dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 47
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 937
  1. #41

    Domyślnie

    Ja kładę Roben średzka falista błyszcząca.http://www.roben.pl/25609.xml?param=picture_3
    Dość dobra jakościowo.Podoba mi się dachówka błyszcząca.

  2. #42

    Domyślnie

    odnośnie kuchni to nie wiem, widziałem zdjęcia na forum Archonu, min. zdjecia Oleny, i własnie tam ta kuchni wydała mi sie mała ale jeszcze nie wiem. Prawdą jest, że Ja swoja wydłużyłam więc może będzie dobrze.

    odnośnie dachówki, mam upatrzoną taką samą jak Roman tzn. Robena średzka kolor kasztanowy. Roman ile płaciłeś za swoją?

    Podpisałam dziś cyrograf z bankiem, spłaty przez najbliższe 35 lat.

    Rozmawiałam też z wykonawcami w przyszłym tygodniu zaczynamy

    A co u Was?

  3. #43

    Domyślnie

    qqqqqqqqqq

  4. #44

    Domyślnie

    Latte.m jeśli można wiedzieć to w jakim banku wzięłaś kredyt, w jakiej walucie i jaki procent. Powoli zaczynam porównywać oferty banków. Może jeszcze w tym roku obejdziemy się bez kredytu, ale w przyszłym to 100% trzeba będzie się zapożyczyć bo nie ma zamiaru wykańczać sie 10 lat.

    A co do dachówki to mamy na razie wycene z Creatona to wyszło ok 14 tyś ze wszystkimi pierdołkami, tylko my nie robimy garażu. A za położenie powiedzieli nam 45 zł/m2. Ale to dopiero na jesień będą robić.

  5. #45

    Domyślnie

    qqqqqqqqqqqq

  6. #46

    Domyślnie

    Witam! Roman, u nas te ceny za dach to tak się kształtują 40 - 45 zł/m2. A ekipa... zobaczymy jaka będzie.... w każdym razie dużo robią w naszej okolicy, są dość popularni i nie słyszeliśmy złych opini o nich. Ty chyba jesteś z okolic Warszawy może stąd ta cena. Bo u nas to na wsi to inne ceny

    Pozdrawiam!

  7. #47

    Domyślnie

    qqqqqqqqqq

  8. #48

    Domyślnie

    Witam! Roman gratuluje postępów w pracach! Dekarze przyszli?
    Mam takie pytanie, czy nie miałbyś do sprzedania szalunków tych łuków nad wejściem i nad tarasem? Ktoś na forum archonu chciał sprzedać ale się nie odzywa. Takie gotowe szalunki troche by przyspieszyły prace bo na pewno będzie to dubanina z robieniem takich łuków.

  9. #49

    Domyślnie

    qqqqqqq

  10. #50

    Domyślnie

    Jak to dobrze jak jest zgrana ekipa i roboty ubywa Jak skończą to licze na zdjęcia Co do szalunków to akurat łuk garazowy nie jest mi potrzebny - nie mam garażu. Ciekawe czy długo schodzi takie szałowanie tych łuków. Nie pamiętasz jak to było u ciebie? Może to od ekipy zależy i ich sprawności.
    Ciekawe jak Latte.m Nic się nie odzywa. Ale pewnie roboty u niej w pełni to nie ma głowy na pogaduszki na forum. Może jak skończy kopanie to się pochwali.

  11. #51

    Domyślnie

    qwertty

  12. #52

    Domyślnie

    Witaj Roman, jak postępy na dachu? Emma nie zwiała robotników? U nas to wiało że aż strach Pochwal sie może oknami - jaki kolor? Drewniane?... no i ile płacisz .W lewkoni 2 jest chyba jedno okno balkonowe wiecej. Bedę miała przybliżony koszt My nie robimy okien dachowych. Zostawiamy tylko dachowe w łazience. Chyba pokoje nie będą ciemne przez to. Jak sądzisz? Co do schodów to nic nie zmianiamy. Mamy na razie wylane do piwnicy i są ok.
    Pozdrawiam!

  13. #53

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich posiadaczy domu w lewkoniach, tych przyszłych i tych obecnych. Miesiąc temu kupiliśmy lewkonie w stanie surowym zamkniętym i zabieramy się do prac wykończeniowych. Oczywiście, jak w większości przypadków, jest to lewkonia ze zmianami m.in. brak bocznego okna tarasowego, podwyższona ściana kolankowa i wejście do kuchni tylko od salonu ( i tak kuchnia wydaje mi się nieustawna i mała ). To zmiany poprzednich właścicieli, a nasze (kosmetyczne) pewnie wyjdą w trakcie. Masakra!!!
    Pozdrawiam

  14. #54

    Domyślnie

    qwerty

  15. #55

    Domyślnie

    Witajcie! Ciesze się że pooooowooooli nasze grono sie powieksza. Witaj Betisk-a. Z tą kuchnią to faktycznie siedem światów, każdy chyba ma dylemat .... Przeczytałam twój post w wątku o kuchni, że będziecie robić wyspe. Nie jest ta kuchnia za mała na wyspe. Podoba mi sie wyspa ale nie odważyłabym się jej robić. Jeśli byś mogła to zamieść jakieś zdjęcie twojego domku. Macie po dwa okna z przodu?
    Roman my też nie robimy tego okna w salonie z tych samych powodów co ty ... i chyba większość budujących. Proszę napisz orientacyjny koszt okien. Ale chyba te okna bez ołowiu są droższe niz zwykłe. Tak logicznie myśląc to tak chyba jest.

    Co myślicie o poddaszu lanym z betonu a nie z płyt? Zastanawiamy się czy takiego nie robić, ale jezcze rozważamy za i przeciw.
    Pozdrawiam i życze pogody!

  16. #56

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Na chwilę obecną fotek nie mam, ale jutro będę na działce, więc zrobię zdjątka i jak mi się uda to wieczorem wkleję. Jeśli chodzi o okna to mamy z przodu po dwa. Fajniej wyglądają, niż z jednym dużym ( to moje subiektywne zdanie ). Mam porównanie, bo po drodze na działkę przejeżdzam obok już wybudowanej i zagospodarowanej lewkoni ( ach, jak wygląda!!!). A co do kuchni, to tak jak pisałam ,sama bym na to nie wpadła, ale projekt wyspy jest dla mnie fantastyczny. Wychodzi na niej super blat roboczy, a sama wyspa chyba jest na 20 cm cokole.
    Pozdrawiam.

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał aśG
    Witajcie! Ciesze się że pooooowooooli nasze grono sie powieksza. Witaj Betisk-a. Z tą kuchnią to faktycznie siedem światów, każdy chyba ma dylemat .... Przeczytałam twój post w wątku o kuchni, że będziecie robić wyspe. Nie jest ta kuchnia za mała na wyspe. Podoba mi sie wyspa ale nie odważyłabym się jej robić. Jeśli byś mogła to zamieść jakieś zdjęcie twojego domku. Macie po dwa okna z przodu?
    Roman my też nie robimy tego okna w salonie z tych samych powodów co ty ... i chyba większość budujących. Proszę napisz orientacyjny koszt okien. Ale chyba te okna bez ołowiu są droższe niz zwykłe. Tak logicznie myśląc to tak chyba jest.

    Co myślicie o poddaszu lanym z betonu a nie z płyt? Zastanawiamy się czy takiego nie robić, ale jezcze rozważamy za i przeciw.
    Pozdrawiam i życze pogody!
    Witam. Mam zdjątka, ale nie mam pojęcia, jak je wkleić .

  18. #58

    Domyślnie

    O! To super!
    O wklejaniu poczytaj tutaj
    http://forum.muratordom.pl/jak-dodac...rum,t63615.htm

  19. #59

    Domyślnie

    Ale wiesz co, może opisze ci jak ja to robie bo ten wątek jest dość obszerny. Najpierw musisz założyć sobie album w internecie... no chyba że masz. Ja założyłam sobie na www.fotosik.pl Tam sie zalogujesz i dodasz swoje zdjęcia które masz zapisane w komputerze. I potem jak już będziesz mieć dodane to klikasz na to zdjęcie i .... kurcze dawno tego nie robiłam i nie pamiętam tak dokładnie Ale chyba będzie tak: Klikasz na zdjęcie i masz adres internetowy zdjęcia "http://........coś tam ....coś tam...." i kopiujesz ten adres. Potem jak wejdzesz na muratora i będziesz pisać odpowiedz to naciskasz IMG potem dajesz ten skopiowany adres zdjęcia poprzez wklej i znów IMG i pownno być. Wiem że jeszcze NIE może być zaznaczone "wyłącz BBCode w tym poście" - to jest poniżej okna w którym się pisze odpowiedź. Myśle że w miare jasno napisałam bo na początku też miałam problem z tym wklejaniem. Życze udanych prób!

  20. #60

    Domyślnie

    qwerty

Strona 3 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony