dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakiej firmy baterie polecacie

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tres

    6 10,17%
  • Hansgrohe

    15 25,42%
  • Groche

    16 27,12%
  • Kludi

    14 23,73%
  • Roca

    6 10,17%
  • Paffoni

    1 1,69%
  • Oras

    2 3,39%
  • Cifal

    0 0%
  • KFA

    6 10,17%
  • Deante

    3 5,08%
  • Ideal Standard

    1 1,69%
  • Aquaform

    0 0%
  • inne

    7 11,86%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 36
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 705
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Tom
    to nie są porównywalne marki do Hansa czy Hansa Grohe,ale przejrzeć nie zaszkodzi:

    http://www.armatura.krakow.pl/oferta/baterie/

    http://www.valvex.pl/pl/php/produkty.php

    http://www.deante.pl/baterie_l.php?k=10

    przykładowy cennik baterii deante:
    http://www.anda.pl/cenniki/dominox_bat_laz_.htm

  2. #22

    Domyślnie

    I za to Mimi Cie cenie - nie tylko pokazujesz wnetrza, dodatki uznanych (czyt drogich) projektantow, ale takze cos dla przecietnej kieszeni, cos co takze trzyma klase bez ogromnych kostzow. Pokazujesz mozliwosci: wyglad z klasa, jakosc dobra, takze polska, cena do przyjecia na kazda kieszen.

  3. #23

    Domyślnie

    Wtakim układzie może dowiem się zaco odpowiada system Eco???????????i czym to się je

  4. #24

    Domyślnie

    Jeżeli mogę się wtrącić to moim zdaniem najlepiej założyć baterie naścienne. Latwiej się myje, i nie osiada tak latwo kamień. W obecnej chwili mam baterie zamontowane do umywalek i do wanny i po paru latch zaczyna się robic problem z utrzymaniem przy nich pożądku

  5. #25

    Domyślnie

    Mielismy zle zamontowana baterie (umywalkowa stojaca), tzn. przez otwor w umywalce przesaczala sie woda (nieszczelny otwor+zle wypoziomowana umywalka). Wezyk doprowadzajacy wode dlugo nie wytrzymal ciaglej wilgoci. Dobrze, ze bylismy w domu.
    Wynika z tego, ze bateria na sciane ma przewage.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał Widlak
    Mielismy zle zamontowana baterie (umywalkowa stojaca), tzn. przez otwor w umywalce przesaczala sie woda (nieszczelny otwor+zle wypoziomowana umywalka). Wezyk doprowadzajacy wode dlugo nie wytrzymal ciaglej wilgoci. Dobrze, ze bylismy w domu.
    Wynika z tego, ze bateria na sciane ma przewage.

    Nie, jedyne co z powyższego wynika, to że ta bateria była źle zamontowana i nic więcej. Źle zamontowana bateria naścienna też może zalać mieszkanie, czy wywołać potężnego grzyba w ścianie (przy malutkim niezauważalnym na zewnątrz przecieku na gwincie, wsączającym się tygodniami w mur).

    Czy naścienna czy sztorcowa - rzecz gustu. Dla mnie sztorcowe są po prostu ładniejsze. Ich niewątpliwą wadą są większe problemy z kamieniem, a zaletą - mniejsze chlapanie wodą przy myciu i mniejsza awaryjność samej baterii.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    http://www.bonetti.com.pl/op_klasa.id_2#
    przenoszę adres - osobiście nie znam tych baterii,ale wzornictwo dosyć ciekawe

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    wszystkie baterie mam firmy ORAS ( kupione u producenta ) poza tym ,ze są ładne maja 5-letnia gwarancje , posiadaja funkcję eco , bidette i inne takie tam czary ...ale nie zdecydowalam sie na stojące przy wannie (aczkolwiek bardzo mi sie podobaja ) po sugestiach hydraulika ....

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    wszystkie baterie mam firmy ORAS ( kupione u producenta ) poza tym ,ze są ładne maja 5-letnia gwarancje , posiadaja funkcję eco , bidette i inne takie tam czary ...ale nie zdecydowalam sie na stojące przy wannie (aczkolwiek bardzo mi sie podobaja ) po sugestiach hydraulika ....
    A dlaczego? Jaki jest problem ze stojącymi?
    Ja właśnie takie kupiłam, firmy Tres.

  10. #30

    Domyślnie

    Nie mam duzego doswiadczenia z bateriami, ale w hotelu w ktorym pracuje (USA) sa baterie Orasa i Groha. Sluza juz 12 lat i nadal sprawuja sie dobrze. Musze dodac, ze czasami pracuja w ekstremalnych warunkach tzn. temp zasilania wody powyzej 75st. C. Co do tego peknietego wezyka to tylko wina uszczelki w blacie umywalki i przypadek. Mamy tu ponad 700 baterii i cos takiego nie zdazylo sie w ostatnich 5 latach (od kiedy tu pracuje).
    Pozdrawiam

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    My do łazienek kupiliśmy baterie firmy KLUDI, natomiast do kuchni Deante, żeby pasowała do ichniejszego zlewu.

  12. #32

    Domyślnie

    dzis kupilismy baterie do kuchni DAENTE bardzo mi sie podoba

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    ja już pisałam - moja deante ma 5 lat i cały czas jest bez zarzutu - odpukuję,bi mi się ostatnio kilka rzeczy zepsuło,a ja nie znoszę napraw

  14. #34

    Domyślnie

    Gdzie w Warszawie dostane baterie Bonetti?
    Zastanawiam sie nad Tallis S-H.Grohe,mozna porownac ta jakosc i cene?

  15. #35

    Domyślnie Armatury jest od groma...

    Każdy wybiera co mu się podoba i na co go stać była już mowa o zazwyczaj droższych markach i o tych tańszych. Warto jeszcze wspomnieć o bateriach firm: Roca, Ideal Standard, Ramon Soler jakość dobra cena przystępna.
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krecik73
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    Warszewo
    Posty
    131

    Domyślnie

    A my prawdopodbnie zamówimy baterie firmy TRES, a konkretnie MAX-TRES. Bardzo piekne . Natomiast do wanny będzie to bateria podtynkowa wanno - prysznicowa.

  17. #37

    Domyślnie baterie cd

    Tres ładny i jakość ok. a cena przystępna seria MAxTRES kwestia gustu (nie to ładne co ładne lecz co się komu podoba).
    A wylewką gdzie będziecie mieć:
    -na ścianie
    - na wannie
    - czy przez otwór napełniająco odpływowy?
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krecik73
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    Warszewo
    Posty
    131

    Domyślnie

    Wlewka będzie umieszona w otworze napełniająco odpływowym. Tak nam poradził projektant.

  19. #39

    Domyślnie

    Bardzo fajne rozwiązanie. Sam tak chciałem zrobić tylko co słuchawką montaż na sztorc w wannie wygląda trochę łyso. Na śccianie - wkurza mnie wąż doprowadzający. Zaznaczam jednak, że jest to moja subiektywna opinia. Zawsze twierdzę, że każdy powinien swego się trzymać.
    Zwróć uwagę na wannę czy można zastosować taką wlewkę. Chodzi mi o obudowę wanny. Jeżeli wybierzesz obudowanie wanny z płytek "równo z krawędzią wanny" może się tam system napełniająco odpływowy nie zmieścić. Dotyczy to niektórych wanien raczej nielicznych. Jeżeli konsultowałeś to z projektantem to powinno być ok.
    Pozdrawiam.
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  20. #40

    Domyślnie

    SkyTres przystępna cena i niezła jakość -łazienka.
    A druga to Grohe Eurowing klasyka i świetny wygląd.
    W kabinie panle Pool Spa Cosmo z termostatem oczywiście.
    Ale to moje zdanie...
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

Strona 2 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony