dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja zapadłam na tę chorobę dwa lata do tyłu...i nadal jestem chora
    Teska

  2. #22

    Domyślnie

    Teska u ciebie z twoją energią do budowania to raczej drobna wysypka a nie choroba.Pzdr.PWM

  3. #23

    Domyślnie

    K...., mnie też to dopadło. Myślałem, że zaleczę to remontem mieszkania, ale to tylko wzmogło u mnie objawy(patrz pierwszy post Ged'a). Dodatkowo wprawiłem się w używaniu bardzo fachowego słownictwa, a co gorsze zaraziłem tym swoją małżonkę. Teraz kończymy remont mieszkania i jednocześnie szukamy działki. Mam wrażenie, że przebieg choroby zostanie powstzrymany-chociaż na trochę- po kupnie działki(czytaj kompletnym się spłukaniu). Przepraszam za fachowe słówko na początku,
    pozdrawiam wszystkich zarażonych!
    Trzymajmy się razem.
    W kupie raźniej,

  4. #24

    Domyślnie

    Ged- o rany, toż to jakiś pałac, qrcze 340 mkw, łoj nieźle cię wzięło- toż to poważne choróbsko się zapowiada.
    DJ

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Popatrz na daty postów - to trwa ponad 10 miesięcy - jest coraz gorzej. Jestem na etapie finalizowania zakupu działki i zbieraniu kasiorki.
    Ged

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Minęło właśnie dwa lata od napisania tego (pierwszego na forum postu). Powoli to wszystko idzie. Na razie mam super działkę, ale nadal choruję. Czasem bardziej, czasem mniej...

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Znam takie małżeństwo - on pracuje w Warszawie, kierując dużą budową, a jak przyjeżdża do domu na 2 dni, buduje swój własny, duży dom.I tak oto przegapił, że nie ma czasu dla żony, która szybko znalazła sobie kogoś, kto ma tego czasu mnóstwo, na miejscu.Spotkałam Go ostatnio. Tak się cieszył, że budowa na ukończeniu, że zdążył przed watem...Hm

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Za kilka dni minie pięć lat jak napisałem pierwszego posta. Mam piękną działkę, na niej dom w trakcie budowy - który niczym nie odbiega od moich marzeń. Idzie powoli, ale zbliża się do końca. nadal choruję , codziennie wieczorem, czasem rano czytam forum ... o budowaniu myślę bez przerwy.

  9. #29

    Domyślnie

    Ja tez mysle bez przerwy... O budowaniu też...

  10. #30

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Żeby wyleczyc objaw nr 3 - trza iść do sexuologa...

    Na resztę nie ma lekarstwa - trza sie temu poddać

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marsio18

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    No to teraz juz wiem dlaczego mój Mąż spędza całe wieczory na internecie... zaraził się bakcylem "budowania"...

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał ged
    Za kilka dni minie pięć lat jak napisałem pierwszego posta. Mam piękną działkę, na niej dom w trakcie budowy - który niczym nie odbiega od moich marzeń. Idzie powoli, ale zbliża się do końca. nadal choruję , codziennie wieczorem, czasem rano czytam forum ... o budowaniu myślę bez przerwy.
    Tak się zastanawiam... Co będzie po zakończeniu budowy? Czy da się zapełnić tę pustkę?

    Cytat Napisał ged
    wczoraj wpadł mi w ręce projekt: http://www.domypolskie.pl/047.html Spałem z nim, troszkę się pomiął
    Zupełnie rozzbrajający tekst!

  14. #34

    Domyślnie

    Ostatnio czytałem o amigdalinie żeby dowiedzieć się, czym właściwie jest. Usłyszałem o niej w radiu i byłem bardzo ciekawy. Okazało się, że to nic innego jak witamina B17, która podobno ma bardzo ważne lecznicze właściwości.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 04-03-2020 o 13:09

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał ess_szymon Zobacz post
    Ostatnio czytałem o amigdalinie żeby dowiedzieć się, czym właściwie jest. Usłyszałem o niej w radiu i byłem bardzo ciekawy. Okazało się, że to nic innego jak witamina B17, która podobno ma bardzo ważne lecznicze właściwości.
    Zażywaj garściami ...
    ... tylko nie reklamuj, bo Cię zbanują
    unde venis et quo tendis

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    taa
    piszac prawde jestesmy na cenzurowanym do B17 dodac jeszcze nalezy witamine C i Jod !!!
    DZIALA!!!!
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony