dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 291 z 291
Pokaż wyniki od 5.801 do 5.808 z 5808
  1. #5801

    Domyślnie

    Rozśmieszył mnie ten filmik co gość roztapiał masło na patelni . Gość chyba nie zrozumiał jak działa tryb Auto.

  2. #5802

  3. #5803
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alggator

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-100
    Posty
    15

    Domyślnie

    Moja kobieta się uparła żeby płytę gazową wymienić na indukcję, znajomi którzy niedawno postawili dom mają sporo sprzętu i nam właśnie od nich płytę polecali. Kobieta sobie upatrzyła taką chyba najbardziej przekonuje mnie to że można te pola grzewcze łączyć w różnych konfiguracjach. Na palnikach jak odpalam w lecie smażenie powideł to ciężko to zrobić tak żeby ie przypalić, brakuje mi tego drugiego palnika.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 31-05-2019 o 22:40

  4. #5804

    Domyślnie

    U mnie było podobnie, nie miałam przekonania do indukcji, całe życie gotowałam na gazie - ale w końcu dałam się przekonać, kupiłam płytę i jestem bardzo zadowolona. Gotuje się szybko, wygodnie, płyta jest bardzo intuicyjna w obsłudze, ma fajną funkcję łączenia 2 pól grzewczych w jedno duże.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 21-05-2019 o 08:16

  5. #5805

    Domyślnie

    My wybraliśmy zmywarkę z podnoszonym koszem żeby się nie schylać przy jej obsłudze. dobrze się sprawdza naczynia umyte na pięć
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 31-05-2019 o 22:34

  6. #5806

    Domyślnie

    Przeglądaliśmy z żoną AGD, żeby kupić zmywarkę do zabudowy. Nie wiemy jeszcze jakie wymiary będą nam odpowiadać, ale raczej zdecydujemy się na coś mniejszego. Możecie polecić jakieś marki, które się u Was sprawdziły? Wiem, że każdy sprzęt ma inne parametry, programy, a nie jest to tania rzecz, więc wolę wcześniej wszystko dokładnie sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-07-2020 o 12:48

  7. #5807
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    mamy Bosch 45cm czyli ta mniejsza , zupełnie wystarcza na 2+2 osoby. zużycie wody 9.5L na cykl
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  8. #5808

    Domyślnie

    Bateria kuchenna Berg Frontera, którą kupiliśmy za prawie tysiąc złotych miała być ozdobą w naszej kuchni połączonej z salonem. Niestety po 2 latach się rozsypała a firma Tres sp. z o.o. Czyli podmiot odpowiedzialny za tą markę umywa ręce. Zrozumiał bym gdyby była mocno eksploatowana ale gotujemy w domu tylko w weekendy. Jakość wykonania jest fatalna. Chyba że trafiliśmy wadliwy egzemplarz ale tego się nie dowiemy bo już nigdy nie kupię produktu tej marki i nie polecam nikomu kto nie chce co 2 lata kupować nowej baterii. Wymiana maili z producentem trwa już pół roku. Cały czas zapewniają że rozwiążą problem ale niestety dalej cisza.

Strona 291 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony