Ciebie.

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kamileus

    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Skąd
    Mrozów
    Kod pocztowy
    55-330
    Posty
    5

    Domyślnie

    Razem z sąsiadką chcemy ogrodzić dwie działki panelami ogrodzeniowymi, pewnie zdecydujemy się na jedną firmę, która "machnie" od razu 2 działki. Chcemy zrobić kolor antracytowy z podmurówką.

    Na co zwracać uwagę przy porównywaniu ofert? Na pewno grubość drutu, rozstaw oczek, jakość prefabrykatów na podmurówkę. Coś jeszcze?

  8. #28
    Banned
    ngreen

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-028
    Posty
    147

    Domyślnie

    Moim zdaniem panele ogrodzeniowe mają taką przewagę, że bez problemu można na takim ogrodzeniu puścić jakieś rośliny pnące. Mam tutaj na myśli np powojnik. Powojnik w niektórych odmianach osiąga kilkanaście metrów długości.
    Rośliny pnące coraz częściej pojawiają się na matach wygłuszających wzdłuż autostrad i dróg szybkiego ruchu. Coraz częściej można spotkać w ich obrębie pnące rośliny, które uprzyjemniają widok.
    Podobny efekt można osiągnąć na panelach ogrodzeniowych.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony