dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina

Domyślnie

Ocieplam dom styropianem sam z kuzynem. Mam już przyklejony i przykołkowany styropian, ale dalej chcę sam zatopić siatkę i ewntualnie położyć tynk akrylowy typu "baranek". Kto wie co mogę niechcący spaprać i na co uważać? Tynk chcę kupić z BOLIXa, bo nęci mnie cena, a sprzedawcy mówią, że wszystkie baranki akrylowe są takie same jakościowo, tylko cena zależy od nazwy producenta. Jest tak czy nie?

Domyślnie

Ludzie!!!!!!!!!! Pomóżcie zanim coś spapram ?????

Domyślnie

Ja nie jestem tak daleko jak ty, ale ocieplałem styropianem fundamenty i wiem co to za kibel wtapiać siatkę. jestem amatorem i nie mam wprawy, ale wściekałem się strasznie aby to dobrze zrobić. Tak więc przygotuj się na nerwy, no chyba że masz doświadczenie. Mam nadzieję, że styropian masz ułożony równo i pamiętaj o siatce w narożnikach okien itp., aby wywijać ją dokładnie. Tylko tyle z mojej strony.
    Pozdrawiam

Domyślnie

dzieki kodi.
    Kto coś jeszcze???

Guest

Domyślnie

na stronie atlasa sa informatory czy coś w tym rodzaju zapisanie w formacie pdf i w nich jest wszystko pokazane z detalami jak co robić

Domyślnie

Dzieki Anonymusie. Rzeczywiście wyczerpujace informacje. Super

Guest

Domyślnie

Sami nie robiliśmy , ale nasi Fachowcy mówili, że tynk akrylowy musi być kładziony bardzo sprawnie i po jednej ścianie w całości.
    Nie powinno się przerywać w trakcie.
    Ważne też jest, aby przy dobrej pogodzie kłaść tynk, bo deszcz potrafi zmyć go ze ściany zanim nie stwardnieje.
    Zyczę powodzenia!
    Acha! na narożnikach kładli specjalną listwę Metalową z siateczką.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia