dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 47
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 937
  1. #1

    Domyślnie projekt DOM W LEWKONIACH pracownia ARCHON

    Nie zeby sie pochwalic, nie zeby sie poradzic Klamka zapadla dom sie juz buduje Daje po prostu sygnal, ze takowe cudo (z pewnymi przerobkami) powstaje w okolicach Warszawy i gdyby ktos chcial zobaczyc "na zywo" - nie widze problemu Ewentualnie moze ktos z Was tez wybudowal taki domek i wie co KONIECZNIE nalezy zmienic? Jak na razie wiem, ze trzeba bylo poszerzyc garaz.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    moze jakis link do projktu?? bo szukac sie nie chce przez parenascie minut

  3. #3

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Ja też się swojego czasu do niego przymierzałam i z niejakim sentymentem wspominam Daj znać jak już stanie (a szczególnie - jak wygląda poddasze - u nas właśnie o poddasze sprawa się "rozbiła"
    Pozdrawiam i życzę pięknego domku
    BabaB

  5. #5

    Domyślnie

    Dlaczego? Cos z poddaszem jest nie tak? Podpowiedz, moze trzeba cos zmienic?

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olena
    Dlaczego? Cos z poddaszem jest nie tak? Podpowiedz, moze trzeba cos zmienic?
    Może nie tyle "nie tak", co jest ono stosunkowo nieustawne ze względu na kształt dachu (wielospadowy, dużo załomków) i stosunkowo niską ściankę kolankową - dosyć duża powierzchnia poddasza jest trudna do wykorzystania. U nas jest większa rodzina (5) i poddasze musi być jak najbardziej użytkowe. Także praktyka zwyciężyła i wybraliśmy ostatecznie dach dwuspadowy.
    Widziałam ten domek w stanie surowym (okolice Lublina) - z zewnątrz całkiem ładnie wyszedł. W środku nie byłam...
    Ale tak jak wspomniałam przedtem - mam spory sentyment do tego projektu - już go niemal budowaliśmy
    Pozdrawiam jeszcze raz
    BabaB

  7. #7

    Domyślnie

    no to mi ulżyło Nas jest tylko 3 i poddasze będzie wykorzystywane tylko do spania Łóżka dadzą się tam chyba ustawić

  8. #8

    Domyślnie DOM W LEWKONIACH

    PROSZĘ O KONTAKT OSOBY KTÓRE BUDUJA DOM W LEWKONIACH Z FIRMY ARCHON.

  9. #9

    Domyślnie

    wejdż na grupe chotomow ,tam są dwie osoby ,które budują lewkonie

  10. #10

    Domyślnie CZY można zobaczyć Dom w Lewkoniach?

    Witam,
    Przymierzamy się do tego projektu.
    Czy domek już gotowy?
    Można by było go obejrzeć. Też mamy działkę w okolicach Legionowa.
    Pozdrawiam,
    [email protected]

  11. #11

    Domyślnie DOM W LEWKONIACH - pracownia ARCHON

    Witam,
    prośba do budujących "Dom w Lewkoniach":
    piszcie swoje uwagi i zamieszczajcie zdjęcia!
    Będziemy się chyba decydować na ten projekt, Czekamy na rady
    Dzięki

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    na forum jest już parę wątków z domem w lewkoniach w tle. Niejaka Olena w grudniu 2005 chciała dzielić się uwagami i udostępniać fotki. Wpisz w wyszukiwarce "dom and w and lewkoniach".
    Przejrzałam pobieżnie wynik wyszukiwania i uważam, że też powinnaś to przeczytać.
    marta

  13. #13

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki. Znalazłam Olenę.
    Pozdrawiam

  14. #14

    Domyślnie projekt DOM W LEWKONIACH pracownia ARCHON

    Rozpoczynam ten wątek i licze że nie jestem sama.

    Myśmy tak w sumie nie robili zbyt dużo zmian, tylko zlikwidowaliśmy okno balkonowe w salonie to na tej samej ścianie co wykusz. Reszta raczej bez zmian chociaż sen z powiek spedza mi kuchnia i wejście z kuchni do spiżarki. Masakra! Nie wiem czy robić tą spiżarke czy nie, jak zrobić żeby ta kuchnia była ustawna i wzystko było podręczne.

    Na chwile obecną to wczoraj wylaliśmy beton na piwnicach. Zrobiliśmy sobie podpiwniczenie z wyjątkiem salonu. W tym roku to koniec z budową. W przyszłym roku planujemy zrobić stan surowy otwarty.

    Latte a ty na jakim jesteś etapie?

    Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    To może jeszcze wkleję adres gdzie można sobie pooglądać ten superowy domek http://www.archon.pl/index.php?act=3...m43ec5c0c51a0b
    Może przynudzam ale chciałam cię Latte.m spytać czy masz to wejście do spiżarki z kuchni?A w którą stronę powiększyłaś kuchnie?

    Pozdrawiam!

  16. #16

    Domyślnie

    Witam bardzo serdecznie

    Nie znalazłam dotąd na forum osoby, która budowałaby według tego pięknego projektu. Bardzo się cieszę, że możemy w końcu porozmawiać.

    Projekt jest piękny, zanim zdecydowałam się na ten przeglądnełam dzięsiątki katalogów i stron internetowych, także wybór jest przemyślany.

    Jeśli chodzi o kuchnię architekt wydłużył o metr kuchnię w stronę ogrodu ( na górze bedzie trochę większy balkon).
    drzwi do spiżarni oczywiście są, spiżarka jest niewielka ale myślę, że bedzie spełniać swoje zadanie.
    Jesli miałabym ustawiać taką kuchnię, to lodówkę ustawiłabym po prawej stronie, a reszte tak jak jest.
    U mnie kuchnia będzie troche większa wyjdzie ok. 15m2, będzie tam stół (zamiast tego barku) i wyjście na ogród.

    poszerzyłam też garaz, aby w srodku nie było ciasno i w środku mozna zmiescic wszystkie narzedzia i urzadzenia ogrodnicze.

    Pozdrawiam,
    Latte

  17. #17

    Domyślnie

    Jestem na poczatku drogi,
    Mam pozwolenie na budowę i zastanawiam się czy lać fundament czy nie, zalezy od pogody, jesli beda sprzyjające warunki to wyleję fundament i reszte będę kończyc w przyszłym roku.
    Bardzo bym chciała wprowadzic sie w przyszłym roku, oczywiście tylko na jako tako wykończony dół, górę będę kończyć pewnie w 2009r.

    Rozumiem Cię z tą kuchnią, mi tez bardzo zależało na funkcjonalnej kuchni, okazało się, że wydłużenie jej nie było wiekszym problemem architektonicznym. Między kuchnią i jadalnią będę szerokie drzwi.

    Piszesz, że u Ciebie jest podpiwnieczenie, więc faktycznie możesz pokusić się o likwidację spiżarni. Dodatkowo pod schodami (akurat na drodze garaż-kuchnia) można zrobic fajny schowek na napoje i inne rzeczy.
    Możesz zlikwidować spiżarkę i zrobić fajną łazienkę z oknem. Wtedy będziesz miała całą ścianę do wykorzystania.

    Ja u siebie podpiwnieczenia nie mam, więc spiżarka jest mi niezbędna.

    Latte

  18. #18

    Domyślnie

    Cześć!
    Mam nadzieje że komuś jeszcze się spodoba ten domek i nasze grono się powiększy. To jest nowy projekt i może dlatego tak mało osób go buduje. Szkoda i szkoda też że wcześniej się nie zgadałyśmy bo z tą kuchnią to jest dobry pomysł. No ale cóż u mnie jest już za późno. Chyba nie zrobię tej spiżarki.

    Pozdrawiam!papa!

  19. #19

    Domyślnie

    Masz rację, nie ma co kruszyć kopii o malutką spiżarkę, kiedy masz podpiwniczenie i tam możesz zrobić faaaajną wielgaśną spiżarnię.

    Pozdrawiam
    Latte

  20. #20

    Domyślnie

    Olena z tego forum wybudowała ten projekt
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

Strona 1 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony