dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Mam probę o podzielenie się własnymi doświadczeniami. Mam zamiar wykończyć ściany szczytowe w moim domu boazerią. Nie jestem jednak pewien czy:
    1.- boazerię oraz ruszt pod nią jest sens malować obustronnie czy lepiej tylko od strony widocznej samą boazerię (układana pionowo na piuro wpust własne) po jej założeniu ??
    2. - ocieplenie -ściany mam wykonane 3 warstwowe ceramiczne z wełną pośrodku (bez szpary wentylacyjnej). Przykręcając ruszt z kontrłat do ściany o grubości 2,5cm mam zamiar pomiędzy nie ułożyć 2cm wełnę (mam ją gratis). Nie wiem tylko czy powinno się dawać jakąś folię czy poporostu wełna między ruszt i na to boazeria??? Boazeria będzie się zaczynać na wysokości podłogi poddasza.
    Proszę podzielcie się ze mną swoim doświdczeniami lub wiedzą jeśli taką macie. Z góry dziękuję.
    Romek.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Ja nie miałem problemu .Zdecydowaem się nie kłaść folii bo tak naprawdę to po co???. Szkoda dodatkowej kasy. Co do malowania też szkoda - nie jest to jakaś konstrukcja więc podwójne malowanie to podwójny koszt a farba nie jest tania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony