dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie

    Mam pytanie.
    Czy wysyłanie prywatnych wiadomości za pomocą linku w profilu użytkownika, w przypadku kiedy on nie ma zdefiniowanego jawnie adresu emailowego ma sens?
    Kilkukrotnie wysyłałem (z konieczności) w ten sposób wiadomości i mam wątpliwości czy to działa.
    Prościej chyba jest rejestrując się na Forum podać swoją emalię, a jak ktoś w adresie ma nazwisko, którego nie chce ujawniać, zawsze można założyć bezpłatne konto na jednym z wielu serwerów.

  2. #2

    Domyślnie

    Działa - ale tylko połowicznie, wiadomości dochodzą, natomiast odpowiedzi przesłanych na Twoje konto prywatnytch wiadomości nie da sie sortować ani kasować. (jest to mankament, którego jak dowiedziałem sie od Redakcji nie da się usunąc, był w tej sprawie również retoryczny wątek na forum)
    Finiszant

  3. #3

    Domyślnie

    Prywatne Wiadomości z Forum nie wychodzą poza Forum. Możesz je odczytać w ten sam sposób jak przeglądanie Forum (w prawym górnym rogu pojawia się informacja, że masz Prywatne wiadomości po zalogowaniu).
    Oddzielny adres według mnie nie jest potrzebny (po co kolejne logowanie jak już i tak się musisz logować do Forum).

  4. #4

    Domyślnie

    Krzysztof, czy moje wiadomości dochodzą do Ciebie?

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, wysłałem Ci chyba dwie prywatne wiadomości, w których wyjaśniam o co chodzi.
    Dzięki Jola, gdyby wszyscy byli tacy życzliwi ...

  6. #6

    Domyślnie

    Nie mogę uwierzyć własnym oczom, może mój komputer się popsuł?!, DZISIAJ RANO UDAŁO MI SIĘ SKASOWAĆ KILKA STARYCH ZALEGAJĄCYCH PRYWATNYCH WIADOMOŚCI, co nie było możliwe i nawet Redakcja napisała do mnie w tej sprawie, że jest to mankament Forum, którego usunąć się nie da. Tak więc trwaj chwilo - jesteś piękna
    Finiszant

  7. #7

    Domyślnie

    A czy można usprawnić kasowanie prywatnych wiadomości???
    Konkretnie chodzi mi o to aby nie kasować pojedyńczo, ale zaznaczyć tyle wiadomości ile się chce skasować i za jednym kliknięciem się ich pozbyć.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    dokładnie dziwnie długo kasuje sie te wszystkie wiadomosci

  9. #9

    Domyślnie

    Czy nadal nie ma sposobu na skasowanie starych prywatnych wiadomosci. Probuje, probuje i NIC A wiadomosci przybywa...
    Czy ktos ma na to jakis patent?
    Dom bez książek to dom bez okien.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał madaszka
    Czy nadal nie ma sposobu na skasowanie starych prywatnych wiadomosci. Probuje, probuje i NIC A wiadomosci przybywa...
    Czy ktos ma na to jakis patent?
    Sprawić aby nikt Cie nie lubiał
    Wtedy przestanaprzysyłać privy

    P.S - A prawde mówiąc to będziesz i tak dostawać privy od jednego takiego co to wysyła ... jak kogos nie lubi
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony